Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(neatleidziu @ 2015 12 11, 13:52)
Uoj *****, labiausiai patiko pasakojimas apie tai, kad jis kitoks, nes melynas biggrin.gif
Mano pacios gi is daugintoju, bet taip juokingai atrodo, kai bando irodyt, kad jis vistiek veislinis. hihihi.gif
Bet tie daugintojai buna apsisviete, pamenu, kai pirkom Kruopa, jos pardavejas pasakojo, kaip vienas cia zinomas (ne tas daugintoju, o patikimas) veislynas duoda savo patinus dauginimui.
Erikiuxxx, o jei draugei nepatinka kudi ir ilgakojai katinai, tai tegu renkas kita veisle, nes tai butent vieni is skiriamuju korniu bruozu.  Tegu ima sfinksa, bus drutas ir bent jau priekines kojos tai tikrai trumpos.

hah.gif
O daugintojai taigi šventos karvės. Nagi tiesiog veislės gryninimu užsiiminėja.
Atsakyti
QUOTE(Žiuljenas @ 2015 12 11, 13:39)
hah.gif
O daugintojai taigi šventos karvės. Nagi tiesiog veislės gryninimu užsiiminėja.

Tai be abejones. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiuljenas @ 2015 12 11, 14:39)
hah.gif
O daugintojai taigi šventos karvės. Nagi tiesiog veislės gryninimu užsiiminėja.

Alternatyvinės, soft varianto. Su mažiau išreikštais veislės požymiais, ekstrymo nemėgėjams biggrin.gif Gauruoti sfinksai, trumpakojai mažaakiai korniai, ilgasnukiai persai, maži trumpaplaukiai Meino meškėnai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 11, 19:14)
Alternatyvinės, soft varianto. Su mažiau išreikštais veislės požymiais, ekstrymo nemėgėjams biggrin.gif Gauruoti sfinksai, trumpakojai mažaakiai korniai, ilgasnukiai persai, maži trumpaplaukiai Meino meškėnai biggrin.gif


turiu tokį turiu tokį..

user posted image

Atsakyti
zinoma mane dabar visi uzsipuls ir sulygins su zeme,bet pasakysiu ka as galvoju.
Matosi,kad esat visos apsiskaiciusios ir protingos.Bet sioj temoj bent truputi kazka negerai,nezinodamas parasai ir buni iskarto uzsipultas.Nors rasai cia butent todel,kad pasikonsultuoti ir suzinoti is labiau patyrusiu ar turinciu daugiau laiko paskaitymui.
Paskui lieka toks negeras net kartelis pasiskaitinejus ir baisu ko paklausti,kad nepultumete.Tada as tiesiog skambinuosi geriau veterinarei ar vaziuoju pas ja ir moku pinigus.
As savo grazuole pirkau is vadinamu daugintoju,nebuvo man kada ir kaip tikrinti tu dokumentu,buvo kvaila ten situacija.Bet as nesiskundziu.Akys dideles,kojos laibos,snukutis ilgas,pati visa dziusna,o ausys kaip lokatoriai.Kailis toks koks turi buti,tas poplaukis vadinamas.Gal tik bangos nelabai taisiklingai tom tiesiom linijom eina.
Beproto as ja myliu ir man tie dokumentai net nerupi.as tik dziaugiuosi,kad ji poplauki turi,nes as kitaip katino laikyti negaliu.Man jinai yra PATI graziausia ir mieliausia ir dokumentu neturejimas neatima jos aristokratiskumo jos elgesyje.
As nesakau,kad mano kate geresne uz jusu katinus,bet tikrai nera prastesne tiek,kad reiktu taip visada uzsipulti. Geriau dziaugtumetes,kad kaciukai gerus namus suranda.
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 12 11, 20:52)
zinoma mane dabar visi uzsipuls i
As nesakau,kad mano kate geresne uz jusu katinus,bet tikrai nera prastesne tiek,kad reiktu taip visada uzsipulti. Geriau dziaugtumetes,kad kaciukai gerus namus suranda.


ne- ji tikrai nei blogesnė nei geresnė.. 4u.gif bet ji nėra grynaveislė savo veislės atstovė. Va kur šuo pakastas. O dauguma pirkdami iš daugintojų įsivaizduoja perką grynaveislius veislės atstovus- tik be dokumentų.. Po to sumasto juos toliau dauginti ir t.t. Mano katė- Lietuvos pamestųjų rūšies.. bet užsuku- čia pas garbanotus kaimynus, užsuku ir į kitas temas.
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 12 11, 20:52)
Geriau dziaugtumetes,kad kaciukai gerus namus suranda.

O ko čia džiaugtis? Kad daugintojai skuba išparduoti 2 mėn kačiukus, nes "katytė jau vėl nori katinėlio" (daugintojos žodžiai) doh.gif Ir čia normalu jiems, gi katytė nori. dry.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 12 11, 20:04)
turiu tokį turiu tokį..

user posted image

Vo!

QUOTE(afrika77 @ 2015 12 11, 20:52)
*Tada as tiesiog skambinuosi geriau veterinarei ar vaziuoju pas ja ir moku pinigus.

**As nesakau,kad mano kate geresne uz jusu katinus,bet tikrai nera prastesne tiek,kad reiktu taip visada uzsipulti.

*O tu tikrai manai, kad ši tema yra tam, kad tu taupytum pinigus? biggrin.gif Šiaip jau nei viena iš mūsų čia nedirba ir nieko tau neprivalo, o pretenzijos - kaip kokiems konsultantams biggrin.gif
Beje, ši tema labai kultūringa. Pasiskaitykit šuniukų temas - ateisit čia ir atsiprašysit. Siaubingas įžeidimas - nesutikti, kad katės būtų išnaudojamos dauginimui be taisyklių ir nevadinti neveislinių kačiukų veisliniais! Vat pagautų tave kas, ir lieptų gimdyti 15 vaikų, nes juos reikia parduoti ir užsidirbti, o mažiukus iš tavęs atimtų, nes nafiga maitint - kažin, kaip tau būtų smagu.

**Niekas nekalba, geresnė katė, blogesnė katė. Kalba - veislinė katė ar neveislinė. Tavoji neveislinė, ji nėra kornišas, ji yra tiesiog naminė katė. Ją vadinti veisline reikia kodėl? Todėl, kad ji tau panaši į tą veislę?
O kad paprasta naminė katė yra blogai, čia niekas nesako. Sako, kad daugintojai blogai. O jie tikrai blogai, paimk ir pasigooglink, kodėl. O kodėl jie yra? Todėl, kad iš jų perka. Nepirktų - nebūtų.
Atsakyti
as del ko nepirkciau sios veisles be dokumentu,nes tai tikrai negarantuotu jog kaciukas nesisers, mane zavi butent ju kailiukas...o toki kailiuka garantuos tik dokumentuotas kaciukas..bele kokiu kailiu pilna prieglaudoje..


Mergaites labai paprasysiu gal galite atsakyti i kelis klausymelius aciukas 4u.gif

Ar normalu, kad 4 menesiu kaciukas nuplikes...ties kaklu ypac...?
Veiseja is lenkijos sake atiduotu jau sterelizuota 4 menesiu katyte.
Kaip daznai reikia maudyti devon rexa?

Ar turi specifini kvapa sios kates?

Parodoj kitos veisles veiseja pasake kad turi labai specifini kvapa smile.gif
Atsakyti
as neteisinu daugintoju ir nesakau,kad tai yra gerai,bet jei zmogus nusipirko ir neplanuoja toliau ju dauginti,kam ji iskarto pulti,gadinti visa dziaugsma mazo kaciuko... atejo cia su dziaugsmu,parode savo maza turteli ir visi iskarto su tais savo neveislinis neveislinis...
as isivaizduoju kaip zmogui nesmagu skaityti net kartais ganetinai pasaipius komentarus.
o kas darosi sunu temose man neidomu,tegu kandziojasi jie ten kaip sunys kiek nori,as esu cia ir man rupi kaip cia yra kalbama. Niekas nepagalvojat,kad gal tas kaip jus sakot paprastas kambarinis katinas yra vienintelis dziaugsmelis,o cia tau bac ir komentarai...
Nors kai as pasiziuriu i tuos tikrai paprastus katinus,tai maniske niekaip i juos nepanasi.
Del veisimo normalaus pritariu,kad reik dokumentu,bet siaip tai manau,kad jie butini tik tiems kas pasirodyt megsta,nes svarbu kas sirdi,o ar popiergalis yra ar jo nera koks skirtumas.
As,kiek zinau atveju,kad zmones myli fakta,kad ju gyvunas su dokumentais,o jis pats nelb ir terupi.
As tiesiog uztarti norejau ta grazu pilka katineli.Kaip kiekvienai mamai jos vaikas pats graziausias ir geriausias,taip ir mums musu katinukai patys paciausi.
Mus turetu vienyte meile katei,o ne varzybos kieno kilmingesnis.
O apie istisa dauginima ir smurta pries bejegius gyvunus as isvis patyliu,cia pateisinimu jokiu nera ir but negali
Atsakyti
Labas.

Linksmai gyvenat vėl tongue.gif

Kačiukas jau yra ir jį reikia mylėti. Koks skirtumas ar su dokumentais, ar ne. O susidaro įspūdis, kad būtent tie, kas turi kačiukus be dokumentų, labiausiai ir įsižeidžia kai pasako jog neveislinis gyvūnas pas juos. Tiesiog mylėkit jį ir nereikia draskyti akių, kad "jis nei ką neblogesnis". Nėra blogesnių, geresnių.

QUOTE(afrika77 @ 2015 12 11, 22:04)
As,kiek zinau atveju,kad zmones myli fakta,kad ju gyvunas su dokumentais,o jis pats nelb ir terupi.

O čia ir apsivožiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif net neturiu ką ir pasakyti laugh.gif

Kokią klaidą padariau doh.gif 10,5 m. glosčiau ir myluojau mopsių savo, 6 ir 4 metus katinus - o reikėjo, reikėjo gi popierius prie širdies glaustyti lotuliukas.gif aš anų dafyga gi turiu - 3 veislės įrodymai, 3 skiepų knygutės (nu irgi dokas, ne?), dėl kiekio galiu šeimynos pasus pridėti dar tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 11 gruodžio 2015 - 22:29
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 12 11, 22:56)
Mergaites labai paprasysiu gal galite atsakyti i kelis klausymelius aciukas  4u.gif

Ar normalu, kad 4 menesiu kaciukas nuplikes...ties kaklu ypac...?
Veiseja is lenkijos sake atiduotu jau sterelizuota 4 menesiu katyte.
Kaip daznai reikia maudyti devon rexa?

Ar turi specifini kvapa sios kates?

Parodoj kitos veisles veiseja pasake kad turi labai specifini kvapa smile.gif

Aš žinok su devonais nelabai, bet kad jų kakliukai būna nuplikę, tai faktas, jų tie kakliukai kažkaip paskutiniai apželia. Tai man atrodo, kad normalu. Net parodose tie jų kakliukai be plaukų būna - tai gal nieko tokio?

Žėk: https://www.pinteres...path/devon-rex/ Čia daugeliui jų kakliukai tokie kaip nuplikę. Bet vis tiek jie tokie faini biggrin.gif

Korniams tai plaukas labai priklauso nuo mitybos. Gal ir devonams? Maudyt, man regis, jų išvis nereikia, jie patys prausiasi biggrin.gif Nebent į parodą vežant.

Pirmą kartą girdžiu apie kvapą. Niekas niekada nėra skundęsis.

QUOTE(afrika77 @ 2015 12 11, 23:04)
As tiesiog uztarti norejau ta grazu pilka katineli.

O kas sakė, kad jis blogas? Prašome pacituoti. Sakė tik, kad beveislis, jis toks ir yra. Jis nėra joks reksas, jis yra paprastas naminis kačiukas. O jei kilmės neturėjimas jums yra katės blogumas, nu tai ką aš žinau. Pirkit tada dokumentinius, jie turės kilmę ir veislę.

Tai jei tu nusipirktum golfą, ateitum į mersų temą ir pradėtum girtis savo nauju mersu, ir kas nors pasakytų, kad čia šiaip jau golfas - būtų baisus puolimas? Nieks gi nesako, kad blogas golfas, kad surūdijęs ir kad nevažiuos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 gruodžio 2015 - 22:37