Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(barric @ 2015 05 31, 15:12)
bet jus nepagalvojat ir apie kita momenta - kuo vyresnis vaikas, tuo jam sunkaiu apskritai gaut vieta darziukyje, mes neleidom vyresneles i lopsi vien del to, kad turejo mazius gimt rudeni ir nenorejom, kad nesiotu ligas, taigi ejo beveik 3-ju, bet tikrai nebutu patekus, jei nebutu formuojama nauja 3-4 metu grupe, tai va sitaip, o kadangi zinau, kad nei siemet nei kitamet nebus formuojamos musu darziukuose 3-4  metu grupes, tai jeigu dabar neisleisiu i darza ir uzleisiu vieta kazkam (t.y. gausiu vieta ir nevesiu) - tai jis niekad nebepateks, nebent negauciau vietos ir stovetu metus eileje, tada jo, tada turetu mizerna sansa kazkoki patekt i 3-4 metu grupe, nes jas pildys kokiais  5 vaikais

bet mes pernai gavaom vietą į 4-5 m amžiaus grupę, nors irgi atrodė, kad turbūt neįmanoma. o dabar mano trimetis matyt negaus vietos, bet turėsim prioritetą kitais metais, kaip negavę pernai. didysis tikiuosi eis į paruošiamą, ją padarys privalomą (labai tikiuosi). bet jei ne, direktorė sakė, kad pas juos yra 2 grupės, iš kurių dalis vaikų jau 6 metų išeis į mokyklas, tai atsiras vietų. be to kitais metais pildysiu į 5 darželius, iš jų bent į vieną nepopuliarų, kažkodėl galvoju, kad ne viskas prarasta, daug šansų, kad visi mano vaikai gaus vietas kitais metais. o laikyti vietą žiauriai neapsimoka finansiškai ir šiaip baisu, kad valstybė stumia tai daryt ir palikt už borto tuos vaikus, dėl kurių tėvai galbūt meta darbą ir maitina juos tik kruopom, nes nėra išeities.
Atsakyti
Na ka birzelio 1, 5-6m grupese tik dvejuose darzeliuose pasislinko per 1vieta, visur kitur niekas net nepajudejo. Likimo ironija mano panele jau 4m negauna darzelio ir net nebuna formuojamu jos amziaus grupiu verysad.gif . Suds. O dar ir kompensacija privatiems nepriimta kaip supratau. Liudesys
Atsakyti
manau dar grupes formuojamos, per vakar pasislinkome per 4vietas, kai bus viskas suformuota, tai kazkas vistiek tai paskelbs viesai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 05 31, 23:02)
bet mes pernai gavaom vietą į 4-5 m amžiaus grupę, nors irgi atrodė, kad turbūt neįmanoma. o dabar mano trimetis matyt negaus vietos, bet turėsim prioritetą kitais metais, kaip negavę pernai. didysis tikiuosi eis į paruošiamą, ją padarys privalomą (labai tikiuosi). bet jei ne, direktorė sakė, kad pas juos yra 2 grupės, iš kurių dalis vaikų jau 6 metų išeis į mokyklas, tai atsiras vietų. be to kitais metais pildysiu į 5 darželius, iš jų bent į vieną nepopuliarų, kažkodėl galvoju, kad ne viskas prarasta, daug šansų, kad visi mano vaikai gaus vietas kitais metais. o laikyti vietą žiauriai neapsimoka finansiškai ir šiaip baisu, kad valstybė stumia tai daryt ir palikt už borto tuos vaikus, dėl kurių tėvai galbūt meta darbą ir maitina juos tik kruopom, nes nėra išeities.

na tai, kad jus su daugiavaikes seimos prioritetu gavote vieta 5-6metu grupeje - tai juk visai nereiskia, kad seima, turinti tik 1 vaika gaus vieta, tai uztai visi ir laikosi taip uz tu vietu, n ors jau dabar, kai ta tvarka belenkokia, man butu neramu ir su 3m prioritetais
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2015 06 01, 08:30)
manau dar grupes formuojamos, per vakar pasislinkome per 4vietas, kai bus viskas suformuota, tai kazkas vistiek tai paskelbs viesai g.gif


Man telefonu savivaldybes darbuotoja pasake jog grupes jau baigtos formuoti. Mes antri metai laukiame ir negavome
Atsakyti
Tai jei mums vilnius.lt rašo, kad esame 3 eilėje, tai reiškia, kad esame treti jau už brūkšnio? Ar čia dar galima tikėtis? Nes kaip matau, žmonės jau mato, kad juos priėmė.
Atsakyti
QUOTE(Lazdyniete @ 2015 06 01, 09:19)
Tai jei mums vilnius.lt rašo, kad esame 3 eilėje, tai reiškia, kad esame treti jau už brūkšnio? Ar čia dar galima tikėtis? Nes kaip matau, žmonės jau mato, kad juos priėmė.

Uz bruksnio. Pasake jog prisijungus matysite ar patekote.
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2015 06 01, 09:57)
Man telefonu savivaldybes darbuotoja pasake jog grupes jau baigtos formuoti. Mes antri metai laukiame  ir negavome

Prieš kelias minutes sumažėjo prašymų skaičius, tik eilė ne pasislinko, bet dar kažkas vyksta.
Atsakyti
Man naujoj tvarkoj vienas klaustukas. Kaip pagal ją į darželį pirmenybė bus teikiama vyresnio amžiaus vaikams, jei grupės neformuojamos?

Mes įtariu liekam antrus metus už borto doh.gif Panašu, kad tik į mokyklą pakliūsim laugh.gif na nebent dar paruošiamukai bus privalomi, tad metus galės pasidžiaugti "darželiu" laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 06 01, 08:43)
na tai, kad jus su daugiavaikes seimos prioritetu gavote vieta 5-6metu grupeje - tai juk visai nereiskia, kad seima, turinti tik 1 vaika gaus vieta, tai uztai visi ir laikosi taip uz tu vietu, n ors jau dabar, kai ta tvarka belenkokia, man butu neramu ir su 3m prioritetais

apskritai yra baisu, kai pagalvoji koks absurdas, kad šitaip valstybė neužtikrina pagalbos tėvams, nesvarbu ar šeimoje 1 ar 5 vaikai. kai taip vyksta, tai ir liks šeimoje tik 1 vaikas, o po to klykaus, kad gimstamumas mažas, ką daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2015 06 01, 08:30)
Uz bruksnio. Pasake jog prisijungus matysite ar patekote.

nesamone, musu pasirinktam darzelyje formuoja nauja grupe, vietos pasislinko tik per 9, tai kaip minimum turi priimti dar 11vaiku
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2015 06 01, 07:57)
Man telefonu savivaldybes darbuotoja pasake jog grupes jau baigtos formuoti. Mes antri metai laukiame  ir negavome

Nebaigta, nes dar va dabar artejam tisklo link biggrin.gif Man tokia uojauta, kad dar cia ir siandien ir dar kelias d i prieki skaiciuos biggrin.gif
Atsakyti