Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(*Indrulka* @ 2015 06 15, 13:03)


aha, kaip tik norėjau įdėt, kad gal atpažįsta kas https://www.facebook...867160466690100 4u.gif
Atsakyti
Maniškė vieną vakarą buvo išlėkus, svarbiausia net nepamačiau kada... Pasigedau kai vaikus paguldžiau... Buvau praėjusios kokios 40-45min. Išlėkiau į lauką ieškot, o ji sau sėdi ant laiptų... Viskas, pajautė laisvę, vakar 3 kart su vyru gaudėm - 2 kart pro kojas kaip kulka spruko, o trečiakart vėl nežinau kada pamačiau, kad terasoj tik pavadėlis guli - išsinėrė iš jo, tai vėl radau prie fasadinių dutų prieky besėdint... Nežinau ką dabar su ja daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 06 15, 16:03)
Maniškė vieną vakarą buvo išlėkus, svarbiausia net nepamačiau kada... Pasigedau kai vaikus paguldžiau... Buvau praėjusios kokios 40-45min. Išlėkiau į lauką ieškot, o ji sau sėdi ant laiptų... Viskas, pajautė laisvę, vakar 3 kart su vyru gaudėm - 2 kart pro kojas kaip kulka spruko, o trečiakart vėl nežinau kada pamačiau, kad terasoj tik pavadėlis guli - išsinėrė iš jo, tai vėl radau prie fasadinių dutų prieky besėdint... Nežinau ką dabar su ja daryt doh.gif


bet gal niekur ji neina, jei randat tupinčią netolies, tai gal nieko tokio? g.gif ar saugu vaikštinėti jai ten?
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2015 06 15, 15:09)
bet gal niekur ji neina, jei randat tupinčią netolies, tai gal nieko tokio? g.gif ar saugu vaikštinėti jai ten?

žinai, mano nuomone, ji kol kas nėra drąsi, bet su kiekvienu kartu jos spindulys gali ilgėti, nes pernai ji toliau terasos neidavo, o dabar duoda kaip raketa per kojas ir net nepastebi. Gal ir neitų, bet sunku pasakyti kai nežinai. O tas saugumas sąlyginis - už kaimynų tvoros vilkšunis didelis palaidas būna vakare paleistas, už kitos svoros, taksas, tai kad neramu labai, bet neįmanoma nulaikyt, kaip vyras sako jei taip reikės 18 metų gyvent, tai nei taip nei taip, nes arba reik ją visiškai izoliuot, arba vaikų neleist į lauką doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,pas mus tas pats. doh.gif Bėga nors tu ką,nespėji net sužiūrėt.Pabėgimo spindulys irgi didėja. Vasara nežinau kaip nulaikysim,nes vaikai irgi pirmyn -atgal.Durų neužrakinsi- vaikai turi grįžt,o durys ir nuo skersvėjo atsidaro. Jau kelis kart ieškojom,gerai,kad pas vienus kaimynus bėga,jau net žinau kur ieškot.Bet buvo į kitą pusę pasukęs. Su pavaduku nebūna,rėkia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(karolecap @ 2015 06 15, 15:38)
Sveiki,pas mus tas pats. doh.gif Bėga nors tu ką,nespėji net sužiūrėt.Pabėgimo spindulys irgi didėja. Vasara nežinau kaip nulaikysim,nes vaikai irgi pirmyn -atgal.Durų neužrakinsi- vaikai turi grįžt,o durys ir nuo skersvėjo atsidaro. Jau kelis kart ieškojom,gerai,kad pas vienus kaimynus bėga,jau net žinau kur ieškot.Bet buvo į kitą pusę pasukęs. Su pavaduku nebūna,rėkia tongue.gif

mano būna, bet sugeba išsimaut doh.gif
Atsakyti
gal galite pasidalinti patarimais kaip jus priziurit savo katuku dantukus?
Atsakyti
QUOTE(afrika77 @ 2015 06 15, 19:04)
gal galite pasidalinti patarimais kaip jus priziurit savo katuku dantukus?

aš kol kas niekaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karolecap @ 2015 06 15, 16:38)
...Su pavaduku nebūna,rėkia tongue.gif


niu parėktų, pamatytų, kad niekas nesikeičia ir neberėktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(karolecap @ 2015 06 15, 16:38)
Sveiki,pas mus tas pats. doh.gif Bėga nors tu ką,nespėji net sužiūrėt.Pabėgimo spindulys irgi didėja. Vasara nežinau kaip nulaikysim,nes vaikai irgi pirmyn -atgal.Durų neužrakinsi- vaikai turi grįžt,o durys ir nuo skersvėjo atsidaro. Jau kelis kart ieškojom,gerai,kad pas vienus kaimynus bėga,jau net žinau kur ieškot.Bet buvo į kitą pusę pasukęs. Su pavaduku nebūna,rėkia tongue.gif


1. Vaikus išmokyt neišleist katino. Jeigu jie patys iš kažkur grįžta, tai jau ne kūdikiai, žmonių kalbą turėtų suprasti.
2. Sutvarkyti duris, normalios durys nuo skersvėjo neatsidarinėja. Arba jei pati mėgstat atdaras duris (netikiu, kad jei taip nebūtų, nesugebėtumėt durų sutvarkyt, pvz. daugiabuty niekas atsidaręs duris negyvena, o ten ką, žmonės gabesni, durys pas visus geresnės?) galima įsirengti užtraukiamą tinklelį nuo uodų, mes tokį turim, katinai nepraeina.
3. Prie pavadėlio priprantama.
4. Jei katinui ilgesnį periodą nepavyktų pasprukti, niekas neišleistų ir tos durys nesidarinėtų, tai jis atprastų tykoti.

O taip tai net skaityt skauda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 16 birželio 2015 - 09:07
QUOTE(Noa @ 2015 06 16, 09:06)
1. Vaikus išmokyt neišleist katino. Jeigu jie patys iš kažkur grįžta, tai jau ne kūdikiai, žmonių kalbą turėtų suprasti.

4. Jei katinui ilgesnį periodą nepavyktų pasprukti, niekas neišleistų ir tos durys nesidarinėtų, tai jis atprastų tykoti.

O taip tai net skaityt skauda.

1.Skauda skauda, ir man skauda doh.gif Žinok neįmanoma. Ką tu žmogau vaikus 3 metų gali išmokyti nežiopsoti ir nepaleisti, jei aš pati 2 kartus paleidau, nes apsižiūriu, atrodo nėr nėr, o čia pyst ir praskuodžia pro kojas. Nu aš ir taip sakyčiau kad kaip čia nesužiūrėt, nu bet neįmanoma... Ir nežinau kuo čia tai baigsis... Arba tada vasarą visiškas izoliuotas bus, arba bėgs... O ar grįš, ar ne - klausimas atviras...

4. Tai pvz.mano Aruba žiemą net minčių neturėdavo tykoti, o dabar va nieks jos neleido, bėga ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 06 16, 10:58)
... Ir nežinau kuo čia tai baigsis... Arba tada vasarą visiškas izoliuotas bus, arba bėgs... O ar grįš, ar ne - klausimas atviras...

...


o jei problema kiltų su mažu vaiku, irgi taip galvotum? išeitis visada yra, reikia tik ją rasti 4u.gif
Atsakyti