Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(motiejukas1 @ 2015 05 29, 15:09)
O as manau, kad Jonukui:). Tai yra vaiku, laukianciu dabar eileje nieks 'neperdelios' pagal naujo apraso tvarka. Jie tiesiog bus virs sekanciai metais sudeliotos eiles.
Nors...gal tai, kad dabar esam eilej, gal bus tik vienas is prioritetu, kurie yra 'lygus ir sumuojami', nors abejoju...


Na šiandien rašo dar kitaip negu vakar....

Naujoji sostinės valdžia skelbia, kaip tvarkys darželių problemą
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2015 05 29, 20:39)
Maniskis i atzaleles pateko, nors sitas darzas ne pirmu nr buvo. Prasymas nuo pernai metu, visuose darzuose buvo 2-5 vietose.

o į kokio amžiaus grupę pateko? aš pildžiau tik į vieną darželį - atžalėles. mano 3metis eilėje 13, kaip suprantu nepateks, nes sirektorė sakė, kad tokio amžiaus nei vieno nepriims, o 1,5 metukų eilėje buvo 8-9, o dabar 5tas. kažin ar gali taip būti, kad nepateksim? o jūs kelinti eilėje buvot?
Papildyta:
QUOTE(sagute12 @ 2015 05 29, 17:52)
Į kuriuos čia darželius Antakalnyje? Ir kada judėjimas eilėse buvo? Nes man šiandien nuo ryto Antakalnio darželiuose tyla..

net nežinau kada buvo, aš ne kasdien pažiūriu, bet šiandien pamačiau, kad iš 8 tapo 5 eilėje.
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 05 29, 20:43)
O i koki darzeli gal galit pasakyt?


Į Žemyną. Bet vienu momentu į visus penkis darželius buvo pirmi sąraše. Įkrito į pirmą. Visuose darželiuose maždaug vienodai kilo, tai manau, visuose Pašilaičių darželiuose vienu metu grupes sudarinėjo
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 05 29, 20:37)
o į kokio amžiaus grupę pateko? aš pildžiau  tik į vieną darželį - atžalėles. mano 3metis eilėje 13, kaip suprantu nepateks, nes sirektorė sakė, kad tokio amžiaus nei vieno nepriims, o 1,5 metukų eilėje buvo 8-9, o dabar 5tas. kažin ar gali taip būti, kad nepateksim? o jūs kelinti eilėje buvot?
Papildyta:

net nežinau kada buvo, aš ne kasdien pažiūriu, bet šiandien pamačiau, kad iš 8 tapo 5 eilėje.

Man sistemoj raso 1,5-3m nauja lopselio grupe. Nezinau kokiu ten principu grupes sudarys, ar kam siemet sueina 3m bus virsutine amziaus riba, ar kaip g.gif maniskiui rugseji bus 2m 3men, toks per viduriuka. Buvo 2 arba 3 eileje.
Atsakyti
Susidaro ispudis, kad i lopselius kolkas pateko tik tie, kurie eilej nuo pernai stovi ir dar neisaugo lopselio amziaus. Ar yra kazkas pilaitej patekes, kas tik siemet registravosi?



QUOTE(dominica @ 2015 05 29, 21:26)
Man sistemoj raso 1,5-3m nauja lopselio grupe. Nezinau kokiu ten principu grupes sudarys, ar kam siemet sueina 3m bus virsutine amziaus riba, ar kaip g.gif maniskiui rugseji bus 2m 3men, toks per viduriuka. Buvo 2 arba 3 eileje.

Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2015 05 29, 21:26)
Man sistemoj raso 1,5-3m nauja lopselio grupe. Nezinau kokiu ten principu grupes sudarys, ar kam siemet sueina 3m bus virsutine amziaus riba, ar kaip g.gif maniskiui rugseji bus 2m 3men, toks per viduriuka. Buvo 2 arba 3 eileje.


Savivaldybėje man sakė, kad griežtai pagal gimimo metus žiūri. Maniškė gimusi metų gale, bet 2012 m. ir nebegalėjome pretenduoti į lopšiuką. Tie, kas gimę vos vos vėliau, bet jau 2013 m. bus lopšiuke.
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2015 05 29, 22:26)
Man sistemoj raso 1,5-3m nauja lopselio grupe. Nezinau kokiu ten principu grupes sudarys, ar kam siemet sueina 3m bus virsutine amziaus riba, ar kaip g.gif maniskiui rugseji bus 2m 3men, toks per viduriuka. Buvo 2 arba 3 eileje.

jei nauja grupė,tokiu atveju mes turėtume patekti. bet vis tiek ne išeitis, nes kitas vaikas nepateks.
Atsakyti
QUOTE(Sauluciux @ 2015 05 29, 20:24)
Na mums panasu bus jau 3 rugsejis privaciame darzelyje...pernai buvom apie 80-100 vietose, siemet kiek stebiu esam 3-7 vietoj, bet kolkas nepatekom...


Ačiū už pasisakymą!
Linkiu jums šiemet patekti, manau, kad grupės tikrai dar nepabaigtos formuoti.

Mūsų skaičiukai:
gegužės 11d.: Žiedas -195 iš 372
Aitvaras 193 iš 424
Vėjelis 191 iš 393
Gabijėlė 267 iš 593
Žiedas rusų gr. 32 iš 84.

Gegužės 30d.: Žiedas - 151 iš 319
Aitvaras 150 iš 371
Vėjelis 144 iš 339
Gabijėlė 211 iš 521
Žiedas rusų gr. 22 iš 71

Intensyviausiai skaičiai kito Vėjelyje, bet ir kitur ženkliai sumažėjo, tik kas mums iš to....
Mes gyvenam prie Gabijėlės ir Vėjelio , bet Žiedas arčiau mokyklos, į kurią šiemet į pirmą klasę leisime sūnų, todėl pirmu rinkausi Žiedą.
Prioritetas tik gyvenamoji vieta, jei tai prioritetas.
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 30, 08:05)
Ačiū už pasisakymą!
Linkiu jums šiemet patekti, manau, kad grupės tikrai dar nepabaigtos formuoti.

Mūsų skaičiukai:
gegužės 11d.: Žiedas -195 iš 372
Aitvaras 193 iš 424
Vėjelis 191 iš 393
Gabijėlė 267 iš 593
Žiedas rusų gr. 32 iš 84.

Gegužės 30d.: Žiedas - 151 iš 319
Aitvaras 150 iš 371
Vėjelis 144 iš 339
Gabijėlė 211 iš 521
Žiedas rusų gr. 22 iš 71

Intensyviausiai skaičiai kito Vėjelyje,  bet ir kitur ženkliai sumažėjo,  tik kas mums iš to....
Mes gyvenam prie Gabijėlės ir Vėjelio , bet Žiedas arčiau mokyklos, į kurią šiemet į pirmą klasę leisime sūnų, todėl pirmu rinkausi Žiedą.
Prioritetas tik gyvenamoji vieta, jei tai prioritetas.

O sūnus (būsimas pirmokas) nėjo į kokį iš šių darželių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 05 30, 08:50)
O sūnus (būsimas pirmokas) nėjo į kokį iš šių darželių? g.gif


Ne, sūnus lankė spec. darželį karoliniškėse
Kažkada, prieš spec. darželį lankė Gabijėlę (2012 m.rudenį išėjo).
Atsakyti
O gal zinot lazdynuose ar suformuoti lopsiai? Nes man nuo 4ionio jokio judesio sistemoj... Cia ziuriu jus krentat vos ne simtais kai kurios biggrin.gif
Atsakyti
Mes šiandien popiet gavom pranešimą apie priėmimą į darželį. Bet šiemet lankyti neplanuojame (per maža man dar 2 m į kolektyvą), tai reiks atsisakyt. O kokia tvarka atsisakymo? Reik pranešt savivaldybei ar darželiui, jog nelankysime? g.gif

Nepavyko prasisukt ir likti eilėj kitiems metams doh.gif Kitąmet bandysim naują tvarką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 30 gegužės 2015 - 14:37