Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(nile @ 2015 05 29, 15:51)
pvz. Gretute gimus sausi o Jonukas birzeli,  i darzeli abu vaikai  uzregistruoti siais metais bet nepateko. Pagal laika,Jonuko teveliams pavyko anksciau uzregistruoti vaika nei Gretutes teveliams. Tai kuriam vaikui sitoj vietoj bus skiriama pirmenybe, Gretutei kuri vyresne,bet registracijos laikas velesnis ar Jonukui kuris jaunesnis,bet registracijos laikas ankstesnis g.gif

Pagal aprašą, tai Gretutei smile.gif
Atsakyti
O as manau, kad Jonukui:). Tai yra vaiku, laukianciu dabar eileje nieks 'neperdelios' pagal naujo apraso tvarka. Jie tiesiog bus virs sekanciai metais sudeliotos eiles.
Nors...gal tai, kad dabar esam eilej, gal bus tik vienas is prioritetu, kurie yra 'lygus ir sumuojami', nors abejoju...
Atsakyti
QUOTE(Dra-cena @ 2015 05 29, 15:53)
Kapiniu tyla biggrin.gif Juk arteja 16:00h  biggrin.gif Senai visi i sodus, sodybas savaitgaliauti isvaziavo biggrin.gif O mes sau kantriai lauksim ir toliau 1ienio biggrin.gif Abejoju ar keisis dar kas bent musu atveju, per 15 vietu pakilom, ko dar noret dugiau biggrin.gif


Pirmadieni jau bus baigtas formavimas? Kazkas lyg minejo jog birzelio 1d.matysis eiles?!
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2015 05 29, 15:21)
Pirmadieni jau bus baigtas formavimas? Kazkas lyg minejo jog birzelio 1d.matysis eiles?!

Taip, tipo pirmadieni oficiali diena, kai jau bus rezultatai. Bet jei dar cia ka matom, nera sutvarkyta,tai nzn kodel pasilieka viska paskutinei minuei. Todel esu linkusi manyti, kad bus taip kaip yra dabar. Nes as asmeniskai, netikiu, kad sistema skaiciuos savaitgali. labai noreciau, kad mano nuomone butu klaidinga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dra-cena: 29 gegužės 2015 - 15:26
QUOTE(Dra-cena @ 2015 05 29, 15:25)
Taip, tipo pirmadieni oficiali diena, kai jau bus rezultatai. Bet jei dar cia ka matom, nera sutvarkyta,tai nzn kodel pasilieka viska paskutinei minuei. Todel esu linkusi manyti, kad bus taip kaip yra dabar. Nes as asmeniskai, netikiu, kad sistema skaiciuos savaitgali. labai noreciau, kad mano nuomone butu klaidinga biggrin.gif

Nakti skaiciavo, tai ir savaitgali gali skaiciuot :-)
ir beje ryte savivaldybej sake, kad fabu ir seskines darzeliuose bent lopselinuku grupes dar neformuotos, per diena judejimas nevyko, tad sistemai +priziurintiems zmonems teks darbuotis per sias iseigines..
Atsakyti
QUOTE(Dra-cena @ 2015 05 29, 16:25)
Taip, tipo pirmadieni oficiali diena, kai jau bus rezultatai. Bet jei dar cia ka matom, nera sutvarkyta,tai nzn kodel pasilieka viska paskutinei minuei. Todel esu linkusi manyti, kad bus taip kaip yra dabar. Nes as asmeniskai, netikiu, kad sistema skaiciuos savaitgali. labai noreciau, kad mano nuomone butu klaidinga biggrin.gif

Tikiuosi, jog dar negalutinai, nes laukiam antri metai ir negaunam!? Nesuprantu...
Papildyta:
QUOTE(Nena @ 2015 05 29, 16:31)
Nakti skaiciavo, tai ir savaitgali gali skaiciuot :-)
ir beje ryte savivaldybej sake, kad fabu ir seskines darzeliuose bent lopselinuku grupes dar neformuotos, per diena judejimas nevyko, tad sistemai +priziurintiems zmonems teks darbuotis per sias iseigines..

O Jums telefonu tai sake? Nes as klausiau ar Verkiu suformuota, tai dave adresa jog bandyciau klausti meilu.
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2015 05 29, 15:37)


O Jums telefonu tai sake? Nes as klausiau ar Verkiu suformuota, tai dave adresa jog bandyciau klausti meilu.


taip, telefonu, apie 9 val. ryto. Kaip suprantu veliau nustojo atsakinet..
Atsakyti
QUOTE(Nena @ 2015 05 29, 16:31)
Nakti skaiciavo, tai ir savaitgali gali skaiciuot :-)
ir beje ryte savivaldybej sake, kad fabu ir seskines darzeliuose bent lopselinuku grupes dar neformuotos, per diena judejimas nevyko, tad sistemai +priziurintiems zmonems teks darbuotis per sias iseigines..

seskinej vyko judejimas, bet nelai zymus. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nena @ 2015 05 29, 15:31)
Nakti skaiciavo, tai ir savaitgali gali skaiciuot :-)
ir beje ryte savivaldybej sake, kad fabu ir seskines darzeliuose bent lopselinuku grupes dar neformuotos, per diena judejimas nevyko, tad sistemai +priziurintiems zmonems teks darbuotis per sias iseigines..

Labai tikiuosi! Nes musu paskyroje jokio veiksmo nuo vakar popietes... Del to man ir sunku patiketi savaitgaliniais darbais biggrin.gif
Atsakyti
Seskinej ryte buvo laukiantis i lopseli, o apie 15 val tapo lankanciu smile.gif vadinasi delioja smile.gif
Atsakyti
manau, kad dar nebaigta formuot, mes buvom 8ti, dabar tapo 5ti į lopšio grupę Antakalnyje. manau gal bent vieną grupę lopšio formuos naują, tai jei 8ti juk turėtume patekti g.gif
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2015 05 29, 16:06)
Seskinej ryte buvo laukiantis i lopseli, o apie 15 val tapo lankanciu smile.gif vadinasi delioja smile.gif


Na vadinasi kai kuriuos darziukus deliojo :-) i koki darzeli patekot?
Atsakyti