Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

Sveikos, o idomu kaip Naujininku darzeliai? Ar jau baigtos formuoti grupes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 05 29, 17:38)
manau, kad dar nebaigta formuot, mes buvom 8ti, dabar tapo 5ti į lopšio grupę Antakalnyje. manau gal bent vieną grupę lopšio formuos naują, tai jei 8ti juk turėtume patekti  g.gif



Į kuriuos čia darželius Antakalnyje? Ir kada judėjimas eilėse buvo? Nes man šiandien nuo ryto Antakalnio darželiuose tyla..
Atsakyti
Įdomu, kaip sekasi kas Pašilaičiuose laukia, ypač apie 190-260 vietose, ar yra šansų patekti, jei ne šiemet, tai kitąmet??????

???????
Atsakyti
Mes patekom i darzeli Seskineje, buvom 12-i. Tad gal jau suformavo grupes, nes musu darzeli turejo priimti 21 vaika
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 29, 18:41)
Įdomu,  kaip sekasi kas Pašilaičiuose laukia, ypač apie 190-260 vietose, ar yra šansų patekti, jei ne šiemet, tai kitąmet??????

???????


Man ir labai idomu ar yra jau patekusiu i Pasilaiciu darzelius. Kazin jau suformavo grupes ar dar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 05 29, 18:53)
Man ir labai idomu ar yra jau patekusiu i Pasilaiciu darzelius. Kazin jau suformavo grupes ar dar ne  g.gif


Yra smile.gif Draugė nuo pernai laukė, šiandien apie pietus pateko jau. Mes buvom 140, pakilom iki 85 ir stojo viskas. Tai įdomu, ar jau viskas, ar tiesiog savaitgalis...
Atsakyti
Man idomu kaip su Baltupiais, ar yra patekusiu? ax.gif
Atsakyti
mes nuo registracijos buvom 15-ti, diena tapo 6, po to 7, ir niekas nebesikeite nuo 17 h, as nemanau, kad suformuotos grupes, bent ne visur, man savivaldybej pasake, kad galutinai turi matytis birzelio 1, bet dar stumdysis iki rugpjucio, kadangi ne visi atnesa dokumentus, pvz. mano vyresneles grupeje po birzelio suformavimo dar 5 vaikai buvo priimti, kadangi 3 neatnese dokumentu, o +2 vietas padare, tai ir visur panasiai bus, pasake, kad i musu nr 1 darza jau suformuota grupe, o nr2 ir nr 3 - ne, tai laukiam eiles i nr 3 - kol kas atrodo realu
Atsakyti
QUOTE(antaja @ 2015 05 29, 19:15)
Man idomu kaip su Baltupiais, ar yra patekusiu?  ax.gif

Aš kaip ir rašiau, Verkių seniūnijos daržuose mažas judėjimas. Baltupių darželiai gi Verkių sen. priklauso. Mūsų vietos "Gintarėlyje", "Šermukšnėlėje", Santariškių darželiuose praktiškai nepakito. Tai jei ir priėmė kažką, tai nedaug labai, pavienius vaikus kol kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 29, 18:41)
Įdomu,  kaip sekasi kas Pašilaičiuose laukia, ypač apie 190-260 vietose, ar yra šansų patekti, jei ne šiemet, tai kitąmet??????

???????


Na mums panasu bus jau 3 rugsejis privaciame darzelyje...pernai buvom apie 80-100 vietose, siemet kiek stebiu esam 3-7 vietoj, bet kolkas nepatekom...
Atsakyti
QUOTE(sagute12 @ 2015 05 29, 16:52)
Į kuriuos čia darželius Antakalnyje? Ir kada judėjimas eilėse buvo? Nes man šiandien nuo ryto Antakalnio darželiuose tyla..

Maniskis i atzaleles pateko, nors sitas darzas ne pirmu nr buvo. Prasymas nuo pernai metu, visuose darzuose buvo 2-5 vietose.
Atsakyti
QUOTE(Plukė* @ 2015 05 29, 19:02)
Yra smile.gif Draugė nuo pernai laukė, šiandien apie pietus pateko jau. Mes buvom 140, pakilom iki 85 ir stojo viskas. Tai įdomu, ar jau viskas, ar tiesiog savaitgalis...

O i koki darzeli gal galit pasakyt?
Atsakyti