Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Svetli@čok @ 2015 09 10, 21:26)
Ilgai, neilgai - понятие относительное  tongue.gif dvi dienas dulkėmis džiaugėmės  biggrin.gif Fionai neilgai, mano vyrui  kaip amžinybe, musiau, užtrūko  ax.gif

lotuliukas.gif Yra Egipto žemė ir yra persų dulkės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 09 10, 21:45)
lotuliukas.gif Yra Egipto žemė ir yra persų dulkės lotuliukas.gif

Ir svarbiausiai, persų dulkės eina iškart komplekte su naįnatūraliausiais naįšvelniausiais šeriukais korniššepetėliu, tepsakant - равномерному apdulkinimui laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 09 10, 22:04)
Ir svarbiausiai, persų dulkės eina iškart komplekte su naįnatūraliausiais naįšvelniausiais šeriukais korniššepetėliu, tepsakant - равномерному apdulkinimui laugh.gif

Tik va tavo vyras nepanorėjo būti apdulkintas. Skaitau, kad tau nuostolis. Kita vertus, šepetėlius reikia plauti kartas nuo karto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 09 10, 22:09)
Tik va tavo vyras nepanorėjo būti apdulkintas.

Ką tie vyrai grožio dulkėse supranta irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra pirkusių kačiuką DRX Akacija Cattery Kaune? ax.gif
Atsakyti
Tokio veislyno akyse neregėjau mastau.gif Išvis devonų veislynų žinau tik tiek, kiek parašyta pirmam lape smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 23 rugsėjo 2015 - 09:47
QUOTE(Gabytee @ 2015 09 23, 10:10)
Sveikos, gal yra pirkusių kačiuką DRX Akacija Cattery Kaune?  ax.gif

Tai Bubastės klubo prezidentės veislynas. Kažkaip nepamenu, jog kažkas iš šitam forume dalyvaujančių būtų pirkęs iš ten kačiuką g.gif
Atsakyti
Kad čia išvis mažai kas devonus turi...
Atsakyti
toks mažiukas,o jau laikinoje globoje ir ieško namųųų kačiukas
Atsakyti

Sveiki gaarbaniai kaimynai-


Tyylu pas jus čia. Gal jus irgi sumezgė į šalikusssss.....?????

user posted image
Atsakyti
temoje radau atsakyma uzduotam klausimui. Atsiprasau uz sutrukdyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airv: 05 lapkričio 2015 - 13:15
QUOTE(vilkra @ 2015 09 10, 10:26)
Neteisigai girdėjote- būtina išsitirti. Per "susipažinimą" gali nespėti išlįsti.


Jeigu alergija stiprti, pasireikš labai greitai smile.gif mes turim Devon rexa, ir aš esu laaabai alergiška. Devonui alergija nepasireiškė bigsmile.gif prieš jį perkant važiavom irgi pažindintis, tai aš su tais katukais mylavausi ir glosčiau ir uosčiau ir nieko rolleyes.gif o va sfinksams pasireiškė. Taip pat sako Sibiro katės mažiau alergizuoja, bet atėjus į veislyną po 20 minučių begt iš ten norėjosi doh.gif
Atsakyti