Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Iš viso pastaruoju metu labai jau reiklavimai spalvoms iš pirkėjų pusės unsure.gif Jau galvoju gal čia kokių dažų plaukams užsipirkt lotuliukas.gif
Pvz nori brituko mėlyno su baltu ir mėlyna nosyte. Mėlynas su baltu, bet ružava nosyte (kas yra normalu, nes nosiukas, jeigu taisyklingas bikoloras, būna baltoje kailio dalyje) netinka schmoll.gif Reiktų su flomasteriu nuspalvint nosytę lotuliukas.gif
Arba balto egzoto lotuliukas.gif (nežino žmonės kas tas yr) prisižiūrėję veislynų svetainėse profesionalių foto doh.gif
Ir pastebėjau, reikia visada to, ko neturi bigsmile.gif Kai turėjau juodus egzotukus, niekas jų nenorėjo, skambina ir klausia, ar neturit kitokių spalvų biggrin.gif Kai juodų nebeturėjau, tai visiems juodų prireikė lotuliukas.gif
Juk koks skirtumas neveisimui kačiukui, juk visos spalvos gražios wub.gif (man juodi iš viso nuostabiausia spalva visose veislėse)
Netgi veisimui, paskaitoj teisėja,veisėja, biologė ir t.t. sakė, kad spalva yra trečias dalykas. Pirmiausia sveikata ir tipas smile.gif

O neveisimui turėtų būti svarbiausia sveikata ir charakteris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2015 11 17, 13:51)

As tada irgi prie tu vrednu pirkeju buciau, nors ir zinau, kad nuo spalvos meilumas nepriklauso, nu, bet balto arba ryzo kornio nenoreciau net dykai. Nu vat taip man atrodo ir ka tu man lotuliukas.gif Bet juk tame nera nieko blogo, juk jeigu atvirai, tai ir veisle renkames ne tik pagal charakteri, bet ir pagal grozi.
Kai nori to, kas pagal veisle net neimanoma, tada jau kita kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 17 lapkričio 2015 - 19:40
QUOTE(neatleidziu @ 2015 11 17, 20:38)
As tada irgi prie tu vrednu pirkeju buciau, nors ir zinau, kad nuo spalvos meilumas nepriklauso, nu, bet balto arba ryzo kornio nenoreciau net dykai. Nu vat taip man atrodo ir ka tu man lotuliukas.gif Bet juk tame nera nieko blogo, juk jeigu atvirai, tai ir veisle renkames ne tik pagal charakteri, bet ir pagal grozi.
Kai nori to, kas pagal veisle net neimanoma, tada jau kita kalba.

Tai as suprantu, kad vienos spalvos labiau, kitos maziau patinka, cia aisku skonio reikalas. Del to ir kaciu yra visokiu visokiausiu smile.gif
Ir tokie pirkejai ne vriedni tongue.gif Siaip kartais kelia nuostaba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2015 11 17, 20:38)
As tada irgi prie tu vrednu pirkeju buciau, nors ir zinau, kad nuo spalvos meilumas nepriklauso, nu, bet balto arba ryzo kornio nenoreciau net dykai. Nu vat taip man atrodo ir ka tu man lotuliukas.gif Bet juk tame nera nieko blogo, juk jeigu atvirai, tai ir veisle renkames ne tik pagal charakteri, bet ir pagal grozi.
Kai nori to, kas pagal veisle net neimanoma, tada jau kita kalba.


lotuliukas.gif Oi mergos, jūs tik nejuokinkit manęs su tokiais pareiškimais biggrin.gif Čia yra kaip mažų mergaičių pasvaigimai, koks bus mano vyras biggrin.gif Manot, jūs katinus renkatės. Jie jus renkasi! O jau kokį gausit, tokį mylėsit biggrin.gif

Pamenu, kaip kartą seniai seniai ieškojau draugei kačiuko. Paprasto, seni buvo laikai, jokių kornių niekas nežinojo. Jos katinas išėjo ir niekada negrįžo - greičiausiai žuvo. Ir jai buvo siaubingai liūdna, visą laiką verkė. Taigi organizavau pagalbą! Katino trūkumą paeisti katinu, vadinasi. Žo, skelbimas - dovanojame kačiukus. Sakom, paimam? Nusipirkom saldainių dėžutę, nes negi paimsi kačiuką ir nieko neduosi, ir skambinam. Sakom, kokios spalvos? Sako, oi, labai gražūs, ryži.

Nu mes galvojam, velnias, ryži? Bet ta saldainių dėžutė jau nupirkta, draugė su mintim apie kačiuką susitaikius. Bet ryžas? Tas išėjęs buvo kažkoks baltas plėmuotas... Nu sakom, važiuojam. Bet aš ją žinau, ji yra tokio labai gero būdo, nemoka atsisakyt. taigi abi žinom, kad jeigu jai tas katinas nepatiks, o pradės jai aktyviai piršti, ji iš mandagumo gali paimti nepatinkantį. Taigi nutarėm - ji man pasako kažkokią sutartą frazę, tojest, slaptažodį, kurį išgirdus aš suprantu, kad ji katino nenori, atfutbolinu ir ją ištempiu be katino. Nes nu nafiga jai ryžas iš tikro tai???

Nueinam. Atidaro duris, o ten didelė ryža katė su jau tik vienu paaugusiu kačiuku. Ryžu kaip saulėlydis. Tai žmogaus, kuriam ryži katinai nepatinka, reakcija buvo tokia: sekundės suakmenėjimas, kažkoks transo būklės atsitūpimas (katinas prie jos priėjo) ir tolesnis pokalbis vyko jai katiną laikant, glostant, glaudžiant, prie veido, prie kaklo... Iš rankų nepaleidžiant. Ten išdygo tokia meilė, kad nieko nereikėjo, ji pati pradėjo šviest kaip saulėlydis, labiau už tą katiniuką, o juk taip seniai šypsantis mačiau. Jokių slaptažodžių, jokių otmazų nereikėjo. Pats katinas žmogų pakeitė per 2 minutes. Spausdamos skambutį manėm, kad mums jo nereikia, o po 5 minučių išėjom su katinu užanty ir baisinga laime, kaip loterijoj išlošę smile.gif

Paskui tas katinas tapo namų valdovu, žvirblių priešu, ir nugyveno ilgą ir laimingą katinį gyvenimą.

Žo, ligos, tiurmos, ubago lazdos ir nepatinkamos spalvos katino neišsižadėkit biggrin.gif Niekada nenuspręskit, kokios jums reikia spalvos. Išsirinkit patinkamą veislyną, sužinokit, ką jis turi, nuvažiuokit ir pažiūrėkit. Pirmiausia biggrin.gif
Papildyta:


Aš, tarkim, nežinojau niekada, kokios spalvos norėčiau katino. Išvis nenorėjau katino. Ir antro nenorėjau. Dabar turiu du katinus - mėlynai baltą juoda nose ir ryžą mėlynakį pointą. Manau, tai pačios gražiausios spalvos pasaulyje ir patys gražiausi ir geriausi pasaulio katinai biggrin.gif Niekad nesutikčiau niekam atiduoti nei vieno.

Šiandien užtat abu gąsdinau agurkais biggrin.gif Eksperimento dėlei. Matėt tą video, kur katės bijo agurkų? biggrin.gif Bandžiau ėdant iš nugaros pakišti, tiek vienam, tiek kitam biggrin.gif
http://www.telegraph...xactly-why.html

Kuzma atėjo ėsti pirmas. Į agurką pažiūrėjo kiek nustebęs, bet karališkai dėjo skersą ir nuėjo su reikalais biggrin.gif Jam neatrodė lygis čia parintis dėl kažkokios daržovės.

Lotusas atėjo antras, ir nuo agurko iš tikro pašoko biggrin.gif Irgi nesupratau, kodėl biggrin.gif manau, jis pamanė, kad beėdant jam nukrito nuosava uodega biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tuo tarpu Kuzma guvėjo mano vaikui ant kelių ir Lotuso santylius su agurku stebėjo smerkiamai. Tik kaimiečiai baidosi agurkų biggrin.gif

Kas keisčiausia, Lotusui agurkai labai skanūs... Supjaustyti, aišku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 lapkričio 2015 - 23:04
QUOTE(Noa @ 2015 11 17, 23:11)

Cia sakyciau ir nuo zmogaus priklauso. Kur mes pirkom Katuka, ten buvo du katinai ir jei jau taip, tai mus pasirinko kitas. Katukas net neziurejo i musu puse, o jo brolis lipo ant keliu, glaustes ir pan., bet mes vistiek pirkom ta, kuri buvom nusiziureje pries vaziuojant. Kazkaip isaugau is to amziaus, kai tiko bet kas, dabar renkuosi protu. As nenoriu pasakyt, kad kitoks pasirinkimas yra vaikiskas, tiesiog ten kur yra pasirinkimo galimybe, noris issirinkt tai, ko butent norisi, o ne laukt kazkokios magijos. Ir, kaip jau esu minejus, kad geresnio katino neisivaizduoju, bet jei ateis diena, kad rinksiuos dar viena, sis tikrai bus juodas arba pointas ir su dokumentais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 18 lapkričio 2015 - 00:26
Kaip kas. Bet dauguma ima kates ne kaip dekoraciją, o mylėjimui smile.gif Va, jei kaip dekoraciją, tada sutinku, turi tikt ir spalva, ir atspalvis. O jei dūšiai - tai dūšia spalvomis neskirsto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 18, 18:37)
Kaip kas. Bet dauguma ima kates ne kaip dekoraciją, o mylėjimui smile.gif Va, jei kaip dekoraciją, tada sutinku, turi tikt ir spalva, ir atspalvis. O jei dūšiai - tai dūšia spalvomis neskirsto smile.gif

Kad kornio tik, kaip dekoracijos net neisivaizduoju, jis gi ne tas katinas, kuris vaiksto vienas... Matyt mano dusia spalvas skirsto smile.gif Vien jau tai, kad renkames veisle jau parodo, kad visgi renkames, o ne imam bet ka ala dusiai.
Atsakyti
Nu iš tikro tai kažkiek taip.
Tik paprastai renkamės, kol gyvai nepamatom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 18, 19:21)
Nu iš tikro tai kažkiek taip.
Tik paprastai renkamės, kol gyvai nepamatom biggrin.gif

Na cia irgi yra tiesos.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 17, 23:11)

Šiandien užtat abu gąsdinau agurkais biggrin.gif

Kuzma atėjo ėsti pirmas. Į agurką pažiūrėjo kiek nustebęs, bet karališkai dėjo skersą ir nuėjo su reikalais biggrin.gif Jam neatrodė lygis čia parintis dėl kažkokios daržovės.

Lotusas atėjo antras, ir nuo agurko iš tikro pašoko biggrin.gif Irgi nesupratau, kodėl biggrin.gif manau, jis pamanė, kad beėdant jam nukrito nuosava uodega biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tuo tarpu Kuzma guvėjo mano vaikui ant kelių ir Lotuso santylius su agurku stebėjo smerkiamai. Tik kaimiečiai baidosi agurkų biggrin.gif

Kas keisčiausia, Lotusui agurkai labai skanūs... Supjaustyti, aišku biggrin.gif

Tai vėl gi parodo, kad Lotusas yra katinas, o Kuzma yra Kuzma jam žemiškieji katiniškieji dalykai nerūpi cool.gif
O šiaip tai tikrai įdomi tų katinų reakcija. Niekaip nesuprantu ką jie tam agurke įžvelgia. Reikia man kurią dieną irgi išbandyt kaip jis veikia bigsmile.gif
Atsakyti
Jo, Kuzys yra per didingas šokinėti nuo agurko biggrin.gif Va menamas peles medžiot po sofą tai jam tinka biggrin.gif Kaštoną nuspirt po sofa irgi gerai. Bet agurkai - ni schmoll.gif

O kažin, jei pakištum ne agurką? biggrin.gif O kokį obuolį? Ar čia agurke esmė, ar čia esmė, kad atsisukus atsirado objektas, kurio nebuvo? Gal jie ėsdami būna ne tokie budrūs ir nepastebi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 19 lapkričio 2015 - 09:37
QUOTE(Noa @ 2015 11 19, 09:35)
Jo, Kuzys yra per didingas šokinėti nuo agurko biggrin.gif Va menamas peles medžiot po sofą tai jam tinka biggrin.gif  Kaštoną nuspirt po sofa irgi gerai. Bet agurkai - ni schmoll.gif

O kažin, jei pakištum ne agurką? biggrin.gif O kokį obuolį? Ar čia agurke esmė, ar čia esmė, kad atsisukus atsirado objektas, kurio nebuvo? Gal jie ėsdami būna ne tokie budrūs ir nepastebi?

As ta pati pagalvojau, kad kazi ar agurke esme.
Atsakyti