Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Alergija ištirta visapusiškai, žinom kam alergiškas tiksliai. Alergologė patarė prieš perkant katuką būtent nuvažiuoti dėl visa ko pasibūti. Manau, ji geriau nusimano savo darbą. Beje, alergija mums pasireiškia IŠkart kai netoliese yra katinas, nustatyti nesunku.
Būtent, čia juk reksų tema, todėl čia ir klausiu apie Devon reksa, prie ko čia tos Jūsų minimos prieglaudos , niekaip nesupratau.. doh.gif mielai paimtume "prieglaudinį", deja, neturime sąlygų. Matau, Jums skaudi tema apie fifačkas, kurios vaikosi ale madų paimti gyvunėlį iš prieglaudos, tik (aš vėl Jūsų nesuprantu), koks skirtumas, kas jį priglaudžia, ar auksais apsikarščiusi ar elgeta dalinasi kasniu.

P.S. gerai viena narė pastebėjo, kad malonaus atsakymo apie "nekomercinius" katukus vargu ar sulauksiu biggrin.gif

P.P.S AČIŪ už info apie alergiją thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabytee: 10 rugsėjo 2015 - 15:22
QUOTE(Gabytee @ 2015 09 10, 16:20)


P.S. gerai viena narė pastebėjo, kad malonaus atsakymo apie "nekomercinius" katukus vargu ar sulauksiu biggrin.gif

P.P.S AČIŪ už info apie alergiją  thumbup.gif


"Nekomercinius"???? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jau apie Devon reksus tikrai negausit schmoll.gif Ir ačiū Dievui. Lietuvoj jų veislynus ant vienos rankos pirštų suskaičiuot galima rolleyes.gif

O "nekomercinių" mišrūnų (truputį panašių į kornish rex'us) pilni skelbimai irnesakyk.gif Kokios info dar reikia? rolleyes.gif
Atsakyti
Labas.

Nu jau nekišiu savo trigrašio dėl "komercinių" katinų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ašai labai už tai, kad žmogus iš savo klaidų mokslus praeitų tongue.gif jei vdrug nepasiseks (kas te žino kaip bus) - tiesiog bus DAR vienas pasakorius kuris teigs, kad "visi kornišreksai agresyvūs, myžantys pakampiais, draskantys viską savo kely ir t.t., ir pan." nail.gif a lai...

QUOTE(Gabytee @ 2015 09 10, 16:20)
Alergija ištirta visapusiškai, žinom kam alergiškas tiksliai. Alergologė patarė prieš perkant katuką būtent nuvažiuoti dėl visa ko pasibūti. Manau, ji geriau nusimano savo darbą.

Mano vyras alergiškas. Labai labai stipriai katinams, įtariu plaukams, bet nepamenu jau. Ir pasireiškė alergija nuvažiavus, ir stipriai, ir vis tiek labai norėjom ir surizikavom - prieš tai aptarę su VEISĖJA visu įmanomus variantus iki "o jei reikės grąžinti"... tfu tfu tfu, neprireikė... Su antru katinu irgi stipriai alergizavo... dar stipriau nei su pirmu... dabar turim abu... viskas susitvarkė, net vaistų nereikia... Bet tai ne rodiklis. Kita pažįstama kaip vargo su hormoniniais preparatais nuo alergijos, taip ir vargsta... ir ne pirmus metus... Tik va - katytė jos be dokumentų. Nežinau ar tai įtakoja.

Ką jūs aptarsit su daugintojais? Papildysit prieglaudų gretas?

Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 09 10, 17:44)
Labas.

Nu jau nekišiu savo trigrašio dėl "komercinių" katinų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ašai labai už tai, kad žmogus iš savo klaidų mokslus praeitų  tongue.gif jei vdrug nepasiseks (kas te žino kaip bus) - tiesiog bus DAR vienas pasakorius kuris teigs, kad "visi kornišreksai agresyvūs, myžantys pakampiais, draskantys viską savo kely ir t.t., ir pan." nail.gif a lai...
Mano vyras alergiškas. Labai labai stipriai katinams, įtariu plaukams, bet nepamenu jau. Ir pasireiškė alergija nuvažiavus, ir stipriai, ir vis tiek labai norėjom ir surizikavom - prieš tai aptarę su VEISĖJA visu įmanomus variantus iki "o jei reikės grąžinti"... tfu tfu tfu, neprireikė... Su antru katinu irgi stipriai alergizavo... dar stipriau nei su pirmu... dabar turim abu... viskas susitvarkė, net vaistų nereikia... Bet tai ne rodiklis. Kita pažįstama kaip vargo su hormoniniais preparatais nuo alergijos, taip ir vargsta... ir ne pirmus metus... Tik va - katytė jos be dokumentų. Nežinau ar tai įtakoja.

Ką jūs aptarsit su daugintojais? Papildysit prieglaudų gretas?

Pamenu, pamenu, kai taviškis po 10 min. pabuvęs kambaryje be jokių kačių (auginau pačius kailiniuočiausius - persus) pabėgo į lauką. Negalėjo žmogus būti. Gerai kad šilta buvo ir mes savo kavagėrį galėjom perkelt laukan. biggrin.gif

Kai pagalvoju, negalėtų toks žmogus į svečius pas mane ateiti. Turim alergiškų giminaičių, bet anie kažkaip, kol neliečia kačių nieko. Jiems ta alergija ne per kvėpavimo takus pasireiškia, bet per odą kažkaip g.gif
Vienas paglostęs katę ir prilietęs prie veido, pradeda visą veidą kasytis, viskas išrausta, o kitam taip pat "kačiuotom" rankom prisilietus pradeda ašaroti, čiaudėti rolleyes.gif
Jiegu prie kačių nesiliečia- nieko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaiLaa: 10 rugsėjo 2015 - 16:53
QUOTE(LaiLaa @ 2015 09 10, 17:53)
Pamenu, pamenu, kai taviškis po 10 min. pabuvęs kambaryje be jokių kačių (auginau pačius kailiniuočiausius -  persus) pabėgo į lauką. Negalėjo žmogus būti. Gerai kad šilta buvo ir mes savo kavagėrį galėjom perkelt laukan.  biggrin.gif

Vienas paglostęs katę ir prilietęs prie veido, pradeda visą veidą kasytis, viskas išrausta, o kitam taip pat "kačiuotom" rankom prisilietus pradeda ašaroti, čiaudėti  rolleyes.gif
Jiegu prie kačių nesiliečia- nieko  bigsmile.gif

Ania mastau.gif aš jau nepamenu lotuliukas.gif musiau buvau nuo Fionos grožio apakusi, viską ant svieto pamiršau lotuliukas.gif

Oi, mes iki namų tada vos atvažiavom doh.gif aną dūsinti pradėjo... akys ašaroti... tai dar maža to, jam ištino vienos akies obuolys! kiek gyvenu - nieko panašaus nesu mačiusi... atrod kaip ciklopas lotuliukas.gif nu dabar tai man juokinga, o tada buvo baisu - o jei padarėm klaidą blush2.gif

Bet va, skubos tvarka, nelaukiant kada Fiončikas prie mūsų pripras, teko maudyti panelę verysad.gif ana, manau, tada ir užpyko ant manęs verysad.gif iškeitė mane į dukrą wub.gif draugės wub.gif Bet užtat nuplovėm visas persų dulkės ir vyrui viskas praėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabytee @ 2015 09 10, 10:12)
Nežinau , kažkaip nesuprasta jaučiuosi. Gal dėl to , kad situacijos nepaaiškinau. Atsiprašau už "veisėją", turėjau pakeisti "daugintoju"... Bet ne čia esmė. Kas norėjo, tas suprato, ko klausiu , kaip ir pati  thumbup.gif

Situacija tokia, kad labai norime kačiuko, bet kokio auginti negalime, turime šeimoje alergiją.. Devon reks kiek teko girdėti tinka alergiškiems žmonėms. Važiuotume dar "susipažinti", ar tikrai nepasireikštų alergija.. Bet veislynuose kainos kandžiojasi, todėl smalsu, gal yra DAUGINTOJŲ, gal kas pažįsta patikimų. Pabrėžiau PATIKIMŲ, o Jūs man sakote , kad kainoje ir yra nepatikimumas. Juk ir klausia, GAL KAS PAŽĮSTA  4u.gif



Geriau čia pasižiūrėkit ir paskaitykit , ką daro daugintojai, kai nustoja byrėt pinigai.
https://www.facebook...p...e=1
Atsakyti
Svetliačioko vyras alergiškas persų dulkėms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 09 10, 19:43)
Svetliačioko vyras alergiškas persų dulkėms lotuliukas.gif

NepavIdėk nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 09 10, 19:55)
NepavIdėk nail.gif

Aš? Alergijos tai nepavydžiu. O persų veisykloj mielai apsilankyčiau, ypač kai yra mažų kačiukų. Cepeliniukai tokie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 09 10, 20:25)
Aš? Alergijos tai nepavydžiu. O persų veisykloj mielai apsilankyčiau, ypač kai yra mažų kačiukų. Cepeliniukai tokie biggrin.gif

Da ne alergijos irnesakyk.gif persų dulkių lotuliukas.gif ne kiekvienas kornišas anų gauna dovanų laugh.gif
Atsakyti
Tai kad tu iškart jas išplovei biggrin.gif Neilgai, škia, džiaugeisi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 rugsėjo 2015 - 20:05
QUOTE(Noa @ 2015 09 10, 21:05)
Tai kad tu iškart jas išplovei biggrin.gif Neilgai, škia, džiaugeisi biggrin.gif

Ilgai, neilgai - понятие относительное tongue.gif dvi dienas dulkėmis džiaugėmės biggrin.gif Fionai neilgai, mano vyrui kaip amžinybe, musiau, užtrūko ax.gif
Atsakyti