Įkraunama...
Įkraunama...

2014 vasarinukai, 93 tema

Beliko melyne 4u.gif
As ir mastau kad gal reiktu ka padovanot,bet dar nezinau biggrin.gif
Atsakyti
vejo mergaite, stengiuosi buti min 2 val kieme, nevisada vaiksto, supasi, smelio dezej kapstosi, pas mane ant ranku prasosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_mergaite @ 2015 05 12, 23:58)
Sveikos,
o ilgai pasivaikštote?
vaje  4u.gif 
o ką veikiate lauke be vežimo? nepavargsta dvi val vaikštinėti? man dar taip nesinori atsisveikinti su vežimu smile.gif Kažkaip vis susitariam, kad valandelę pasėdėtų smile.gif
už bum  4u.gif  gal šiandien jau geriau jaučiatės?
Ką Jūsų mažieji "planuoja" tėčiams dovanoti? gal kokių minčių turite ? smile.gif

oi ir vaikstom po kiemus ir supames ant supiniu, ir karstomes, nuo ciuozyklos ciuozynejam ...oi veiklos daug mums yra kieme smile.gif pavargsta net labai poto grize namo poilsiaujam smile.gif issikrauna gerai kieme zinok ir eina ir begiojam na yra kas veikt smile.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Mes siandien po TA. Ugis 85 cm ir 12 kg, skiepo negavom, nes perdaug intensyviai dantis auginam, dantenos net pamelinavusios, gyd issiziojo net pamaciusi, dar slogyte besibagianti yra.
Su vezimu pas mus ir prastai turim du, retai kada jame sedi, bet nzn kurio atsikratyt, venas be gulimos padeties, bet man jis patogesnis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MRosita @ 2015 05 14, 01:01)
Sveikutes.
Mes siandien po TA. Ugis 85 cm ir 12 kg, skiepo negavom, nes perdaug intensyviai dantis auginam, dantenos net pamelinavusios,  gyd issiziojo net pamaciusi, dar slogyte besibagianti yra.
Su vezimu pas mus ir prastai turim du, retai kada jame sedi, bet nzn kurio atsikratyt, venas be gulimos padeties, bet man jis patogesnis  doh.gif

su saunia TA wub.gif mes kita savaite eisim smile.gif
Atsakyti
Ryt krykstisim savo Reksniuka wub.gif idomu ar koncerta sukels ar ramiai is bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 15, 23:16)
Ryt krykstisim savo Reksniuka  wub.gif idomu ar koncerta sukels ar ramiai is bus  biggrin.gif

Grazios sventes 4u.gif
Atsakyti
Laurynas is buvo gerai kol kunigas ne uzpyle vandenuko vat tada prasidejo koncertas biggrin.gif papyko ant kunigo labai biggrin.gif o taip viskas super buvo , nereikejo tusyt Lauryno buvo vaiku tai pasedejom , pavalgem visi ramiai zodziu viskas labai fainai gavosi o tikejomes kad reiks lakstyt paskui Lauryna o buvo ki taip su vaikais duko o mes sau baliavojom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauskute_ @ 2015 05 17, 13:14)
Laurynas is buvo gerai kol kunigas ne uzpyle vandenuko vat tada prasidejo koncertas  biggrin.gif papyko ant kunigo labai  biggrin.gif  o taip viskas super buvo , nereikejo tusyt Lauryno buvo vaiku tai pasedejom , pavalgem visi ramiai zodziu viskas labai fainai gavosi o tikejomes kad reiks lakstyt paskui Lauryna o buvo ki taip su vaikais duko o mes sau baliavojom thumbup.gif

Nu va koks saunuolis L thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man iš mistikos srities išbuvimas kieme 2h smile.gif Šaunu, kad jums taip pavyksta smile.gif
MRosita su TA 4u.gif

Ir didžiausi sveikinimai krikštukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vejo_mergaite @ 2015 05 17, 18:46)
Sveikos,

Man iš mistikos srities išbuvimas kieme 2h smile.gif Šaunu, kad jums taip pavyksta smile.gif
MRosita su TA  4u.gif

Ir didžiausi sveikinimai krikštukui  4u.gif

dekui smile.gif pamatysi ir pati sedesi tik paleisk i laisve , smelis yra vau koks geris vaikams biggrin.gif
Atsakyti
laukiu nesulaukiu jau siltesnio oro, eisim i zaidimu aiksteles smile.gif
Atsakyti