Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Noa @ 2015 12 11, 22:29)
Pirmą kartą girdžiu apie kvapą. Niekas niekada nėra skundęsis.

Nežinau dėl visų devoniukų, bet draugės tai taip - turi specifinį kvapą, ji karštesnė nei kornišai, išskyria kaip prakaitą/ne prakaitą g.gif tepasi visur kur paguli. Girdėjau, kad pas sfinksus panašiai. O ir plikesnis devonreksas pas ją. Pilvas, kaklas...
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 12 11, 23:35)
Nežinau dėl visų devoniukų, bet draugės tai taip - turi specifinį kvapą, ji karštesnė nei kornišai, išskyria kaip prakaitą/ne prakaitą  g.gif tepasi visur kur paguli. Girdėjau, kad pas sfinksus panašiai. O ir plikesnis devonreksas pas ją. Pilvas, kaklas...

Tu matai? O aš kažkur skaičiau, kad korniai - pačios šilčiausios katės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 12 11, 23:04)

Del veisimo normalaus pritariu,kad reik dokumentu,bet siaip tai manau,kad jie butini tik tiems kas pasirodyt megsta,nes svarbu kas sirdi,o ar popiergalis yra ar jo nera koks skirtumas.


Užmušantis argumentas doh.gif Žinokit, aš net į gatvę neišeinu, jeigu kačių dokumentais neapsikabinėju biggrin.gif Kad visi matytų, kad turiu veislines kates lotuliukas.gif
Mes, nemylim savo kačių, tik dokumentus paglostom, ir džiaugiamės.
Atsakyti
Aš, jaučiu, jei reikėtų gyvūnų dokumentus surasti, net nežinočiau katroj pusėj jų ieškoti reikėtų mastau.gif po remonto padėjau "matomoj vietoj... ant akių"... Ir va, jau beveik 2 metai kai nemačius lotuliukas.gif kū daryti daba unsure.gif kiba teks šunį/katinus glostyti ir mylėti swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2015 12 11, 23:38)
Užmušantis argumentas  doh.gif Žinokit, aš net į gatvę neišeinu, jeigu kačių dokumentais neapsikabinėju  biggrin.gif Kad visi matytų, kad turiu veislines kates  lotuliukas.gif
Mes, nemylim savo kačių, tik dokumentus paglostom, ir džiaugiamės.

Aš jau su tokiais šia tema net nesiginčiju doh.gif Nu čia yra žmonių mentalitetas. Vat aš neįperku, tai visi, kas įperka - snobai. Bet aš tai ne snobas, aš perku iš daugintojo, o visiems sakau, kad veislinis lotuliukas.gif

Aš jau tikrai visus toleruoju, bet čia tik nusiramink, tuoj sulenda daugintojų užtarėjai... Tai ir sakau - ne snobai ima kates iš prieglaudos. Jei tu, žmogau, ne snobas, tau nereikia dokumentų, tau tas pats, kad tavo katė neatitiks tos veislės vaizdo - eik į prieglaudą ir pasiimk nors tris. Jos neturės dokumentų, bet bus mielos ir jus mylės. Arba nebus mielos, nes gyvenime patyrė blogo, bet bus sočios. O tą sumą, kurią atidavėt daugintojui, paaukokit likusiems prieglaudos gyvūnams. Ir visose temose apie jus sakys, kad jūs geras žmogus, ir nereiks čia ginčytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 gruodžio 2015 - 22:46
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 12 11, 22:29)
Kokią klaidą padariau  doh.gif 10,5 m. glosčiau ir myluojau mopsių savo, 6 ir 4 metus katinus - o reikėjo, reikėjo gi popierius prie širdies glaustyti  lotuliukas.gif aš anų dafyga gi turiu - 3 veislės įrodymai, 3 skiepų knygutės (nu irgi dokas, ne?), dėl kiekio galiu šeimynos pasus pridėti dar  tongue.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif tai ir vyro pasą pasirodo reik lovon guldyti o ne vyrą thumbup.gif
Sveikos kaimynės 4u.gif

Afrika - niekas neabejoja kad Jūs savo katinėlį mylite, rūpinatės ir dairysite tai ir toliau. Tiesiog dokumentas tai nėra vien tik popierėlis jeigu norisi nueiti parodon. Už to "popierėlio" labai daug dalykų yra - tai yra gyvūno sveikata nes tėvams ir protėviams buvo daromi tyrimai, garantija jog katinėlis atitinka veislės standartus o nėra tiesiog toks kaip veislinis. Veislės standartai irgi nėra tušti žodžiai, kadangi kai kurių veislių atveju nukrypimas nuo standartų gali lemti ir gyvūno sveikatą. Daugintojai nesivargina daryti tyrimus ir jiems nerūpi ar parduoto kačiuko šeimininkai vėliau nesusidurs su kačiuko sveikatos problemomis. Ir čia už kilmės dokumento dar daugybė dalykų slepiasi, kas finale susiveda į kačiuko sveikatą, o tai lemia ir kačiuko tolimesnio gyvneimo gerovę. Ar žinote, kad pavyzdžiui draudžiama kergti du škotų nulėpausius? Vienas iš tėvų būtinai turi būti škotų stačiaausis. Vadoje gimsta ir nulėpausiai kačiukai ir stačiaausiai. Toks draudimas yra dėl kačiukų sveikatos, nes sukergus du nulėpausius, kačiukų ausų kremzlės bus per silpnos o tai lemia kurtumą, skausmus ir sveikatos sutrikimus. Manote daugintojams tai rūpi? Visi gi nori nulėpausių škotukų. Ir štai prašom Jums parodytų du tėvelus nulėpausius ir kurių gavosi pulkelis žavių nulėpausių katinėlių, Jums paiškins kad kam jums tas dokumentas jeigu kačiukas bus tik namams ir į parodą jo nevesite. O paskum kilus problemoms pradedate domėtis kas kaip ir kodėl ir suprantate, kad Jum taip sakant išdūrė. Suprantama kad pirkdamas katinėlį žmogus nežino visų veisimo subtilybių, o daugintojai labai gražiai moka papasakoti ka ir kaip ir kodėl kačiukai be dokumentų, bet nutyli jie ojoj kiek daug.
Parašiau kad suprastumėt, jog kilmės dokumentas tai ne bilietas į parodą o bilietas į gyvenimą 4u.gif
P.S. mano pačios katai - patys nuostabiausi lietuviški kieminiai patvoriniai, todėl suinteresuotumo kaip ir neturiu šioje temoje, bet "za derzhavu obidno" ir apmaudu, kad žmonės nepasigilinę nors kiek ginčytis nori o paskum ir įsižeidžia. Jeigu ju žmogus nori veislinį katinėlį įsigyti, jį mylėti ir rūpintis juo tai biškį ir pasidomėti reiktų preš perkant o ne šventai tikėti visais tais ant ausų kabinamais makaronais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnuna @ 2015 12 11, 23:02)
tai ir vyro pasą pasirodo reik lovon guldyti o ne vyrą  thumbup.gif


Parašiau kad suprastumėt, jog kilmės dokumentas tai ne bilietas į parodą o bilietas į gyvenimą  4u.gif

lotuliukas.gif

Teisingai, kaimynka, surašei 4u.gif
Atsakyti
Bet kuriuo atveju, smagu kad garbanių tema pagyvėjo net ir tokių diskusijų dėka smile.gif
Labanakt kaimynkos 4u.gif
user posted image
Atsakyti
as tiesiog dar karta pasikartosiu,kad man susidaro kartais paskaitinejus tokia nuomone, kad jei neturi dokumentu,tai nedrys cia savo katino demonstruoti ar ji pavadinti reksiuku.Nes iskarto komentaru lavina.
Sugalvokit tada pavadinima tokiems katinams,kad nereiktu tiek komentuoti...
O del mano pasisakymo del dokumentu,tai as jums visiems snobizmo neprimetu,neivardinau jusu,kad tai esat butent jus kurios turit dokumentus.
Bet kekvienas matyt sureguoja pagal save.
P a ti nesenai isgelbejau sfinksa is tokiu kurie mylejo tik pati fakta,kad kilminga katyte.Todel su ja labai blogai elgesi.
Matyt todel man ir jautroka sita tema su dokais ar be.
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 12 12, 09:43)
a) Sugalvokit tada pavadinima tokiems katinams,kad nereiktu tiek komentuoti...

P a ti nesenai isgelbejau sfinksa is tokiu kurie mylejo tik pati fakta,kad kilminga katyte.Todel su ja labai blogai elgesi.


a) Beveislis.

cool.gif Istorija jūsų prasidėjo kiek kitaip. Ieškojot sfinkso pigiau. Ir, ak, pataikyk tu man taip ant skriaudžiamos katės. Dabar yra puiki proga aiškinti visiems iš eilės, kokios jūs geros širdies žmogus. Na, bet juk važiuodama katės pažiūrėti, nežinojote apie jos skriaudą. Važiavote, nes tiko kaina ir kokybė. Ar daugintojai telefonu taip ėmė ir sakė, kad kreivai šleivai augino biggrin.gif
Atsakyti
Afrika - na tai elementarus, daugybę kartų šio forumo temose kartotas pavyzdys. Ar perkate turguje garsių firmų padirbtus gaminius? Ne? O kodėl? Juk jie tokie patys tik daug pigiau. Juk Gariūnuose nusipirkus Blueberry padirbtą rankinę net mintis nekils sakyti kad tai Blueberry rakinė. O štai su katinais kažkodėl mintis kyla. Todėl kad kaip ir su rankine taip ir su katinėliais - daugintojams pirmoje vietoje pinigai, o į veislės standartų reikalavimus, genetekitą, sveikatą ir visą kitą nusi***t. Štai paskum taip ir būna, kad pamačiusi pilką katinėlį mergina ir klausia
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 12 09, 20:51)
is kokio veislyno pirkote savo reksiuka,jis man toks kitoks negu visi  g.gif butent kazko panasaus drauge ir ieskojo,bet neradom,..visi jie kudi, ilgom kojom .o sitas lyg ne rexas gal i devon labiau man panasus,. ir kailis kitoks, kiek laiko jum ? labai grazus

QUOTE(Taure @ 2015 12 10, 11:25)
O kadangi jis pilkas, tai ir ne taip isryskeja visi bruozai budingi siai veislei. Kai jie uzauga, visi susivienodina.

Na negi pati nesuprantat?
Kažkodėl kačiukų iš veislynų veislės bruožai nuo mažumės matosi ir nesvarbu kokios jie spalvos ir kokio jie margumo. Na beveisliukai tokie katiniukai ir nėr čia ko jaustis nuskriaustiems jeigu žmonės patys taip pasirinko
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 12 12, 07:43)
as tiesiog dar karta pasikartosiu,kad man susidaro kartais paskaitinejus tokia nuomone, kad jei neturi dokumentu,tai nedrys cia savo katino demonstruoti ar ji pavadinti reksiuku.Nes iskarto komentaru lavina.
Sugalvokit tada pavadinima tokiems katinams,kad nereiktu tiek komentuoti...
O del mano pasisakymo del dokumentu,tai as jums visiems snobizmo neprimetu,neivardinau jusu,kad tai esat butent jus kurios turit dokumentus.
Bet kekvienas matyt sureguoja pagal save.
P a ti nesenai isgelbejau sfinksa is tokiu kurie mylejo tik pati fakta,kad kilminga katyte.Todel su ja labai blogai elgesi.
Matyt todel man ir jautroka sita tema su dokais ar be.

Zinok labai sauniai pasakyta, kazkaip man irgi cia visai nepatinka su tomis bobomis, snobemis bendrauti. Tai tegul ir kalbasi penkios, nes tik tiek veislynu LT yra smile.gif)) Jei be doku katinas, tai nelyskit cia wink.gif O mums dzin tie dokumentai, jei neketinam ju veisti, tegul musu kornishiukai ir nebuna patys geriausi tos veisles atstovai, bet jie vistiek kornishiukai. Cia tas pats, kai matai labradora, o jis be doku, tai reiskias, jis ne labradoras:))))
Atsakyti