Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

Man vakar savivaldybeje aiskino taip dabar eina visi nuo praejusiu metu paskui prioritetiniai veliau pagal laika.
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 04 17, 07:55)
man labai idomu is kur ta info, kad pagal prioritetus sudeliota? ar ji patikrinta, ar cia VBS? jau minejau, kad musu darzelyje yra atvejis, kad vaikas su 2 prioritetais (jei gyv. vieta skaiciuot tai su 3) stovi kazin kelintas eileje, kai turetu buti pirmose gretose, ir jau tikrai prieky musu, kaip bebutu, kadangi prioritetai svarbiau uz registracijos laika - nepanasu, kad pagal prioritetus butu, man panasu, kad tik pagal laika kol kas


Koks tikslas skelbt eile .'tik pagal laika'? Labiau panasu kad jusu pazistamo vaikiuko mama netinkamai prasyma uzpilde.- tiksliau del sistemos problemu neatsizymejo prioritetas ar sistrmoje kita gyvenama vieta nurodyta. Tokios situacijos ir bus tikrinamos geg men
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 04 17, 07:55)
man labai idomu is kur ta info, kad pagal prioritetus sudeliota? ar ji patikrinta, ar cia VBS? jau minejau, kad musu darzelyje yra atvejis, kad vaikas su 2 prioritetais (jei gyv. vieta skaiciuot tai su 3) stovi kazin kelintas eileje, kai turetu buti pirmose gretose, ir jau tikrai prieky musu, kaip bebutu, kadangi prioritetai svarbiau uz registracijos laika - nepanasu, kad pagal prioritetus butu, man panasu, kad tik pagal laika kol kas


Butent, cia ir yra toks atvejis, kuri turi istaisyt rankytemis. Gal kai registravo, kazko nerode (Kad brolis ar sese lako ta pati darziuka). Todel ir turi perziureti. Isdestyta su prioritetais, bet dar gali buti su klaidom
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 04 17, 07:55)
man labai idomu is kur ta info, kad pagal prioritetus sudeliota? ar ji patikrinta, ar cia VBS? jau minejau, kad musu darzelyje yra atvejis, kad vaikas su 2 prioritetais (jei gyv. vieta skaiciuot tai su 3) stovi kazin kelintas eileje, kai turetu buti pirmose gretose, ir jau tikrai prieky musu, kaip bebutu, kadangi prioritetai svarbiau uz registracijos laika - nepanasu, kad pagal prioritetus butu, man panasu, kad tik pagal laika kol kas

Cia is bendravimo su mamytemis zaidimu aikstelese kieme. Viskas pas mus atitinka. Kas veliau uzsiregistravo, bet su prioritetu - yra aukstesni uz musu eiles. Kas be prioritetu, bet pagal laika veliau uzsiregistravo - tas veliau uz mus, nes mes irgi be prioritetu. Kas is kito rajono, bet i musu darzelius (uzsiregistravo anksciau uz mane), tai apskritai eiles gale, nes ne pagal gyvenama vieta. Tad tikrai manau, kad eiles yra jau su prioritetais, ir kad gali buti tik pavienios klaidos, kurias turbut rankom savivaldybe taiso.
Atsakyti
o as zinau is pokalbio su musu darzelio direktore, kad negali tiek vaiku stoveti pries mus, juolab mes su prioritetu, kadangi dauguma is pernai metu turi keliaut i vyresnes grupes, uzvakar kalbejau su direktore, taip pat, kadangi sistema luzinejo, as uzregistravau 11.30, tai gana anksti, direktore ispute akis, kai suzinojo musu nr. eileje, sake, kad tikrai negali buti tiek vaiku is pernai ir negali buti tiek broliu sesiu, vienu zodziu - as turiu dideliu abejoniu
Atsakyti
11:30 nera anksti, nuo 10 val jau gan padoriai veike. Ir 8-8:10 veike, sako jau per tas pirmas minutes protingi susiregistravo. (girdejau kad pilde viska dar pries 8, jau buvo galima kelios minutes iki viskas matesi, o lygiai 8 val spaude pabaigimo migtuka) Broliu-seseru gal tiek ir negali buti, bet daugiavaikiu- kodel ne? Visi prioritetai lygus, o daugiavaikiai dar ir broli-sese tame darze turi- tai irgi persoka nepriklausomai nuo laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergiona: 17 balandžio 2015 - 09:59
na vienu zodziu, ner dabar baisiai svarbu, kadangi tiksliai niekas to nezino, gyvenimas parodys, reik dabar sutelkti jegas, kad issibraukt is to nenorimo darzo
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 04 16, 15:45)
Oho. Kokioj cia amziaus grupej laukiat? Nes vienas is musu pasirinktu darzeliu irgi Ziedas, tai mes ten 44 is 365.

mes laukiam va pakopijavau : Žiedas Lietuvių Nuo 1,5 iki 3 metų 49 732

QUOTE(Blizgė @ 2015 04 16, 15:56)
As pernai registravau i Zieda, jau i registracijos laiko pabaiga, t.y. balandzio pabaigoje, turejome irgi 3 prioritetus, tai iskarto pakilome i 6 vieta, viso laukianciu bijau pameluoti, gal apie 500 buvo.
Vieta be abejo gavome, bet po to persigalvojau ir neleidau.
Siais metais jau sudetingiau beliko tik 2 prioritetai, bet turetume lyg ir gauti vieta g.gif
Papildyta:
Gal kas zinote, jei gauni vietas abejuose pasirinktuose darzeliuose, privalai turbut vesti i pirma pasirinkta? Nes dabar pradejau abejoti savo sprendimu g.gif

na as labai tikiuosi, bet siaip galvoju dar nueiti pasitikrinti i savivaldybe ar tikrai mato visus prioritetus musu, nes kazkaip is kaimynu kalbu matau, kad jie aukstesnese vietose su maziau prioritetu nei kad mes

QUOTE(Mergiona @ 2015 04 17, 10:48)
11:30 nera anksti, nuo 10 val jau gan padoriai veike. Ir 8-8:10 veike, sako jau per tas pirmas minutes protingi susiregistravo. (girdejau kad pilde viska dar pries 8, jau buvo galima kelios minutes iki viskas matesi, o lygiai 8 val spaude pabaigimo migtuka) Broliu-seseru gal tiek ir negali buti, bet daugiavaikiu- kodel ne? Visi prioritetai lygus, o daugiavaikiai dar ir broli-sese tame darze turi- tai irgi persoka nepriklausomai nuo laiko.

as nuo 7.30 pradejau tikrinti sistema tai man jau nebedave registruotis, erorrus jau mete o nuo 8 ir i vilniaus puslapi nebeileido, tad man mistika kaip ten kitiems pavyko uzsiregistruot taip anksti
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 04 17, 11:48)
as nuo 7.30 pradejau tikrinti sistema tai man jau nebedave registruotis, erorrus jau mete o nuo 8 ir i vilniaus puslapi nebeileido, tad man mistika kaip ten kitiems pavyko uzsiregistruot taip anksti


asmeniskai as pramiegojau blush2.gif blush2.gif prie kompo prisokau 8:03- viskas puikiai veike, pradejau pildyt, 8:07 pradejo strigt, 8:11 jau ismete mane lauk is ten... (pas mane paprastas inetas, su sviesolaidiniu buvo geriau, mano mama uzregistravo mano vaika is skyneto 10:23 o mane iki 11 net i vilnius.lt psl neileido is mano "durneto" doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 17, 11:53)
asmeniskai as pramiegojau  blush2.gif  blush2.gif prie kompo prisokau 8:03- viskas puikiai veike, pradejau pildyt, 8:07 pradejo strigt, 8:11 jau ismete mane lauk is ten... (pas mane paprastas inetas, su sviesolaidiniu buvo geriau, mano mama uzregistravo mano vaika is skyneto 10:23 o mane iki 11 net i vilnius.lt psl neileido is mano "durneto"  doh.gif )

as su savo sviesolaidiniu tik pries 11 uzregistravau, o va kaimyne tai iki 12 stenges uzregistruot neileido i psl neiskentus pas mane atejo uzregistruot savo vaiko
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 04 17, 11:48)
as nuo 7.30 pradejau tikrinti sistema tai man jau nebedave registruotis, erorrus jau mete o nuo 8 ir i vilniaus puslapi nebeileido, tad man mistika kaip ten kitiems pavyko uzsiregistruot taip anksti

o per kokia narsykle bandet? as kol bandziau per chrome vis mete klaida doh.gif per Mozila pavyko is kokio antro karto, bet kol dasilo jau buvo 10 val. doh.gif esam 32, su trimis prioritetais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2015 04 17, 12:00)
o per kokia narsykle bandet? as kol bandziau per chrome vis mete klaida  doh.gif per Mozila pavyko is kokio antro karto, bet kol dasilo jau buvo 10 val.  doh.gif esam 32, su trimis prioritetais  g.gif

tai va kad ir as per chrome ir exploreri bandziau, tai per exploreri pavyko pries 11 o per chrome nezinau kada butu pavyke
Atsakyti