Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Taure @ 2015 12 07, 22:27)
Rytoj pasistengsiu padaryti grazia foto. Kaip ir sakei, sunku nufotografuoti, nes labai juda smile.gif

tikiu biggrin.gif

QUOTE(Vilmika @ 2015 12 07, 23:31)
Labas vakaras kreipiuosi patarimo mano garbanuoto katinėlio nupliko nugara buvom pas vetus nieko nenustatė nei erkutės, nei plaukagraužio, nei dermatito ir jis tos vietos nesikaso oda graži tik be plaukų. Tai veterinarai patarė keisti maistą mes valgom acana ir brit care. Veterinarų nuomone kažkokių medžiagų neisisavina bandžiau maitint Josera neėda visai. Kokiu jus maisteliu maitinat savo katinus, nes prastu nenoriu, o gal kažkam buvo nutikę panašiai ir pasigydėt tą plikimą?

mes duodam josera junior, tai nugarinė dalis reto ir trumpo plauko, smilkiniai beveik visai pliki, bet cia manau genetika, mama tokia, o mociute po gimdymu visai nuplikus beveik. Nezinau, ji atrodo sveika ir laiminga tai labai neimu i plaucius smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar esat kuri susidurus su neurodermatitu? Tai tokia liga, kai katyte stresuoja ir save zaloja - nusikaso iki kraujo vienoj ir toj pacioj vietoj, issilaizo kuria nors vieta iki kraujo ir pan? verysad.gif
Atsakyti
Stai jis:

[IMG]http://i64.tinypic.com/dg5vgp.jpg%5B/IMG%5D
Atsakyti
http://postimg.org/image/4uot5m5yn/
Atsakyti
QUOTE(Taure @ 2015 12 09, 10:05)

Koks gražuoliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Taure @ 2015 12 09, 11:05)

vaje vaje koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodabagyra @ 2015 12 09, 14:47)
vaje vaje koks grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aciux. O jau meiles reikalauja, gatavas i burna sulysti smile.gif)) maziukas dar, musu nebemato, tai miauksi, saukia.
Atsakyti
Aciu mergaites,kas atsiliepet 4u.gif Visgi apsistojo ties Devon kaciukais,bet niekur neskuba tai dairosi dabar kur ,kas ir kaip smile.gif

Taure is kokio veislyno pirkote savo reksiuka,jis man toks kitoks negu visi g.gif butent kazko panasaus drauge ir ieskojo,bet neradom,..visi jie kudi, ilgom kojom .o sitas lyg ne rexas gal i devon labiau man panasus,. ir kailis kitoks, kiek laiko jum ? labai grazus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 09 gruodžio 2015 - 20:52
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 12 09, 19:51)
Aciu mergaites,kas atsiliepet  4u.gif Visgi apsistojo ties Devon kaciukais,bet niekur neskuba tai dairosi dabar kur ,kas ir kaip smile.gif

Taure is kokio veislyno pirkote savo reksiuka,jis man toks kitoks negu visi  g.gif butent kazko panasaus drauge ir ieskojo,bet neradom,..visi jie kudi, ilgom kojom .o sitas lyg ne rexas gal i devon labiau man panasus,. ir kailis kitoks, kiek laiko jum ? labai grazus


Zinok sitas irgi kudas ir kojos ilgos, bet pastebejau, kad tie pilki visi siek tiek kitaip atrodo, ju kailis ilgesnis. Mano kaciuko tevai grynakraujai ir labai grazus. Tetis pilkas, mama, kaip ten juos vadina, na spalvos kaip siamo kates. O kadangi jis pilkas, tai ir ne taip isryskeja visi bruozai budingi siai veislei. Kai jie uzauga, visi susivienodina. Bet man pilki - melyni kazkodel graziausi. Pasiziurek skelbiu.lt ten parduoda tokiu pilku, pamatysi pati. smile.gif mano kaciukui 2 men
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taure: 10 gruodžio 2015 - 11:27
QUOTE(Sunreja @ 2015 12 08, 08:40)
Merginos, ar esat kuri susidurus su neurodermatitu? Tai tokia liga, kai katyte stresuoja ir save zaloja - nusikaso iki kraujo vienoj ir toj pacioj vietoj, issilaizo kuria nors vieta iki kraujo ir pan?  verysad.gif



manau, kad mūsų katytė atitinka Jūsų minėtus požymius. Tyrėme visais įmanomais būdais, gydėme įvairiausiais vaistais, nepadėjo niekas, galiausiai atsisakėme visų gydymo priemonių ir gyvename taip. Nusikaso, užgyja, vėl nusikaso. Bet negydant geriau nei kad gydant wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Taure @ 2015 12 10, 12:25)
Zinok sitas irgi kudas ir kojos ilgos, bet pastebejau, kad tie pilki visi siek tiek kitaip atrodo, ju kailis ilgesnis. Mano kaciuko tevai grynakraujai ir labai grazus. Tetis pilkas, mama, kaip ten juos vadina, na spalvos kaip siamo kates. O kadangi jis pilkas, tai ir ne taip isryskeja visi bruozai budingi siai veislei. Kai jie uzauga, visi susivienodina. Bet man pilki - melyni kazkodel graziausi. Pasiziurek skelbiu.lt ten parduoda tokiu pilku, pamatysi pati. smile.gif mano kaciukui 2 men

Tai jis neveislinis? Ta prasme, ne iš veislyno, be dokumentų? Nes jis dar per mažas parduoti, veislynai tokių mažiukų neatiduoda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 gruodžio 2015 - 13:17
QUOTE(Taure @ 2015 12 10, 11:25)
Zinok sitas irgi kudas ir kojos ilgos, bet pastebejau, kad tie pilki visi siek tiek kitaip atrodo, ju kailis ilgesnis. Mano kaciuko tevai grynakraujai ir labai grazus. Tetis pilkas, mama, kaip ten juos vadina, na spalvos kaip siamo kates. O kadangi jis pilkas, tai ir ne taip isryskeja visi bruozai budingi siai veislei. Kai jie uzauga, visi susivienodina. Bet man pilki - melyni kazkodel graziausi. Pasiziurek skelbiu.lt ten parduoda tokiu pilku, pamatysi pati. smile.gif mano kaciukui 2 men

tai dairiausi senokau jau ju, jusiskis man visiskai kitoks..man irgi si spalva graziausia
ziurejau ir skelbimus ir visur,bet veilsynai siuo metu nieko gero tinkamo neturi
Atsakyti