Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(-Ieva- @ 2015 06 16, 10:30)
o jei problema kiltų su mažu vaiku, irgi taip galvotum? išeitis visada yra, reikia tik ją rasti 4u.gif

Na taip - išeitys trys: uždaryt antram aukšte per vasarą su tūliku ir išleist kai nevaikštom į lauką, išvežti pas tėvus per vasarą, arba kaip bus taip bus...
Dėl vaiko tokių dalykų nėr ir nebūtų, nes jie ne katinai, ir nepabėgs per sekundę pro tavo kojas nepastebėti. Kaip sakau, aš tai dar galiu pažiūrėt, vyras iš principo atsisako taip gyventi, nes jam čia totali nesamonė kad negali žmogus laisvai judėti, o vaikai tikrai nesužiūrės. Tai kokia išeitis? Neleisti vaikų į lauką? Esu tikrai ir pikta, ir katės gaila, ir liūdna - viskas viename. Pernai kažkaip taip nebėgo ji verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 06 16, 11:47)
Na taip - išeitys trys: uždaryt antram aukšte per vasarą su tūliku ir išleist kai nevaikštom į lauką, ...


niu va drinks_cheers.gif
Atsakyti
Indrulka, pas mane taip pat nuosavas namas, taip pat kiemas, taip pat maži vaikai. Bet vaikai nuo pat mažens yra mokomi darinėt duris ir stebėt ar katės nebėga į lauką. O pas mane jų ne viena ir ne dvi, tad stebėt yra tikrai ką. 3 metų vaikas jau turėtų suprasti, kad reikia uždaryti duris, kitu atveju katytė gali pabėgti ir daugiau nesugrįžti
Nuo tokio nenumaldomo noro bėgti į lauką skaičiau vieną patarimą. Reikia lauke už durų atsistoti su vandeniu. Kibirais, šlangom ar dar kuo. atidaryti duris ir laukti kol katė bėgs, o tada visą vandenį ant jos. šokas katei bus didelis. bet tai turėtų atbaidyti nuo noro išbėgti pakvėpuot grynu oru
Atsakyti
QUOTE(Lolija @ 2015 06 16, 13:22)
Indrulka, pas mane taip pat nuosavas namas, taip pat kiemas, taip pat maži vaikai. Bet vaikai nuo pat mažens yra mokomi darinėt duris ir stebėt ar katės nebėga į lauką. O pas mane jų ne viena ir ne dvi, tad stebėt yra tikrai ką. 3 metų vaikas jau turėtų suprasti, kad reikia uždaryti duris, kitu atveju katytė gali pabėgti ir daugiau nesugrįžti
Nuo tokio nenumaldomo noro bėgti į lauką skaičiau vieną patarimą. Reikia lauke už durų atsistoti su vandeniu. Kibirais, šlangom ar dar kuo. atidaryti duris ir laukti kol katė bėgs, o tada visą vandenį ant jos. šokas katei bus didelis. bet tai turėtų atbaidyti nuo noro išbėgti pakvėpuot grynu oru

Dukra tai viską žino, ji ir saugo, ir žiūri kai eina, bet sakau, ji tokiu greičiu atskuodžia iš bet kur, kad gali ją iš tikro su tom durim ir pritrenkt, o pas mus dar slenkstis yra, tai kol mergina atodaro duris, kol praeina... Bet čia sekundžių reikalas su ja... Su vandeniu abejoju ar maniškiai padės, bet pabandysiu, nes ji ir namie kai purškiau kad prie gėlių nelystų, tai užsimerkdavo ir sėdėdavo , nei krust iš vietos biggrin.gif

O aš va dar galvoju - yra kaimynystėj ir siamas, ir rusų mėlynasis, ir persų katinas, keli dvarniukai, nu ir visi išeina į tą lauką ir pareina... Tai sakau, gal ir mūsiškiai nėra kažkuo durnesni? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lolija @ 2015 06 16, 13:22)
Nuo tokio nenumaldomo noro bėgti į lauką skaičiau vieną patarimą. Reikia lauke už durų atsistoti su vandeniu. Kibirais, šlangom ar dar kuo. atidaryti duris ir laukti kol katė bėgs, o tada visą vandenį ant jos. šokas katei bus didelis. bet tai turėtų atbaidyti nuo noro išbėgti pakvėpuot grynu oru

o jeigu ji kaip tik puls bėgti išsigandus ir poto bijos pareit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 06 16, 14:31)
o jeigu ji kaip tik puls bėgti išsigandus ir poto bijos pareit? g.gif

tuomet ji gali lygiai taip pat išsigąsti kaimynų šuns ir lėkti laukais akis išdegus
Tai nėra faktas, kad ji to šuns išsigąs, nėra faktas, kad pabėgs iš namų ir negrįš, nėra faktas, kad koks prašalaitis gali tiesiog ją pasiimti (nes juk laksto niekam nereikalinga graži katytė), nėra faktas, kad gali palįsti po ratais, bet jei yra bent kokia galimybė nuo to apsisaugoti, aš bandyčiau tai daryti
Atsakyti
Tie katinai, kur nuo mažens leidžiami į lauką, kuriuos mama už garažo atsivedė - jie kitaip į tai žiūri. Ir šeimininkai kitaip į tai žiūri, negrįš tai negrįš. O namuose užaugęs katinas, leidžiamas į lauką... Jis gi durnelis visiškas. O jei ir ne durnelis, tai man būtų gaila taip imt ir rizikuot - grįš, negrįš, palįs po mašina ar nepalįs, nusineš kokia varna ar nenusineš, suės šuo ar nesuės, gaus į snukį nuo kito katino ar negaus, užsikrės kuo ar neužsikrės...

Ant kiek žmonės gali būti poxuistai, kad jiems tai nėr svarbu? Ai, gal išleisiu, ir tegu sau būna, nu gal kaip nors?

Nu tai ką aš žinau, kam tada imti išvis katiną, jei nesi nusiteikęs jį prižiūrėti, vyras atsisako taip gyventi. Gyvūnas įpareigoja, taip. Katinas dar mažiau įpareigoja, karvė įpareigoja labiau, ją reikia perkeldinėti ganykloj ir melžti! Bet vis viena įpareigoja, jau vien dėl to, kad jį myli. Mano vyras irgi nebuvo už katinus namuose, jis netgi buvo prieš, bet kai katinai jau yra, jis lygiai taip pat atsisako juos prarasti, ir dėl to duris lygiai su visais saugojo tuo periodu, kai Kuziui buvo kelionių manija užėjus. Ir taip, buvo nelabai lengva, kai pirmokas grįžta, reikia atsirakinti duris, nuimti signalizaciją, o ten dar pizdukas tykoja pro kojas prabėgt. Pirmokui nebuvo lengva - čia ir suaugusiam nelengva, jei žiūrėsi katiną, užkauks signalizokas, jei žiūrėsi signalizoką, pabėgs katinas - betgi susidorojo.

O kalbant kad "aš pati nepastebiu, kaip jis pabėga" - šito aš nesuvokiu. Taigi ne kandis, o katinas, jis nėr toks smulkus. Jis apačioj durų būna, eini ir žiūri. Ir tada matai.

O vaikai paprastai irgi nėra kvaili, trimetiniai jau visai protingi - standartinis trimetinis tikrai moka prasisprausti pro mažą durų plyšiuką, žiūrėdamas į katiną, ir atidaryt gerklę, jei katinas vis tik pabėgtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 birželio 2015 - 08:19
QUOTE(Noa @ 2015 06 17, 08:08)

O kalbant kad "aš pati nepastebiu, kaip jis pabėga" - šito aš nesuvokiu. Taigi ne kandis, o katinas, jis nėr toks smulkus. Jis apačioj durų būna, eini ir žiūri. Ir tada matai.

O vaikai paprastai irgi nėra kvaili, trimetiniai jau visai protingi - standartinis trimetinis tikrai moka prasisprausti pro mažą durų plyšiuką, žiūrėdamas į katiną, ir atidaryt gerklę, jei katinas vis tik pabėgtų...

Tai gal mano katė kitokia tada? Nu nebūna jos prie durų... Aš einu, atidarau duris, bandau pasprukt, o tada ji šmaukšt ir net nežinau kokiu greičiu su turbina šiknoj kažkokiu būsu atsiranda terasoj... Jau ne vienas toks kartas buvo, o išeinant tikrai buvo apsižiūrėta ir po kojom ir aplink spinduliu. Tai *****, jei aš pati jos nepamatau, kaip gali vaikas pamatyt... doh.gif Aš sakau, jums gal tokių baerių nebūna, ir man nebuvo iki šių metų... aš gal tada irgi taip lengvai komentuočiau, kad kaip čia taip negalima pamatyt, reikia žiūrėt ir bla bla bla. Taip, vyras buvo prieš katiną namuose, dabar kai jis yra, ir pasidžiaugia ir myli, bet net man pačiai, kuri baisiai norėjo katino, tarkim irgi nėra normali dabartinė tokia mūsų situacija, kad ateina svečiai, patys vaikštom į lauką ir vis rėkauti, žiūrėkit kaaatiną, žiūrėėėkit, jau bėgaaaa, bėgam gaudyt dabar visi, arba uždaryt koridoriuj ir tada prasideda durų draskymas ir baisus kniaukimas...Tarkim vakar puikiai praėjo diena, buvom lauke, pririšau ją kieme ir gulėjo ji ant kėdės pusdienį, poto į leidau į namus, buvo pavargus ir net nebežiūrėjo į lauko pusę, bet va būna dienų kad draskosi ir iš pavadžio ir iš namų doh.gif Žodžiu, bandom dabar rišti lauke kai patys būnam, vaikštom, o poto matysim, gal praeis jai tas noras... Mano klaida matyt ta, kad naiviai tikėjau kad ne tik bute bet ir name galima turėti naminį katiną, bet mūsų atveju, kol kas tai sunkiai įgyvendinama. Pas mus praktiškai visų kaimynų katinai lauke vaikšto, nors visi atsikėlę gyvent iš butų, bet va tokia pati situacija, bandė neleist, bet kelis kart išbėgo netyčia, tada grįžo, nu ir dabar vis išbėga per plyšį pabėgiot. Aš pati juodai nenoriu tokios situacijos, jau nekalbant apie tai, kad gali kažkas atsitikt, bet ir dėl to kad kokių ligų parsineš, ir taip nežinai kur valkataus, kokius pakampius apeis, o juk namie visi myluojam, bučiuojam ir t.t.
Atsakyti
va dar viena garbanėlė ieško naujų namų https://www.facebook...h...e=1 (Klaipėda)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Ieva-: 18 birželio 2015 - 11:37
Sveikos, diskutavot apie Virbac ėdalo kainas, tai Kaune kur minėjau Rietavo g. pirkau -6eur. už kg. Perkant maišą sakė tas pats gaunasi. Nežinau daug čia ar mažai,bet gal kažkam pravers. Junior maistelis sakė brangiau kažkiek ,bet nesidomėjau kiek ,pirkau suaugusių su lašiša...Neypatingai maniškis džiaugiasi g.gif Toks vaizdas jam RC geriausiai, sakė jis labiausiai kvapnus ir skanus,po jo paragavę nelabai kas daugiau patinka....
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 06 17, 09:36)
Tai gal mano katė kitokia tada?

Toookia irnesakyk.gif Nugis iš niekur neatsiranda biggrin.gif Tiesiog įsisabačink, kur tykoja, nes kažkur gi tykoja. Pamatysi, ir žinosi, kur žiūrėt...

Jinai, žinok, pas tave jauna. Smalsi. Suaugs - pasidarys tingesnė. O tokius visokius žaibinius lakstymus tai matėm ne kartą... Čia kaip ir vaikai - vis jiems kas sulūžta, atsitinka. O suaugusiems - jau rečiau.

Ji suaugs, tu įsisabačinsi, vaikai įsisabačins.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 06 18, 14:10)
Toookia irnesakyk.gif Nugis iš niekur neatsiranda biggrin.gif Tiesiog įsisabačink, kur tykoja, nes kažkur gi tykoja. Pamatysi, ir žinosi, kur žiūrėt...

Jinai, žinok, pas tave jauna. Smalsi. Suaugs - pasidarys tingesnė. O tokius visokius žaibinius lakstymus tai matėm ne kartą... Čia kaip ir vaikai - vis jiems kas sulūžta, atsitinka. O suaugusiems - jau rečiau.

Ji suaugs, tu įsisabačinsi, vaikai įsisabačins.

Na tikiuosi 4u.gif Vakar užvakar kažkaip gražiai draugavom, nelindo visai, tik va užuolaidą suvarė doh.gif Sugalvojo musę pagaut biggrin.gif Kžkaip bandysim bandysim kovot abi viena su kita dė to lauko wink.gif
Atsakyti
kaimynai?dešros turit? mano dvikojai jau nebeleidžiai nepastebėtai sumedžioti...

user posted image
Atsakyti