Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

jeee, mes irgi patekom, fabijoniskes, darziukas Vandenis thumbup.gif 32 buvom. O dabar i darzeli reikia eiti prasyma rasyti? ar kaip toliau vyksta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nena @ 2015 05 31, 12:01)
O man kaip tik džiugu, kad yra tokių mamyčių, kurios atlaisvina vietas tiems kuriems tikrai ( tikiuosi) to realiai reikia, užuot laikiusios formalią vietą..

o vaikų imunitetas formuojasi iki 3 metų, tai gydytojai pataria esant galimybei į daržą iki 3 neleist.. Bent jau mano vaikų gydytoja tai prieš, kad mažius jau rudenį keliautų į lopšelį, bet kitos išeities nėr..

iš tikrųjų, juk kažkam garantuotai tos mūsų vietos reikia. jei taip ne viena mama nuo lopšio tiesiog laiko dėl viso pikto vietas darželiuose, tai irgi problema, nes yra tokių tėvų, kurie tikrai neturi kur dėt vaikučių. aišku, auklėtojoms tai visai neblogai, kai pusė grupės nelanko smile.gif mūsų auklėtoja irgi nusiminė, kad išeinam, juk daugiau kaip pusę laiko nelankėm. nors motyvavo, kad vaikas labai geras. maniškis iš tų, kur namie galvom eina, o su svetimais geras ir paklusnus biggrin.gif

Papildyta:
ką tik pažiūrėjau, mano mažiukas 1,5 m gavo vietą lopšy smile.gif o trimetis iš 13to tapo 11tu g.gif
Atsakyti
bet jus nepagalvojat ir apie kita momenta - kuo vyresnis vaikas, tuo jam sunkaiu apskritai gaut vieta darziukyje, mes neleidom vyresneles i lopsi vien del to, kad turejo mazius gimt rudeni ir nenorejom, kad nesiotu ligas, taigi ejo beveik 3-ju, bet tikrai nebutu patekus, jei nebutu formuojama nauja 3-4 metu grupe, tai va sitaip, o kadangi zinau, kad nei siemet nei kitamet nebus formuojamos musu darziukuose 3-4 metu grupes, tai jeigu dabar neisleisiu i darza ir uzleisiu vieta kazkam (t.y. gausiu vieta ir nevesiu) - tai jis niekad nebepateks, nebent negauciau vietos ir stovetu metus eileje, tada jo, tada turetu mizerna sansa kazkoki patekt i 3-4 metu grupe, nes jas pildys kokiais 5 vaikais
Atsakyti
Merginos,gal zinot ar galima viena darzeli is sarasu istrinti pasiskambinus I savivaldybe?
Papildyta:
Barric, nuo kitu metu pirmenybe bus teikiama vyresnio amziaus vaikam.
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2015 05 31, 14:27)
Barric, nuo kitu metu pirmenybe bus teikiama vyresnio amziaus vaikam.


O ar bus formuojamos vyresnio amziaus grupes? Ar tik pirmenybe gausim? Maniske pretenduoja į 4-5 m grupe. Visa laika yra 3-5 vietoj. Kol kas ten ir lieka... Uzsirasem kai suzinojom, kad tame darzelyje bus formuojama nauja grupe 4-metiems, bet vietoj jos suformavo maziukams. Aisku, viltis mirsta paskutine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2015 05 31, 15:27)
Merginos,gal zinot ar galima viena darzeli is sarasu istrinti pasiskambinus I savivaldybe?
Papildyta:
Barric, nuo kitu metu pirmenybe bus teikiama vyresnio amziaus vaikam.


šiuo metu ištrinti darželį iš sarašo galimybės nėra. Greičiausiai bus tik po visų priėmimų
Atsakyti
Na musu vietos nekinta. Idomu ar yra gavusiu kurie laukia is praeitu metu g.gif i vyresniu grupe...
Sveikinimai gavusiems bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 05 31, 15:00)
iš tikrųjų, juk kažkam garantuotai tos mūsų vietos reikia. jei taip ne viena mama nuo lopšio tiesiog laiko dėl viso pikto vietas darželiuose, tai irgi problema, nes yra tokių tėvų, kurie tikrai neturi kur dėt vaikučių. aišku, auklėtojoms tai visai neblogai, kai pusė grupės nelanko smile.gif mūsų auklėtoja irgi nusiminė, kad išeinam, juk daugiau kaip pusę laiko nelankėm. nors motyvavo, kad vaikas labai geras. maniškis iš tų, kur namie galvom eina, o su svetimais geras ir paklusnus biggrin.gif

Papildyta:
ką tik pažiūrėjau, mano mažiukas 1,5 m gavo vietą lopšy smile.gif o trimetis iš 13to tapo 11tu  g.gif


Na, aš būsiu prie tų, kurios laikys. Nėra tai gerai, bet savivaldybė nepaliko man kitos išeities - vyresniam vaikui ir taip daržiuką gauti mažai šansų, nes grupės neformuojamos naujos. O su ta nauja tvarka gausis, kad mano pupa išvis visada bus uodegoj, nes pupos tėvas gyvena ir dirba kitoje savivaldybėjė.

O vesti 1,5 metų zuikį visai dienai į darželį kai šalia yra močiutė man žiauroka. Taigi eis tik kolkas tik kartais. Pasikultūrint.
Atsakyti
QUOTE(Mere @ 2015 05 31, 14:37)
jeee, mes irgi patekom, fabijoniskes, darziukas Vandenis  thumbup.gif 32 buvom. O dabar i darzeli reikia eiti prasyma rasyti? ar kaip toliau vyksta?  blush2.gif



Gavot laišką ar kaip? Mes pakilom, bet idomu čia vietas jau rodo kas po brūkšnio?
Atsakyti
QUOTE(jovivita @ 2015 05 31, 17:10)
Gavot laišką ar kaip? Mes pakilom, bet idomu čia vietas jau rodo kas po brūkšnio?

laisko dar negavau, bet jau ideta i lankancius, parasyta - nauja grupe lopselis rolleyes.gif
saraso kur buvo kelinta eilej, nebeliko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nile @ 2015 05 31, 15:27)
Merginos,gal zinot ar galima viena darzeli is sarasu istrinti pasiskambinus I savivaldybe?
Papildyta:
Barric, nuo kitu metu pirmenybe bus teikiama vyresnio amziaus vaikam.

taip, bet girdejau, kad vel bus toks pats prioritetas pernai nepatekusiems, taigi apsimoka but prisiregistravus nuo siemet...
Atsakyti
Mūsų vietos eilėje dar kinta. Grupes dar formuoja, dar yra vilties lotuliukas.gif
Atsakyti