Įkraunama...
Įkraunama...

Garbanotieji katinai!Laukia vasaros:)

QUOTE(Noa @ 2015 05 27, 18:15)
O žinok, mano katinai irgi whiskas ragavę biggrin.gif Buvom kažkur išvažiavę, o katinus palikom pas močiutę. Ir kokiu tai būdu neapskaičiavom ėdalo... Žo, jie viską suėdė, ir daugiau nėr. Močiutė liepė seneliui eit į parduotuvę ir parnešti geriausio ėdalo, kad katinėliams būtų super. O Kauno rajono parduotuvėj geriausias ėdalas - whiskas ir yra biggrin.gif

Nu ir ką, baisiai skaniai ėdė, būtent kaip vaikai čipsus biggrin.gif Per dvi dienas ir nepastipo biggrin.gif

Tai čia prieš porą metų vyko, kai dar močiutė gyva buvo dry.gif

Pas mus irgi yra ragaves ir, kai pas mama vaziuojant maista pamirsom ir teko apsieit su tuo ka maxima duoda ir kazkada patys neapsiziurejom, kad maisto neber ir beveik nakti vaziavom i visa para dirbancia maxima, nes kita diena i darba ir baisu buvo palikt para be maisto.
Tiesa, maxima dar kazkoki purina ar proplan (jau nebepamenu) turi, kur galvojom, kad geriau uz whiskas, o iskart apsiveme nuo to edalo.
Bet paskui pas uosviene pastebejom, kad, kai yra RC ir salia josios katino koks whiskas ar friskies(pastarojo net uostyt nenori), tai visgi rinkdavos RC.
Atsakyti
O,klausykit,RC edalas prastesnis skaitosi uz visus virbac,specifika,hills ir pan. ? Musiskis viska eda,kailis idealus.Veiseja sere specifika ir RC .Bet dabar parduotuvej susnekejo ale specifika kazka pakeite,daug kas grazina ir pan.Su tuo pasakymu kazkaip sutapo,kad viduriai issireguliavo.Tai kaip pradejom bandyt,tai jau nebezinau ties kuom apsistot. g.gif Kai pasakiau,kad jis labai maista vagia,tai dave orien su daug mesos.Sako,gal nesotu jam.Bet lyg akys idomiai tokie rudi kampuciuose budavo.Tada paemem hills su triusiu,lyg nieko.Dabar dar tos specifikos liko,nes didelis maisas buvo.Jau dabar ziuriu susitvarke viduriai,jauciu tik sutapo su tuo pasakymu.Ir dar RC vyras nupirko kur maziukas gaudavo.Zodziu,visiska nesamone.Negalima taip keitinet ar ne?Norisi geriausio,nes kainos panasios.Ziuriu daug kas Virbac duodat,jis geresnis skaitosi nei RC?O katinui tai dzin,jis vienodai eda viska kas ipilta ir dar eina i virtuve vagiliaut pastoviai tongue.gif Ka tik vyras reke,kad mano saltibarscius eda doh.gif As dar pamirstu viska slept ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolecap: 27 gegužės 2015 - 21:26
Zodziu panos, atiduodu VIRBAC 1,400 uz 10 eur.
Tik nebus originalioj pakuotej.
Atsakyti
QUOTE(karolecap @ 2015 05 27, 21:26)
O,klausykit,RC edalas prastesnis skaitosi uz visus virbac,specifika,hills ir pan. ? Musiskis viska eda,kailis idealus.Veiseja sere specifika ir RC .Bet dabar parduotuvej susnekejo ale specifika kazka pakeite,daug kas grazina ir pan.Su tuo pasakymu kazkaip sutapo,kad viduriai issireguliavo.Tai kaip pradejom bandyt,tai jau nebezinau ties kuom apsistot. g.gif Kai pasakiau,kad jis labai maista vagia,tai dave orien su daug mesos.Sako,gal nesotu jam.Bet lyg akys idomiai tokie rudi kampuciuose budavo.Tada paemem hills su triusiu,lyg nieko.Dabar dar tos specifikos liko,nes didelis maisas buvo.Jau dabar ziuriu susitvarke viduriai,jauciu tik sutapo su tuo pasakymu.Ir dar RC vyras nupirko kur maziukas gaudavo.Zodziu,visiska nesamone.Negalima taip keitinet ar ne?Norisi geriausio,nes kainos panasios.Ziuriu daug kas Virbac duodat,jis geresnis skaitosi nei RC?O katinui tai dzin,jis vienodai eda viska kas ipilta ir dar eina i virtuve vagiliaut pastoviai tongue.gif Ka tik vyras reke,kad mano saltibarscius eda doh.gif As dar pamirstu viska slept ax.gif

Musiskis tai nenoriai eda specifika ar ten koki brit.
Nuo RC tik vieninteli minusa pastebiu, is juodo katino liko rudas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 28, 07:35)
Zodziu panos, atiduodu VIRBAC 1,400 uz 10 eur.
Tik nebus originalioj pakuotej.

Tai katina cigonui ant mesos? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neatleidziu @ 2015 05 28, 09:40)


Tai katina cigonui ant mesos?  g.gif  lotuliukas.gif

Nieko kito nebelieka sad.gif Ot parazitai islepe, truksta zodziu, Dodzis matyt viska suede,o tas , ziuriu sonai susitrauke, visa nakti ziurejo i mane priekaistingu zvilgsniu, o ryte veme seilem, supratau, kad badauja doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Labas ciocės rolleyes.gif

Čegoi-to apleidau temą blush2.gif dabar nesusigaudau kur kieno katinas lotuliukas.gif nu vienžo, naujokams fizkult-privietas nail.gif

Virbac su lašiša, sakysiu aš jums, buvo paskutinė mano viltis cry.gif kad, johaidy, pagaliau TIKS bent vienas maistas ir bent daugiau nei vienam tik katinui mad.gif Fiona kaip visada - garbanos bujoja, svoris prisilaiko, spalva tą pati... Kimis pamažu virsta į sfinksą doh.gif storą, didelį ir geltoną sfinksą lotuliukas.gif nu **** blia... Maitinu gal pusmetį Virbacu, vis dar laukiu stebuklo, kad organizmas galu gale supras koks tai gėris ir priims. Kur gi ne dry.gif ale viltis durnių motina, mažu mama neskriaus jau savo vaiko laugh.gif

O tas Virbac, aprašytas taip, kad pati ėsčiau bigsmile.gif ir svorį mažina, ir kūdlas sveikatina, ir odą gražina, ir šlapimo sistemai gerai lotuliukas.gif

O dar toks bajeris - kas dar Extreem kraiką naudojat? Ar patenkinti? Bo aš jau nesuprantu kame reikalas unsure.gif pirkau ten pat kaip ir visada, tokį pat... Sušoka blogai, myžalais prasmirsta taip, kad neapsikentus išmėčiau kraiką (puse tuliko) lauk swoon.gif Extreemą swoon.gif savo rankom wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetli@čok: 28 gegužės 2015 - 17:13
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 05 28, 17:12)


O dar toks bajeris - kas dar Extreem kraiką naudojat? Ar patenkinti? Bo aš jau nesuprantu kame reikalas  unsure.gif pirkau ten pat kaip ir visada, tokį pat... Sušoka blogai, myžalais prasmirsta taip, kad neapsikentus išmėčiau kraiką (puse tuliko) lauk swoon.gif Extreemą swoon.gif savo rankom wacko.gif

Svetliau, pirk Virbac gera kaina tik 10 eur, dafaj...atsiusiu tiesiai klaipedon lotuliukas.gif
As persimeciau nat oko kraiko, senokai jau extreema uzmeciau, bet man tas OKO taip nesiojasi visi namai pjuvenose, reik kazka mastyt blyn 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad nepigiai tavo tas Virbac biggrin.gif aš perku 3 kg už 22 Eur g.gif o pas tave lyg tai 1,4 kg g.gif o ir tik užvakar maišą pradariau.

Oko kraiko bijau būtent dėl to nešiojimosi po visus namus doh.gif dabar tik prie katinų tuliko nubyra....
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 05 28, 19:43)
Tai, kad nepigiai tavo tas Virbac  biggrin.gif aš perku 3 kg už 22 Eur  g.gif o pas tave lyg tai 1,4 kg  g.gif o ir tik užvakar maišą pradariau.

Oko kraiko bijau būtent dėl to nešiojimosi po visus namus  doh.gif dabar tik prie katinų tuliko nubyra....

As 15 eur mokejau uz 1,5 kg, nemaciau niekur tokiu kainu ohmy.gif 3 kg 22 eur???Mano RC brangesnis tada gaunasi
Atsakyti
Ai, ir rodos LaiLaa minėjo, kad Fiona pjūveninio kraiko nepripažino mastau.gif ji gi mergaitė su charakteriu, jau jei pasakė ne, reiškia NE!!!!!! biggrin.gif

Silikoninis man nepatiko, Kimis prie jo irgi bandė ne vietoj reikalus atlikti doh.gif tai kad lieka bentonitinis unsure.gif Extreem buvo išsigelbėjimas tikras - jokio kvapo. Bet dabar prasmirsta greitai....
Papildyta:
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 28, 20:46)
As 15 eur mokejau uz 1,5 kg, nemaciau niekur tokiu kainu ohmy.gif 3 kg 22 eur???Mano RC brangesnis tada gaunasi

Nu, tokios kainos bigsmile.gif 3 kg kainuoja 24 su kažkiek, maišams (t.y. ne sveriamiems maistams) duoda 10% nuolaidą, ir gaunasi rodos 22,10 Eur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetli@čok @ 2015 05 28, 19:51)
Ai, ir rodos LaiLaa minėjo, kad Fiona pjūveninio kraiko nepripažino mastau.gif ji gi mergaitė su charakteriu, jau jei pasakė ne, reiškia NE!!!!!!  biggrin.gif

Silikoninis man nepatiko, Kimis prie jo irgi bandė ne vietoj reikalus atlikti  doh.gif tai kad lieka bentonitinis  unsure.gif Extreem buvo išsigelbėjimas tikras - jokio kvapo. Bet dabar prasmirsta greitai....
Papildyta:

Nu, tokios kainos  bigsmile.gif 3 kg kainuoja 24 su kažkiek, maišams (t.y. ne sveriamiems maistams) duoda 10% nuolaidą, ir gaunasi rodos 22,10 Eur  ax.gif

Na, Vilniuje tokiu kainu nera. Pigiausia ir buvo ka radau as:)
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2015 05 28, 20:52)
Na, Vilniuje tokiu kainu nera. Pigiausia ir buvo ka radau as:)

Pas mus irgi tik vieną tašką žinau topsecret.gif kitur brangu... Ir tai jau ir ten kainas pakėlė verysad.gif pradžioj buvo ženkliai pigiau nei visur, dabar tik truputi...
Papildyta:
Aš vis mąstydavau ant RC maisto pereiti, bo kaina su Virbacu panaši, o ir to maisto ne bandėm dar. Bet va girdėjau tokias pletkas, kad būtent po RC, katinai nenori kitą maistą valgyti, netgi tą, kurį valgė anksčiau blink.gif
Atsakyti