Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Nu reik išmėgint, kitaip nebus biggrin.gif
Atsakyti
Labas.

Pasidavėt baklažanų-agurkų manijai tongue.gif aš gal nestresinsiu katinukų blush2.gif nors ir kirba išbandyti hihihi.gif Bo Fiona, manau, tikrai pašoks - ana pas mus labai šokli ir bijanti kokio netikėto garso/daikto, mauna kaip raketą į viršų lotuliukas.gif O Kimis bailus smile.gif bijau, kad ans paskui visai susipergyvens kas do baubas toje patalpoje gyvena ir suvis neis ten g.gif

QUOTE(Noa @ 2015 11 18, 18:37)
Va, jei kaip dekoraciją, tada sutinku, turi tikt ir spalva, ir atspalvis.

Pas mus viskas žymiai paprasčiau buvo lotuliukas.gif katinas pirmiau, o paskiau kečiamas interjeras lotuliukas.gif kad tiktų prie katuko lotuliukas.gif nu kaip gi kitaip umn.gif gi visuma turi būti apjungianti visus atskirus elementus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mėgink, Svetliačiokai, o jei tavo katės tokie, tai dar ir filmuok biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 19, 14:44)
Mėgink, Svetliačiokai, o jei tavo katės tokie, tai dar ir filmuok biggrin.gif

O tu paskui suteiksi psichologo paslaugas Kimiui, a, aaa, aaaaaa lens.gif turėsiu paskui namuose daržovėfobą laugh.gif
Atsakyti
Tu ištirsi, ar jis daržovėfobas biggrin.gif

Lotas biskutuką fobas, bet savo baimę įveikia, kai tą agurką jam duodi ėsti biggrin.gif Tada ėda labai sau skaniai biggrin.gif
Atsakyti
Man ryži prie širdies, kaip tokios nemylėt biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Ojetus biggrin.gif Nežinau, kaip nemylėt, aš tai mylėčiau biggrin.gif

Aš girdėjau pliotką, kad ryži katinai genetiškai yra meiliausi. Nes jiems sunkiausia ką nors pagauti - iš tolo matomi. Užtat gali išgyventi tik prie žmogaus porisilyzinę smile.gif

Nežinau, kiek tiesos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 23, 11:17)
Ojetus biggrin.gif Nežinau, kaip nemylėt, aš tai mylėčiau biggrin.gif

Aš girdėjau pliotką, kad ryži katinai genetiškai yra meiliausi. Nes jiems sunkiausia ką nors pagauti - iš tolo matomi. Užtat gali išgyventi tik prie žmogaus porisilyzinę smile.gif

Nežinau, kiek tiesos biggrin.gif

aš ir nežinau kiek tiesos, bet šįryt su savo meilumu jau užknisus buvo doh.gif neleido net nusipraust, lenda bučiuotis, glaustytis, myluotis doh.gif lotuliukas.gif kol nepamylavau neatstojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodabagyra @ 2015 11 24, 10:36)
aš ir nežinau kiek tiesos, bet šįryt su savo meilumu jau užknisus buvo  doh.gif  neleido net nusipraust, lenda bučiuotis, glaustytis, myluotis  doh.gif  lotuliukas.gif kol nepamylavau neatstojo  biggrin.gif

Nu kaip smagu! Kad ir man pasisektu su kaciuku. Turesiu toki pilka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 23, 10:17)
Ojetus biggrin.gif Nežinau, kaip nemylėt, aš tai mylėčiau biggrin.gif

Aš girdėjau pliotką, kad ryži katinai genetiškai yra meiliausi. Nes jiems sunkiausia ką nors pagauti - iš tolo matomi. Užtat gali išgyventi tik prie žmogaus porisilyzinę smile.gif

Nežinau, kiek tiesos biggrin.gif

Netiese schmoll.gif Mano uosviene turi toki, kaip garfildas. Ir pagal kilogramus viens prie vieno. Tai nors ir neigia, bet pati seimininke bijo savo katino. Kazkoks plesrunas, net paglostyt negali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 24 lapkričio 2015 - 21:36
SOS!!!
Turime 8men reksiuke ir kadangi jai buna liudna diena vienai parsivezem sfinksiuke 6men ir niekaip nezinau ka daryt,kad susidraugautu.snypscia,rekia viena ant kitos.Padekit,negi nieko nebus ir negalesim ju abieju laikyti.
svarbiausiai pirkdami svinksiuke darem gera darba,nes jinai gyveno pas nenormalius seimininkus kurie nagus pertrumpai karpydavo ir pan....ir galvojom kad drauges bus,o pasirodo... ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 11 24, 21:46)
SOS!!!
Turime 8men reksiuke ir kadangi jai buna liudna diena vienai parsivezem sfinksiuke 6men ir niekaip nezinau ka daryt,kad susidraugautu.snypscia,rekia viena ant kitos.Padekit,negi nieko nebus ir negalesim ju abieju laikyti.
svarbiausiai pirkdami svinksiuke darem gera darba,nes jinai gyveno pas nenormalius seimininkus kurie nagus pertrumpai karpydavo ir pan....ir galvojom kad drauges bus,o pasirodo... ka daryti?


kiek laiko jos kartu gyvena? palaukite - tikrai apsipras 4u.gif
Atsakyti