Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 06 01, 14:53)
Registracijos laikas labai geras pamenant kaip striginėjo sistema......:-)



Taip. Vienintelis dalykas mane gelbėjęs - kad kažkiek IT žinių turiu. Sausio mėnesį irgi buvau užregistravusi, bet panaikino tą registraciją.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kiek supratau, jei sistemoje šiai dienai matau, kad dar esame eilėje, tai darželio negavom? Mes irgi į Pašilaičiuose esantį darželį laukiam. Bet kiek kalbėjau su administracija (mūsų vienas vaikas lanko darželį), tai ten jau tėveliai su prašymais keliauja, nes gavo elektroninius laiškus dėl priėmimo.

Ar yra daugiau daugiavaikių šeimų, kurios negavote darželio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy mammy: 01 birželio 2015 - 14:26
Mes vakar gavom vieta Pasilaiciuose, lopselyje (valio!:). Buvom 47, su 2 prioritetais. Savivaldybej anksciau teiravausi, tai 43 eileje buvo is pernai, taciau tik 7 is ju musu darzeli buvo irase 1 nr., tad realiai mes buvom 11-ti ( 7+4).
Atsakyti
QUOTE(motiejukas1 @ 2015 06 01, 16:38)
Mes vakar gavom vieta Pasilaiciuose, lopselyje (valio!:). Buvom 47, su 2 prioritetais. Savivaldybej anksciau teiravausi, tai 43 eileje buvo is pernai, taciau tik 7 is ju musu darzeli buvo irase 1 nr., tad realiai mes buvom 11-ti ( 7+4).


Sveikinam!:-)
O kokį gavote?
Atsakyti
Ka daryti toliau tiems, kas gavo darzeli? Jokiu elektroniniu patvirtinimu negavau, bet persikelem i lankanciu darzeli skilti. g.gif
Atsakyti
Mes siandien gavome Karoliniskiu Strazdelyje i 3-4 metu vaikuciu grupe smile.gif laukiame antri metai. Pirmasis darzelis musu sarase, buvome 28 is 83 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergele1: 01 birželio 2015 - 17:10
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 06 01, 15:41)
Sveikinam!:-)
O kokį gavote?


Zemyna
Papildyta:
QUOTE(annushka @ 2015 06 01, 16:19)
Ka daryti toliau tiems, kas gavo darzeli? Jokiu elektroniniu patvirtinimu negavau, bet persikelem i lankanciu darzeli skilti.  g.gif


Mes tp negavome. Savivaldybeje bendru informac.telefonu pasake, kad pranesimu sulauksim savaites begyje...o tada galesim keliaut i darzeli sudaryt sutarties.
Nors as abejoju ar sulauksim pranesimu, jei automatu neissisiunte, tai kazin ar kas rasys rankiniu budu.
Atsakyti
QUOTE(mergele1 @ 2015 06 01, 18:09)
Mes siandien gavome Karoliniskiu Strazdelyje i 3-4 metu vaikuciu grupe smile.gif laukiame antri metai. Pirmasis darzelis musu sarase, buvome 28 is 83 smile.gif

sveikinu, nuostabus darželis thumbup.gif būtent šį darželį prieš 10 ir daugiau metų lankė mano dukros ir sirgo laaabai mažai net ir pirmus metus smile.gif
Atsakyti
Mano mergaitė dabar 60-ta, tai kokia tikimybė, kad kitais metais papuls? doh.gif Turbūt nulinė, o ir grupė jau bus 4-5 metų, kur praktiškai vaikų nepriima verysad.gif
Atsakyti
ikritom ir mes siryt i datza, eisim ryt pas direktore, kalbesim ko reikes:)
Atsakyti
Mano vaiko eilėje nebėra, rodo prie lankančių darželį. Šiandien paskambinau į darželį ir pasakė, kad sutartį jau galima atvykti pasirašyti. Taip ir padariau. O patvirtinimo, kad pakliuvome, iš savivaldybės nelabai ir tikiuosi sulaukti, bus taip pat, kaip su registracijos patvirtinimais - po šiai dienai tokio negavau nei aš, nei vyras, nors visi mūsų kontaktai suvesti ir teisingi.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 06 01, 19:20)
sveikinu, nuostabus darželis  thumbup.gif būtent šį darželį prieš 10 ir daugiau metų lankė mano dukros ir sirgo laaabai mažai net ir pirmus metus smile.gif


Oi kaip tikiuosi, kad nelabai sirgs smile.gif
Labai smagu girdeti gerus atsiliepimus apie si darzeli, nes is tikro nelabai esu pasidomejusi apie darzelius ax.gif
Gal zinote, ar stiprus darzelyje logopedai? Mano berniukas dar nelabai kalba, tik pauksciuku kalba pagrinde.
Tiesa, pranesimas i email pas mus atejo iskart smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergele1: 01 birželio 2015 - 20:12