Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

Labas ax.gif

Svetliačiokai, aš naudoju extreemą, bet dar pernai vasarą latviuose pirktą, kol kas viskas po senovei unsure.gif dar kartais perku Golden gray irgi nieko visai, bet dingo ir nebeatsiranda didelės pakuotės g.gif arba dar kaip alternatyva - Van cat (yra ir toj pačioj pardėj kur virbacą perki mirksiukas.gif ) smile.gif
Atsakyti
Na vat ir aš latviuose kai papirkau Extreemą rudenį, tą ir naudoju... Porą maišų buvo gerai, bet sekantis jau pradėjo greitai smirdėti, sušokti blogai blink.gif partija kokia lieva pasitaikė unsure.gif

Reikia pažiūrėti tavo išvardintus kraikus g.gif jie bentonitiniai?
Atsakyti
Aham, tie patys mirksiukas.gif van cat sakyčiau trečioj vietoj iš tų trijų g.gif

Beje, turiu pet24 nuolaidos kodą 10 eurų perkant už 39 eurus - gal kam reikia? galioja šią savaitę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 05 28, 20:03)
Bet va girdėjau tokias pletkas, kad būtent po RC, katinai nenori kitą maistą valgyti, netgi tą, kurį valgė anksčiau  blink.gif

Pas mane 100 proc taip ir yra. Jie gi valge virbac 4u.gif Po RC turejau kelis nesekmingus bandymus pakeisti ir va, nieko...tad tikra tiesa.
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 05 28, 20:03)
Pas mus irgi tik vieną tašką žinau topsecret.gif kitur brangu...



QUOTE(Slapux @ 2015 05 28, 20:05)
arba dar kaip alternatyva - Van cat (yra ir toj pačioj pardėj kur virbacą perki  mirksiukas.gifsmile.gif



Ei, klaipedietes, isduokit nors i a.z. ta slapta maisto pirktuve unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 05 28, 21:03)
Pas mus irgi tik vieną tašką žinau topsecret.gif kitur brangu... Ir tai jau ir ten kainas pakėlė  verysad.gif pradžioj buvo ženkliai pigiau nei visur, dabar tik truputi...
Papildyta:
Aš vis mąstydavau ant RC maisto pereiti, bo kaina su Virbacu panaši, o ir to maisto ne bandėm dar. Bet va girdėjau tokias pletkas, kad būtent po RC, katinai nenori kitą maistą valgyti, netgi tą, kurį valgė anksčiau  blink.gif

Ryzas RC valge kaip isprotejes, apie kojas trynesi, miauksejo biggrin.gif , zodz, rode visaip kaip priklausomybe maistine.
O tai kokis tas taskas? As tai Mambo zoo perku, kito nezinau.... dabar va diedas 2 kilus pirko g.gif
Tiesa , kainos neatsimena doh.gif , ceki pamete parazitas. Isduokit please kitu tasku kas zino biggrin.gif
Ir koki maista bekeisciau vis prie Virbas gryztu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cinnamoon @ 2015 05 29, 08:33)
Ryzas RC valge kaip isprotejes, apie kojas trynesi, miauksejo biggrin.gif , zodz, rode visaip kaip priklausomybe maistine.
O tai kokis tas taskas? As tai Mambo zoo perku, kito nezinau.... dabar va diedas 2 kilus pirko g.gif
Tiesa , kainos neatsimena doh.gif , ceki pamete parazitas. Isduokit please kitu tasku kas zino  biggrin.gif
Ir koki maista bekeisciau vis prie Virbas gryztu  smile.gif

Tai gal norite is manes paimti? Gaila maisto, gi geras tik pradarytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cinnamoon @ 2015 05 29, 09:33)
O tai kokis tas taskas? As tai Mambo zoo perku, kito nezinau.... dabar va diedas 2 kilus pirko g.gif
Tiesa , kainos neatsimena doh.gif , ceki pamete parazitas. Isduokit please kitu tasku kas zino  biggrin.gif
Ir koki maista bekeisciau vis prie Virbas gryztu  smile.gif

Tas ir yra 4u.gif

Beje, pigiau yra pirkti pakuotėje blink.gif bo jai taiko 10% nuolaidą. Aš kaip durnė ilgą laiką ir katinams, ir šuniui imdavau tik sveriamą, bo logiškai išmasčiau, kad didelis maišas kainuoja pigiau daug, ir jie padalina į kg skaičių... Ir tik po laiko netyčia sužinojau iš draugės, kad ji perka tą patį maistą, tik 3 kg arba 7,5 kg (tas Dar pigiau gaunasi) pakuotėje ir jai kilas gaunasi ženkliai pigiau swoon.gif

Labas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 29 gegužės 2015 - 09:39
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 05 29, 09:38)
Tas ir yra  4u.gif

Beje, pigiau yra pirkti pakuotėje  blink.gif bo jai taiko 10% nuolaidą. Aš kaip durnė ilgą laiką ir katinams, ir šuniui imdavau tik sveriamą, bo logiškai išmasčiau, kad didelis maišas kainuoja pigiau daug, ir jie padalina į kg skaičių... Ir tik po laiko netyčia sužinojau iš draugės, kad ji perka tą patį maistą, tik 3 kg arba 7,5 kg (tas Dar pigiau gaunasi) pakuotėje ir jai kilas gaunasi ženkliai pigiau swoon.gif

Labas.

Keista, nes RC kaip tik sveriamas pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 29, 09:49)
Keista, nes RC kaip tik sveriamas pigiau  4u.gif

Minejo, kad pakuotei taiko papildoma 10%, matyt del to ir gaunas pigiau.


Svetli@čok, o RC irgi taiko ar tik virbakui? ir gal kokia lojalumo kortele ir ju reik pirkt, kad taikytu nuolaida?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neatleidziu: 29 gegužės 2015 - 12:19
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 29, 09:50)
Tai gal norite is manes paimti? Gaila maisto, gi geras tik pradarytas  4u.gif

Paimciau mielai, bet dabar biudzetas iki 10 dienos uzdarytas blush2.gif doh.gif , nes vaikam atostogos, stovyklos, isvykos doh.gif , as jau pasiilgau mokyklos biggrin.gif

QUOTE(Svetli@čok @ 2015 05 29, 10:38)
Tas ir yra  4u.gif
Beje, pigiau yra pirkti pakuotėje  blink.gif bo jai taiko 10% nuolaidą. Aš kaip durnė ilgą laiką ir katinams, ir šuniui imdavau tik sveriamą, bo logiškai išmasčiau, kad didelis maišas kainuoja pigiau daug, ir jie padalina į kg skaičių... Ir tik po laiko netyčia sužinojau iš draugės, kad ji perka tą patį maistą, tik 3 kg arba 7,5 kg (tas Dar pigiau gaunasi) pakuotėje ir jai kilas gaunasi ženkliai pigiau swoon.gif
Labas.

Aaaaaaa.... nu va ir as sveriama imu, nu dabar zinosiu, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,kas mus prisimena ir kas nepazista 4u.gif
Atejau su pagalbos sauksmu.Gal kas susidurete su kaciu rinitu ? Mano Okis serga jau beveik antras menuo,prasidejo sloga su krauju,po to perejo i akyte.Snargliavosi is vienos puses nosytes ir toje pacioje puseje gavosi akytes uzdegimas.Suleido 3 kursus skirtingu antibiotiku ( pavadinimu nezinau).tepe akyte su 2 rusiu tepalais,po to pradejau lasinti zmoniu lasiukus Tobrex.Akyte pradejo sveikti.Bet su sloga kuo tolyn vis blogyn..is pradziu begdavo tirstai,o dabar nakti visai uzsikimso Okiukas knarkti pradejo...zodziu,taip jam sunku kvepuoti,o as net negaliu klausyti atrodo,kad man paciai oro truksta.Veterinaras mus isleido nepagydes,pareiske,kad prileidome daug antibiotiku,dabar liepe gerti vitaminus ir stiprinti imuniteta.Pasiule Nutri-plus gel,naudojam dar tik 3 dienas.Pagerejimo nera.Gal kas turejote panasu atveji ? Gal buna kokiu lasiuku gyvuneliams i nosyte...Kaip man padeti katineliui nezinau verysad.gif
Atsakyti