Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Lolija @ 2015 07 24, 09:12)
Labas rytas. Pusaite, kaip šuns sveikata? g.gif

Laba,
nu sudsss,antradieni uzmigdziau savo sunyte:((((((( 10m. vandenys kaupes,ant liuosuojanciu gyveno,bet vis tiek istines pilvas buvo....zodziu...liudesys ir asaros:((

dabar tik suvaldyt katina reikia,uzuolaidas jau apdraske,gobelenai suvaryti...dabar nauja sofa atsivezem,tai nzn kaip ta gobelena saugot:(
kai bunu kartu tai stebiu,draudziu ir pan.
bet jie buna ir vieni,o ypac nakti,nes jie bendroj erdvej visur laksto,o mes miegamajam uzsidarom.
uzdengimai nepadeda,viss tiek lenda po jais,kuiciasi,gal net blogiau?kaip cia reiks eit miegot:)
gal nakti katinus i koki vonios kam uzdaryt su visu tuliku?bet atsibos ten juos kisti,o dar nakti jie siaucia,kai kada girdziu
Atsakyti
Labas, kačiukų augintojos/ mylėtojos 4u.gif nežinau, gal nevisai į temą, bet jau kurį laiką ieškome kačiuko Devonrekso arba Cornish, bet... Kainos veislynuose kandžiojasi, pigiausią radome už 500eu. Gal kuri pažįsta patikimą veisėją, kuri šiuos kačiukus veisia?
Toms, kurios tik UŽ veislynus, galite praleisti mano žinutę mirksiukas.gif

P.S. ieškome ne tik Lietuvoje, bet ir netoli jos ribų - Latvijoje, Lenkijoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabytee: 08 rugsėjo 2015 - 16:23
QUOTE(Gabytee @ 2015 09 08, 17:22)
Gal kuri pažįsta patikimą veisėją, kuri šiuos kačiukus veisia?
Toms, kurios tik UŽ veislynus, galite praleisti mano žinutę  mirksiukas.gif 


Jei veisėjas, tada veislyne.
Jei ne veislyne, tada daugintojas.
Veisėjų tai žinau patikimų, bet daugintojų nea schmoll.gif Daugintojų tame ir visa esmė, tame ir kainos skirtumas, kad jie būtent nepatikimi.
Žo, kažkoks negeras klausimas.
Atsakyti
O, kaip tas variantas, kad veislyno katina auginti(nu tipo bendrasavininkai), tada gi pigiau parduoda? g.gif
Atsakyti
Žinok, abejoju, ar žmogui su tokiu požiūriu kas nors ką nors duotų mastau.gif Aišku, negaliu sakyt už visus, bet aiškiai žmogus nemato problemos "nukrypimuose", tai ką aš žinau... Paprastai veislynai linkę dirbti su pažįstamais, kažkieno rekomenduotais, kad nebūtų paskui bėdos...

Nebent sakyčiau prieglaudose ko nors panašaus pasiieškot - nedažnai, bet kartais būna... Bet taigi žmogus, aišku, norės mažo kačiuko... 2 mėn dry.gif Ir paskui rašys - oi, kodėl jis taip, kodėl jis anaip elgiasi, kodėl myža, kodėl kanda? dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 rugsėjo 2015 - 10:26
QUOTE(Noa @ 2015 09 09, 10:25)
Žinok, abejoju, ar žmogui su tokiu požiūriu kas nors ką nors duotų mastau.gif Aišku, negaliu sakyt už visus, bet aiškiai žmogus nemato problemos "nukrypimuose", tai ką aš žinau... Paprastai veislynai linkę dirbti su pažįstamais, kažkieno rekomenduotais, kad nebūtų paskui bėdos...

Nebent sakyčiau prieglaudose ko nors panašaus pasiieškot - nedažnai, bet kartais būna... Bet taigi žmogus, aišku, norės mažo kačiuko... 2 mėn dry.gif Ir paskui rašys - oi, kodėl jis taip, kodėl jis anaip elgiasi, kodėl myža, kodėl kanda? dry.gif

Na tas tai taip. g.gif
Atsakyti
Šiauliuose žinau net du suaugusius cornish reksus, kurių niekas nepasigenda...
Vilniuj, Utenoj irgi yra..
Atsakyti
Nu vo pavyzdžiui. Ir pigiau, negu iš daugintojo, ir geras darbas.
Atsakyti
Nežinau , kažkaip nesuprasta jaučiuosi. Gal dėl to , kad situacijos nepaaiškinau. Atsiprašau už "veisėją", turėjau pakeisti "daugintoju"... Bet ne čia esmė. Kas norėjo, tas suprato, ko klausiu , kaip ir pati thumbup.gif

Situacija tokia, kad labai norime kačiuko, bet kokio auginti negalime, turime šeimoje alergiją.. Devon reks kiek teko girdėti tinka alergiškiems žmonėms. Važiuotume dar "susipažinti", ar tikrai nepasireikštų alergija.. Bet veislynuose kainos kandžiojasi, todėl smalsu, gal yra DAUGINTOJŲ, gal kas pažįsta patikimų. Pabrėžiau PATIKIMŲ, o Jūs man sakote , kad kainoje ir yra nepatikimumas. Juk ir klausia, GAL KAS PAŽĮSTA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabytee @ 2015 09 10, 10:12)
Nežinau , kažkaip nesuprasta jaučiuosi. Gal dėl to , kad situacijos nepaaiškinau. Atsiprašau už "veisėją", turėjau pakeisti "daugintoju"... Bet ne čia esmė. Kas norėjo, tas suprato, ko klausiu , kaip ir pati  thumbup.gif

Situacija tokia, kad labai norime kačiuko, bet kokio auginti negalime, turime šeimoje alergiją.. Devon reks kiek teko girdėti tinka alergiškiems žmonėms. Važiuotume dar "susipažinti", ar tikrai nepasireikštų alergija.. Bet veislynuose kainos kandžiojasi, todėl smalsu, gal yra DAUGINTOJŲ, gal kas pažįsta patikimų. Pabrėžiau PATIKIMŲ, o Jūs man sakote , kad kainoje ir yra nepatikimumas. Juk ir klausia, GAL KAS PAŽĮSTA  4u.gif

Kaip daugintojas gali buti patikimas? Daugintojas del to ir yra daugintojas, nes rupinasi ne katinu gerove, o greitais pinigais.
Deja, bet is savo patirties turiu pasakyti, kad ne is veislyno gausit katina ar kate 2,5 men, kuris/i duodu 99% sumyzines namus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 10 rugsėjo 2015 - 10:34
QUOTE(Gabytee @ 2015 09 10, 11:12)
Nežinau , kažkaip nesuprasta jaučiuosi. Gal dėl to , kad situacijos nepaaiškinau. Atsiprašau už "veisėją", turėjau pakeisti "daugintoju"... Bet ne čia esmė. Kas norėjo, tas suprato, ko klausiu , kaip ir pati  thumbup.gif

Situacija tokia, kad labai norime kačiuko, bet kokio auginti negalime, turime šeimoje alergiją.. Devon reks kiek teko girdėti tinka alergiškiems žmonėms. Važiuotume dar "susipažinti", ar tikrai nepasireikštų alergija.. Bet veislynuose kainos kandžiojasi, todėl smalsu, gal yra DAUGINTOJŲ, gal kas pažįsta patikimų. Pabrėžiau PATIKIMŲ, o Jūs man sakote , kad kainoje ir yra nepatikimumas. Juk ir klausia, GAL KAS PAŽĮSTA  4u.gif

Neteisigai girdėjote- būtina išsitirti. Per "susipažinimą" gali nespėti išlįsti.
Atsakyti
Alergija gali būti - kačių plaukams, kačių seilėms, pleiskanoms, maistui. Tai nežinau, kodėl devonai, gal kad nedaug plaukų, bet kornišai gali tikti tiems, kurie alergiški būtent plaukui - nes jų ypatingas kailiukas, jie iš esmės neturi plauko, tik poplaukį. Tai jei žmogus poplaukiui nealergiškas... Bet vis viena tokiu atveju geriau ieškoti sfinkso. tas tiksliai neturės nei plauko, nei poplaukio. Tiesa, seiles vis viena turės.

Per nuvažiavimą gali ir nepasireikšti ta alergija. gali ir pasireikšti, bet būna visaip.

Itin alergiškam žmogui tai kaip tik sakyčiau, kad reikia pirkti tik iš veislyno, jam būtent labiausiai reikia, kad katinas būtų veislinis, su visomis veislei būdingomis savybėmis. O pasiėmę iš daugintojo mažą kačiuką, ar jūs žinosit, kas iš jo išaugs? Gal ten tėvas kieminis...

Nepažįsta čia tokių daugintojų niekas. Na čia gi reksų tema. Tai reiškia - tam tikros veislės katinų. O kaip nustatyt katino veislę? Taigi pagal dokumentus. Nėr dokumento - nėr veislės. Aišku, katinas yra, bet ne devonas ir ne kornišas, tiesiog katinas. Katinų yra prieglaudose už nemokamai, jie gražūs ir mieli. Yra ir panašių į kornišus, lygiai tokių, kokius gausit iš daugintojų. Imkit iš ten, bus pigu, dar pigiau. Jums juk pinigai rūpi - tai siūlau prieinamiausią variantą, ir morališkai teisingą. Ir madingą, dabar visos celebritės viską iš prieglaudų ima. Eina kokia celebritė, ant rankų - cartier auksas iki alkūnių, terba kokia ten chloe ir du šuneliai iš prieglaudos. Ir nieko. Ne iš daugintojų! Iš prieglaudos!

Bet prieš tai aiškiai išsitirkit tą alergiją, kad tiksliai žinotumėt, kam nesat alergiški. Mano kaimynė alergiška katėms, tai pas mane negali būti tam kambary, kur mano du kornišreksai. Jai net mano Lotusas sukelia alergiją, o Lotusas labai mažai plaukų turi ir yra alergiško katininko svajonė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 rugsėjo 2015 - 12:58