Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Sveiki, turim mes 9 mėnesių katytę Tora, prieš mėnesì ją sterilizavom :-) vakar parsivežėm dar vieną kornish rex, berniuką, 2mėn :-) kolkas mergina rodo didžiausią priešiškumą vaikinukui, laikom atskiruose kambariuose, bet Tora šnypščia ant visų namiškių :-) skaitėm įvairių patarimų, bet gal kas iš garbanių augintojų buvo panašioj situacijoj ir turi kokių patarimų? 4u.gif
Atsakyti
Patarimai čia:
http://www.supermama...

Iš patirties nežinau, pas mane visi stabilūs ir niekas nešnypštė. Ju labiau ant žmonių, koks katinas šnypščia ant žmonių??? Negalima. O kodėl berniukas 2 mėn? "Ne dokumentų, o draugo reikia"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 22 birželio 2015 - 20:06
QUOTE(Noa @ 2015 06 22, 22:05)
Patarimai čia:
http://www.supermama...

Iš patirties nežinau, pas mane visi stabilūs ir niekas nešnypštė. Ju labiau ant žmonių, koks katinas šnypščia ant žmonių??? Negalima. O kodėl berniukas 2 mėn? "Ne dokumentų, o draugo reikia"?

Tai vat kad prad4jo ir ant m8s7 6nyp6ti, nes užuodžia tą kačiuką verysad.gif o berniukas be dokumentų, bet čia jau ne mano sprendimai buvo o tų šeimos narių kurie jį pirko, mano nuomonės tuo klausymu neklausė doh.gif
Atsakyti
Blin, tie daugintojai, negali dar bent mėnesį palaikyt umn.gif:

Negalima šnypšti, už čiupros jai.

Bet aplamai paskaitykit tą temą, kur įdėjau nuorodą. Geriau vargiai kas surašys, negu ten surašyta. Ten motera net ne bedokumenčius, bet servalą laikė, taigi jau apie šnypštimus tai išmano...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 06 22, 22:23)
Blin, tie daugintojai, negali dar bent mėnesį palaikyt umn.gif:

Negalima šnypšti, už čiupros jai.

Bet aplamai paskaitykit tą temą, kur įdėjau nuorodą. Geriau vargiai kas surašys, negu ten surašyta. Ten motera net ne bedokumenčius, bet servalą laikė, taigi jau apie šnypštimus tai išmano...

Ačiū, skaitausi temą 4u.gif
Atsakyti
Paskaitineju, bet neparasau blush2.gif sveikatos ligoniukams 4u.gif

maniske kompanija sutaria puikiai thumbup.gif kaip seima ir pasipyksta ir pasimyluoja, bet viska daro kartu biggrin.gif zbitkas krecia ir kartu cool.gif mokosi vienas is kito ir geru ir negeru dalyku cool.gif bet dziaugiuosi sprendimu du auginti, nes didysis akyse atsigavo, judresnis tapo, zaismingesnis ir seimininka pakeite biggrin.gif pradziai buvo vyro katinas, dabar tik mano wub.gif mazajai visi geri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2015 06 23, 08:05)
Paskaitineju, bet neparasau  blush2.gif sveikatos ligoniukams  4u.gif

maniske kompanija sutaria puikiai  thumbup.gif kaip seima ir pasipyksta ir pasimyluoja, bet viska daro kartu  biggrin.gif zbitkas krecia ir kartu cool.gif mokosi vienas is kito ir geru ir negeru dalyku  cool.gif  bet dziaugiuosi sprendimu du auginti, nes didysis akyse atsigavo, judresnis tapo, zaismingesnis ir seimininka pakeite biggrin.gif pradziai buvo vyro katinas, dabar tik mano  wub.gif mazajai visi geri biggrin.gif

O kaip vyko pripratinimas viens prie kito? smile.gif MŪsiškė vis dar pykčio priepuolyje, pyksta nat visų doh.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Per tris dienas priprato, pirma para tik vienu bendram kambari nepalikom, atskyrem, o po to priziurejom, kad per daug nesipestu, ir jau vienus palikom, gryzau po darbo radau abu susiglaudusius miegancius. Didysis jokios agresijos nerode tik smalsuma, mazoji pradziai siausesi is kart pareiske, kad stumdoma nebus. Kol kas abu lygiaverciai partneriai, nematau dominanto, dar tik 2 men mazoji pas mane 4u.gif amziaus skirtumas tarp katinu 5 men 4u.gif manau pasiseke, abu stabilaus charakterio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emile_respect @ 2015 06 23, 09:07)
O kaip vyko pripratinimas viens prie kito? smile.gif MŪsiškė vis dar pykčio priepuolyje, pyksta nat visų doh.gif  verysad.gif  verysad.gif


senbuvei rodykite kuo daugiau dėmesio, kad pamirštų visus pykčius (katytes laikykite atskirai) 4u.gif

dovanojamas http://www.gyvunupai...l/view/id/43404
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Ieva-: 29 birželio 2015 - 13:50
Sveikos, vasarotojos. Senai jau besirodėm. Tad, kad visai mūsų nepamirštumėt, rodausi savo didelę šeimyną smile.gif

user posted image
Atsakyti
Man atrodo, jei tavo visą šeimyną paėmus ir pasvėrus, tai svertų mažiau, negu vienas Meino meškėnas biggrin.gif
Atsakyti
https://www.facebook...959344300796703
Kazkokia idiote korni ruosiasi migdyti sad.gif
Atsakyti