Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

As esu tikra kad viska leme laikas kada buvo uzpildytas prasymas as nuo 8 ryto su sia sistema uzluztancia uzpildziau 13 val drauge 10 val prioritetas vienas- gyvenamoji vieta. Rezultate as 150 drauge 20.
Atsakyti
Mamytės, iškilo man klausimas- gavau pranešimą, kad vaikas priimtas į darželį. Ar lankyti galėsim pradėti tik nuo rugsėjo, ar jau galima nedelsiant pradėt? Norėtųsi kuo greičiau, nes užkniso negyvai po 1000 eurų per mėnesį už abiejų bernų daržą privatų mokėt. Už tiek, kiek jau suplojom, galėjom būsto pradinį įnašą susimokėt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 04 15, 14:48)
Tai ir pas mus tas pats biggrin.gif cia gal Pasilaiciuos? As tai tik vieno nesuprantu. Jei yra siemet prisiregistravusiu ir stovinciu eilej pirmu/antru numeriu, tai tipo is pernai metu ten nera laukianciu? visi pakliuvo kas norejo? Mistika...


Taip, cia Pasilaiciuos. Ir man tos pacios mintys kilo-negi yra darzeliu kur is pernai nera laukianciu?
Papildyta:
Iskilo klausimas. O kaip su tais vaikuciais, laukianciais is pernai metu - ar ju amzius jau ivertintas ir jie priskirti i atitinkamo amziaus grupes? Jei ne, tai sis veiksmas turetu sutrumpinti eiles?
Atsakyti
Manau ivertintas. Bent musu atveju, vyresnele laukia keisti darzeli, ilga laika rode "eiles generuojamos", o dabar jau ji eilej i 5-6m grupe, nors siuo metu kitam darze lanko grupej, kur iki 5m.
QUOTE(motiejukas1 @ 2015 04 15, 21:11)
Taip, cia Pasilaiciuos. Ir man tos pacios mintys kilo-negi yra darzeliu kur is pernai nera laukianciu?
Papildyta:
Iskilo klausimas. O kaip su tais vaikuciais, laukianciais is pernai metu - ar ju amzius jau ivertintas ir jie priskirti i atitinkamo amziaus grupes? Jei ne, tai sis veiksmas turetu sutrumpinti eiles?

Atsakyti
Jūs pasiskambinkite į darželį ar/ir savivaldybę pasiteirauti. Mano dukra pakliuvo į viename Antakalnio darželyje atidarytą naują grupę, tai jei viskas gerai nuo gegužės pradžios turėtumėm startuoti smile.gif


QUOTE(katinas89 @ 2015 04 15, 20:29)
Mamytės, iškilo man klausimas- gavau pranešimą, kad vaikas priimtas į darželį. Ar lankyti galėsim pradėti tik nuo rugsėjo, ar jau galima  nedelsiant pradėt? Norėtųsi kuo greičiau, nes užkniso negyvai po 1000 eurų per mėnesį už abiejų bernų daržą privatų mokėt. Už tiek, kiek jau suplojom, galėjom būsto pradinį įnašą susimokėt. verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(katinas89 @ 2015 04 15, 20:29)
Mamytės, iškilo man klausimas- gavau pranešimą, kad vaikas priimtas į darželį. Ar lankyti galėsim pradėti tik nuo rugsėjo, ar jau galima  nedelsiant pradėt? Norėtųsi kuo greičiau, nes užkniso negyvai po 1000 eurų per mėnesį už abiejų bernų daržą privatų mokėt. Už tiek, kiek jau suplojom, galėjom būsto pradinį įnašą susimokėt. verysad.gif


Sveiki,

Butinai per 10 d. nueikite i darza pasirasyti sutarties.
Atsakyti
QUOTE(katinas89 @ 2015 04 15, 21:29)
Mamytės, iškilo man klausimas- gavau pranešimą, kad vaikas priimtas į darželį. Ar lankyti galėsim pradėti tik nuo rugsėjo, ar jau galima  nedelsiant pradėt? Norėtųsi kuo greičiau, nes užkniso negyvai po 1000 eurų per mėnesį už abiejų bernų daržą privatų mokėt. Už tiek, kiek jau suplojom, galėjom būsto pradinį įnašą susimokėt. verysad.gif

Sveiki,

o i koki darza priimti esat? Mes irgi gavom pranesima, kad priimti i SAntariskiu darziuka. Ta pacia diena, kai gavau laiska, paskambinau i savivaldybe, jie pasitikslino musu situacija, sako galesit iskart pradeti lankyti... TAi vyras kita diena nuvaziavo su dokumentais, o ten kraipo galvom administracija (direktores nebuvo tuo metu) - sako, kad ta grupe dar tik formuojama, dar neturim net aukletoju doh.gif aisku, atsisviete gimimo liudijima, bet net sutarties nedave pasirasyt - sake, paskambinsim, kai bus kazkas aiskiau. Bet bijau, kad taip laukdami ir praziopsosim termina sutarties pasirasymui... Skambinsiu siandien ir vel i darziuka...

O jums patarciau nuvaziuoti i darzeli ir ten pasiaiskinti, nuo kada galesit pradeti lankyti...
Atsakyti
QUOTE(Kalisopeja @ 2015 04 15, 22:36)
Jūs pasiskambinkite į darželį ar/ir savivaldybę pasiteirauti. Mano dukra pakliuvo į viename Antakalnio darželyje atidarytą naują grupę, tai jei viskas gerai nuo gegužės pradžios turėtumėm startuoti smile.gif


Sveikinu smile.gif
Gal galite pasidalinti, kokiame darželyje ir kokio amžiaus grupę naujai atidarė?
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 04 15, 15:48)
Tai ir pas mus tas pats biggrin.gif cia gal Pasilaiciuos? As tai tik vieno nesuprantu. Jei yra siemet prisiregistravusiu ir stovinciu eilej pirmu/antru numeriu, tai tipo is pernai metu ten nera laukianciu? visi pakliuvo kas norejo? Mistika...


na tai amziu reikia ivertint. As rasiau vaika i lopseli- turim pirma vieta grupeje iki 1.5 metu- na tai pernai tie vaikai vos gime buvo, niekas ju neregistravo, turim 2 vieta grupeje iki 3 metu- na irgi, dauguma nuo 2 leidzia vaikus, tai jie siais metais eis i darzele, nebe i lopseli.
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2015 04 14, 21:34)
Sveikos mamytes pamaciau sarasus tai  esu visiskoj nevilty.... mes deklaruoti pagal gyvenamaja vieta ir visuose penkiuose esame 150 numeriu.... smile.gif)  nu kaip taip gali but.....



QUOTE(Iewuzze @ 2015 04 14, 22:41)
Mes 238 eilej biggrin.gif prasyma pavyko uzpildyt 10.39, esam be prioritetu smile.gif iskyrus, kad priklauso pgl gyv vieta, tai kaip suprantu sansai nuliniai smile.gif

Galiu paguosti, mes su 3 prioritetais esam 49 vietoj darzely, tai cia va man klausimas tada, kad patekti i darzeli kiek reikia tureti prioritetu? tai jus su vienu prioritetu dar gerose vietose esate sakyciau lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(madmuazele @ 2015 04 14, 23:10)
Maniškis 7 eilėje. Registravom tik į 1 darželį-tą, kurį lanko brolis. Laikas parašytas 9.04 val. Bet pas mus gaunasi 3 prioritetai: gyvenamoji vieta, brolis, lankantis tą patį darželį ir esam daugiavaikė šeima.

o kokiam rajone jus cia taip patenkate?
Papildyta:
QUOTE(motiejukas1 @ 2015 04 15, 15:11)
Sveiki, 47 vieta, prioritetai - gyv.vieta, daugiavaike, vienas vaikas lanko. Ar gali buti tiek prioritetiniu ar is pernai besiregistravusiu, nepatekusiu ir dar pretenduojanciu i lopsiuka? Priims tik 20 vaiku. Kaip manot yra sansu?



QUOTE(Ra$a @ 2015 04 15, 15:48)
Tai ir pas mus tas pats biggrin.gif cia gal Pasilaiciuos? As tai tik vieno nesuprantu. Jei yra siemet prisiregistravusiu ir stovinciu eilej pirmu/antru numeriu, tai tipo is pernai metu ten nera laukianciu? visi pakliuvo kas norejo? Mistika...

va va mes su tais 3 prioritetais pasilaiciuose 49 , tai speju pasilaiciuose be sansu isvis patekti i darzelius turint maziau nei 4 prioritetus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(motiejukas1 @ 2015 04 15, 22:11)
Iskilo klausimas. O kaip su tais vaikuciais, laukianciais is pernai metu - ar ju amzius jau ivertintas ir jie priskirti i atitinkamo amziaus grupes? Jei ne, tai sis veiksmas turetu sutrumpinti eiles?

Amžiaus grupės buvo perverčiamos sausio mėnesį, prieš registraciją. Kas laukė į lopšiuką, ir šiemet sueina 3 metai, nuo sausio jau stovi darželių grupėse ir t.t.
Atsakyti
Tikriausia cia nesilanko mamos, kurios pernai registravosi ir gavo vietas darzeliuose. Butu idomu suzinoti, kelintoje vietoje budami papuolet i darzeli. Labiau domintu tos tolimesnes vietos, nes "pirmunai" jau savaime abejoniu nekelia.
Atsakyti