Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Atsiprašau, kad rašau ne vien savo temoje, bet Garbaniai charakteriu kiek panašus į orientalus, gal veislynus tyrintys ar kelis katinus auginantys nariai patartumėte ką nors.

Bute auga 2 orientalai - 7 m. katė (sterilizuota) ir 4,5 m. katinas (kastruotas). Kartu gyvena 4 m., sugyveno gerai. Pastaruosius metus (o pastarąjį pusmetį vis dažniau ir agresyviau) katinas pradėjo puldinėti vyresniąją katę - vejasi, puola, kanda, ieško po namus, kur ji slepiasi, neleidžia eiti į tualetą (namie 2 kačių tualetai skirtingose patalpose, valgyt galimybės sudarytos irgi atskirose vietose). Katė jo bijo, slepiasi, stresuoja, urzgia, šnypščia. Abu gali pabūti vienoje patalpoje, nors laikosi atstumo, jaučiama įtampa tarp jų, bet dažni ir labai agresyvūs susirėmimai. Pastarosiomis savaitėmis problema ir ta, kad katė-auka pradėjo šlapintis ir tuštintis ne į tualetą - ant minkštų baldų, spintelių, vaiko maitinimo kėdutę (dažniausiai ten, kur tūno ir slepiasi nuo katino. Panašu, kad kenčia, o išgąsdinta varo kur papuola). Katinui-agresoriui bausmės neveiksmingos (bent tokios, kokias taikėm iki šiol - puolimo metu vandens pukštukas, barimas ar uždarymas į kitą kambarį). Bandėm su katinu ir gražiuoju - kaip tik jam skirti daugiau dėmesio, švelnumo. Niekas nepadeda. Abu katinai žmonėms labai švelnūs, kantrūs gyvūnai, nuostabūs augintiniai.
Kiek domėjausi straipsniuose, tikėtina, kad čia pasireiškia teritorinė agresija (prieš metus persikėlėm į naują butą. Žiemą katinui daryta operacija).

Patarkite, ar įmanoma kažkaip išspręsti tokią situaciją? Gal buvote kas su panašia susidūrę? Gal darome kažkokias klaidas auklėjime? Negi teks vienam iš gyvūnų ieškoti naujų namų verysad.gif ... Abu gyvūnai šeimos nariai ir mylimi.
Ačiū už bet kokias idėjas!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eveka: 07 liepos 2015 - 13:36
Sveikos,

Seniai čia berašiau ax.gif bet vis paskaitau temą, diskutavot apie kačių bėgimą į kiemą... maniškė tas pats, šiemet paragavo laisvės...paspruko iš namų per tinklelį 4u.gif pernai tupėdavo ir stebėdavo, o šiemet rado kaip išeit (pas mus ant terasos durų užstumiamas tinkelis ir jei yra nedidelis smūgis jis išsineria), gerai kad kaimynė pamatė, pasigavau. Nori ji į ta kiemą nors tu ką, prie langų kaukia, pralįst bando visaip, bandžiau išsinešt (pavadukas dar nebandytas) ir leist būt kieme kol aš esu, tai kur gi - iškart į kojas ir per tvorą...baigėsi mūsų kiemas schmoll.gif klausau nuolatinio rėkimo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eveka @ 2015 07 07, 14:34)
...

Bute auga 2 orientalai - 7 m. katė (sterilizuota) ir 4,5 m. katinas (kastruotas). Kartu gyvena 4 m., sugyveno gerai. Pastaruosius metus (o pastarąjį pusmetį vis dažniau ir agresyviau) katinas pradėjo puldinėti vyresniąją katę - vejasi, puola, kanda, ieško po namus, kur ji slepiasi, neleidžia eiti į tualetą (namie 2 kačių tualetai skirtingose patalpose, valgyt galimybės sudarytos irgi atskirose vietose). Katė jo bijo, slepiasi, stresuoja, urzgia, šnypščia. Abu gali pabūti vienoje patalpoje, nors laikosi atstumo, jaučiama įtampa tarp jų, bet dažni ir labai agresyvūs susirėmimai. Pastarosiomis savaitėmis problema ir ta, kad katė-auka pradėjo šlapintis ir tuštintis ne į tualetą - ant minkštų baldų, spintelių, vaiko maitinimo kėdutę (dažniausiai ten, kur tūno ir slepiasi nuo katino. Panašu, kad kenčia, o išgąsdinta varo kur papuola). ...


ar išsiprendė problema? gal katytė susirgo, šlapinasi ne vietoj, nes uždegimas ar susidarę akmenys, o katinas jaučia tai ir dėl to agresyviai elgiasi?

QUOTE(Calla @ 2015 07 09, 11:54)
... klausau nuolatinio rėkimo  doh.gif  lotuliukas.gif


niu tikėkimės, kad greit supras, jog niekur nebebus išleidžiama biggrin.gif


reksiukė ieško namų
Atsakyti
Laba diena 4u.gif ketinam įsigyti Devon rex kačiuką, tačiau turim namie jorkšyrę, kuri su niekuo nedraugauja..ji mūsų šeimoje atsirado pirma, paskui du vaikai. Vaikų ji irgi nepripažino, šiaip neliečia, neloja, nekanda, bet būti jų glostoma irgi nesileidžia.Jei bando vaikai imti ją ant rankų tai pyksta, urzgia. Pamačius katę, einančią už tvoros, bėga griūdama ir loja doh.gif Gal kad patartų kaip pažindinti šunį ir katuką ? kaip teisingai atlikti tą pažindinimo procedūrą ir šiaip kaippirmą laiką su jais elgtis kad niekam skaudu nebūtų 4u.gif Būčiau labai dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Mergytes turiu durna klausima. Tiksliau jau du smile.gif
1. Ar jusu katinukai dabar seriasi ? Maniskas kazko labai pradejo , nors ne pavasaris.
2. Vakar per telika maciau, kad yra begimo takeliai katinukam , panasuas stiliaus kaip pelem. Gal kas turit ar bandet g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2015 07 20, 14:28)
Mergytes turiu durna klausima. Tiksliau jau du smile.gif
1. Ar jusu katinukai dabar seriasi ? Maniskas kazko labai pradejo , nors ne pavasaris.
2. Vakar per telika maciau, kad yra begimo takeliai katinukam , panasuas stiliaus kaip pelem. Gal kas turit ar bandet  g.gif ?

Mano katinas irgi šeriasi ir man keista.
Atsakyti
Kuzys šeriasi, kai netinka maistas. Kartą šėrėsi, kai ilgai Virbac šėriau, gal, galvoju sau, kokių medžiagų ėmė trūkti - pakeičiau ant Select, nebesišeria.

Apie piktų šunų pažindinimą nežinau. Manau, jei nesugebėjot šuns pastatyti į vietą, kad neurgztų ant vaikų, tai gal kačiuko imti nerizikuokit. Jam bus tik stresas... Vat kas moka su šunim gerai sukalbėt, kad šuo būtų stabilus ir pilnai valdomas, tie gali nešt nors kates nors peles - ir tai visaip būna. Bet čia man pavojingai ta situacija atrodo... Nebent imtumėt iškart didelį katiną, bet tada šunio gaila.

Apie kačių santykių pasikeitimą irgi nežinau, bet tokiais atvejais visada įtarčiau kažkieno sveikatos pasikeitimus - nuneščiau abu pas vetą ir atlikčiau technikinę biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 21 liepos 2015 - 00:06
Labas.

Namuose aš esu VIENINTELIS VADAS! Bet tai nereiškia, kad su vaikais ar vyru mano gyvūnai nesiskaito. Klauso, bet bando ribas, nes jiems matyt likę šeimos nariai hierarhijos laipteliuose atrodo silpnesni tongue.gif su manimi tokie bajeriai nepraeina cool.gif aš savo fauną myliu, lepinu, bet - elgėsio taisyklės diktuoju aš! Pabandytų man šuo ar katinas suurgzti ant vaiko swoon.gif turiu omeny tada, kai vaikas nori paglostyti ar paimti ant rankų. Vaikai irgi apmokyti - gyvūnai ne žaislai, nėr ko tampyti, erzinti ir etc cool.gif pagarbiai viena pusė su kita privalo elgtis, taškas!

Šuo mano aplamai poh...istas laugh.gif ans su kiekvienu nauju gyviu tik atsidūsta "ir vėėėėl ana (t.y. aš) kažką atvilko" lotuliukas.gif jei koks interesas, atsivežus antrą šunį ir buvo, tai po antro katino jam dzinbudizmas pasireiškė lotuliukas.gif deja, antrą šunį teko atiduoti dėl kai kurių priežasčių, bet du katinai puikiai gyvena kartu... Tolerancija visiems ir visame kame pas juos tongue.gif

O dėl tos situacijos su jorkiukų - aš neimčiau katino. Yra gyvūnų, kurie gali būti tik vieninteliai namuose. Be vaikų ir kitų gyvių. Ne viską lemia šeimininko auklėjimas. Kartais netikęs elgesys atnešamas iš ankstyvos vaikystės. Teko konsultuotis ne su vienu veterinaru dėl mano antro šuns, deja deja... Kastracija nepadėjo... Vardan kitų gyvūnų gerovės su juo teko atsisveikinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 21 liepos 2015 - 18:19
Prisiminiau biggrin.gif nirvana, dėl kraiko kiekio namuose, šiek tiek pripėduota dūšioj liko dry.gif ****, braliukai kad užbrangino Extreemą swoon.gif jei kadaise ans kainavo litukais dar apie 43-45, tai dabar 58,35 blink.gif aš prieš beveik metus už maišą, su 10 % nuolaida, mokėjau 43 Lt, tai dabar su 15% - gavosi 49,62 swoon.gif kur ritasi tas kapitalistinis pasaulis cry.gif katienukai padoriai ir nebrUngiai nusilengvinti neturi kur tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 07 21, 19:13)
Prisiminiau  biggrin.gif nirvana, dėl kraiko kiekio namuose, šiek tiek pripėduota dūšioj liko dry.gif ****, braliukai kad užbrangino Extreemą swoon.gif jei kadaise ans kainavo litukais dar apie 43-45, tai dabar 58,35  blink.gif aš prieš beveik metus už maišą, su 10 % nuolaida, mokėjau 43 Lt, tai dabar su 15% - gavosi 49,62 swoon.gif kur ritasi tas kapitalistinis pasaulis cry.gif katienukai padoriai ir nebrUngiai nusilengvinti neturi kur  tongue.gif

Tavo katinam giliai nusiš.. į kokio brangumo kraiką jie tupia. Bet jei tau taip labai skauda, pirk iš vokiečių . Nemokamam prekių pristatymui reikia pirkti ne mažiau, nei už 69eur. Pirmam apsipirkimui suteikia 5% nuolaidą (vėliau galima nusipirkt papildomą nuolaidą). Tai tau kraikas išeis dar pigiau, nei 43Lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2015 07 22, 09:10)
Tavo katinam giliai nusiš.. į kokio brangumo kraiką jie tupia. Bet jei tau taip labai skauda, pirk iš vokiečių .

Katinams gal tikrai pofik tongue.gif man ne kiek skauda, kiek nemaloni brangimo tendencija viso ko dry.gif o alga ta pati cool.gif
Atsakyti
Sveikos!!!!

pamirsau vienos klinikos pavadima,cai kazkada rekomendavot gera ir iskrito is galvos.Pavardinkite,kas ka zinot,bandysiu atgaivint atminti, galvoju gal vetvila ramuciuose g.gif
Kaune.
Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pusaite: 23 liepos 2015 - 11:46