Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 20, 13:01)
Tai aš nesuprantu kaip sudaromos eilės, nes: jūsų daugiau prioritetų nei pas narę Nena,  o ji anksčiau prisiregistravusi pagal laiką yra aukštesnėse vietose į tuos pačius darželius. Keista. Gal jums vertėtų kreiptis į savivaldybę, gal jums nepriskyrė prioriteto?  Juk registracijos laikas svarbus tada, kai esi su tais pačiais prioritetais ar be jų.

Na pas mane tam rašte, kai paspaudi ant vaiko pavardės, parašyta TAIP prie daugiavaikių.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 05 20, 13:07)
Na pas mane tam rašte, kai paspaudi ant vaiko pavardės, parašyta TAIP prie daugiavaikių.


Gal vistiek dar pasiskambinkite į savivaldybę pasiklausti, nes man atrodo, kad taip neturi būti.
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 20, 13:11)
Gal vistiek dar pasiskambinkite į savivaldybę pasiklausti, nes man atrodo, kad taip neturi būti.

Gal žinote kokiu numeriu reikia skambinti?

Papildyta:
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 20, 13:11)
Gal vistiek dar pasiskambinkite į savivaldybę pasiklausti, nes man atrodo, kad taip neturi būti.

O gal dar priklauso į kokio amžiaus grupę pretenduoji? g.gif Maniškė į 3-4 o Nenos gal į lopšį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 05 20, 13:21)
Gal žinote kokiu numeriu reikia skambinti?

Papildyta:

O gal dar priklauso į kokio amžiaus grupę pretenduoji?  g.gif  Maniškė į 3-4 o Nenos gal į lopšį? g.gif


Taip, amžiaus grupė svarbu, nepagalvojau, kad į skirtingas. Tada gal ir viskas su vietom tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 20, 12:47)
Taip, amžiaus grupė svarbu,  nepagalvojau,  kad į skirtingas. Tada  gal ir viskas su vietom tvarkoj.


Taip - maniškis į lopšelį..
Bet tai jatus marija kokios eilės į 3-4 m. amžiaus grupes! įtariu, kad šioje amžiaus grupėje labai daug nuo pernai stovinčių, o kadangi jie stovi aukščiau už visus šiemet besiregistravusius su daug prioritetų, matyt taip ir gaunasi..
Atsakyti
QUOTE(Nikec31 @ 2015 05 12, 13:08)
Šiandien užsukau į savivaldybę. Sako, kad kitą penktadienį ("kitas" turbūt reiškia kitos savaitės) sistemoje pasimatys vaikų priskyrimas darželiams. Kiek suprantu gegužės 22 d.

na ka, siandien jokiu naujienu g.gif lauksim birzelio 1d?

QUOTE(juvi @ 2015 05 15, 12:13)

kol laukiau prie langelio girdejau kaip darbotoja telefonu sake kad suformuotos grupes matysis tik birzelio 1 d.

Atsakyti
Gal jūs, mamytės, žinote ir galite man paaiškinti? Šiemet mano pupa į daržą nepatenka. Gruodį jai bus trys metukai. Tai kokia dabar tvarka kitiems metams? Nereikia nieko per naujo pildyti? Ji turės kažkokį pirmumą? Kokia, įdomu, tikimybė, kad kitais metais darželį gaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 05 27, 08:03)
Gal jūs, mamytės, žinote ir galite man paaiškinti? Šiemet mano pupa į daržą nepatenka. Gruodį jai bus trys metukai. Tai kokia dabar tvarka kitiems metams? Nereikia nieko per naujo pildyti? Ji turės kažkokį pirmumą? Kokia, įdomu, tikimybė, kad kitais metais darželį gaus? g.gif

is kur zinote, kad nepateko? musu eiles nekiek nepasikeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2015 05 27, 09:10)
is kur zinote, kad nepateko? musu eiles nekiek nepasikeite g.gif


O jusu eiles pasikeite?

Musu nesikeicia jau kelias dienas, vis vienodai ir vienodai. Ka tai reiskia - nieko gero?
Atsakyti
Pas mus irgi štilis - jokių pakitimų eilėse, atrodo, kad dar niekas nevyksta, jokių skirstymų į darželius, ar to proceso mes nematysime, o pamatysime tik galutinį sprendimą?

Ir jei šiemet nepatenka, norėčiau kelis darželius išbraukti, o įrašyti vieną, į kurį priima nuo 3 metų. Ar jau tai būtų traktuojama kaip naujas prašymas su nauja registracijos dat?
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2015 05 27, 09:10)
is kur zinote, kad nepateko? musu eiles nekiek nepasikeite g.gif

Ji beveik 90-ta į trimečių grupę. Be šansų.
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2015 05 27, 08:44)
O jusu eiles pasikeite?

Musu nesikeicia jau kelias dienas, vis vienodai ir vienodai. Ka tai reiskia - nieko gero?

nesikeicia jau gera savaite schmoll.gif logiskiausia butu, kad pamatytume galutini sprendima, bet kada taip bus... jau tikrai nervuoja.. pasakytu aiskiai, kuria diena, o tai kiekviena diena lauki...
Atsakyti