Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

daug tokiu daugiavaikiu su 3m prioritetais stovi belenkur, manau, kad cia dar sistemoj nesutvarkyta kazkas, ateis laikas ir visis sustos i vietas
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 05 19, 16:30)
Mamytės, o kur jūs matote, kad prioritetas priskirtas? Ar normalu, kad gyvenamji vieta plius daugiavaikiai ir vaikas yra arčiausiai 70-tas, o pirmuoju numeriu para6ytame darželyje 89?

Pas mus tas pats (Baltupiai-Jeruzalė-Santariškės)...visuose 3 daržuose apie 70-80 Tik darželyje kur lanko brolis esame apie 20.
Vienas darželis ne pagal gyv.vietą, tai išvis kažkur 220.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 05 19, 16:38)
Ačiū. Priskirtas. Na ir vaikų man rajone... unsure.gif

ar tik ne Pasilaiciai ? lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
Manau, kad turime realią galimybę pakliūti į 3 nr. pasirinktą darželį, kažin ar tuos šansus padidintume parašydami prašymą savivaldybėje, kaip čia kai kurios darė, ir išbraukdami du pirmu ir antru numeriu pasirinktus darželius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 05 19, 18:22)
ar tik ne Pasilaiciai ?  lotuliukas.gif

Fabai
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 05 19, 19:20)


o kokie Fabų darželiai? Mūsų tik gyvenamosios vietos prioritetas, registracija 9:52 ir vietos:
Sakalėlis – 73
Jovarėlis – 85
Bitutė – 57
Vėrinėlis – 58
Ozas – 44
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 05 19, 15:34)
kai paspaudi ant vaiko pavardes, apacioje isvardinti visi prioritetai ir prie jums priskirtu turi buti zodelis taip, jei yra zodelis Ne reiskias nepriskirtas prioritetas


Ačiū 4u.gif

Paspaudžiau ir dar labiau susipainiojau g.gif
O kas turi būti užrašyta užrašyta ties "Vaiko priėmimo į ugdymo įstaigą data" ir "Vaiko amžius priėmimo į įstaigą metu"?

Ir jeigu tame pačiame darželyje rodo dvi atskiras eiles: nuo 3 iki 7 metų ir nuo 3 iki 4 metų, tai ta antra eilė turbūt reiškia naujai formuojamą grupę, ar kaip?

Anksčiau kažkaip neatkreipiau dėmesio (o gal ir žiūrėjau seniau kai dar rodė eiles į lopšelinukų grupę).


Atsakyti
hm.. šiandien vėl šiek tiek kitokie skaičiai eilėse..
viename darželyje nors prašymų skaičius nepasikeitė, bet pasislinkome viena pozicija į priekį, kitam e - vėl sumažėjo prašymų skaičius, bet vieta eilėje liko ta pati..
žodžiu kažką jie dar daro su sistemos duomenimis..
Atsakyti
QUOTE(Nena @ 2015 05 20, 00:20)
o kokie Fabų darželiai? Mūsų tik gyvenamosios vietos prioritetas, registracija 9:52 ir vietos:
Sakalėlis – 73
Jovarėlis – 85
Bitutė      – 57
Vėrinėlis – 58
Ozas        – 44

Man pavyko tik apie 12.30 prisiregistruoti
Sakalėlis 86
Gandriukas 99
Jovarėlis 96
Vėrinėlis 70

Kaip ten pas jus juda eilės? Pas mane nuo pat pradžių kaip buvo tokie skaičiai, tai jie ir nesikeičia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 05 20, 11:27)
Man pavyko tik apie 12.30 prisiregistruoti
Sakalėlis  86
Gandriukas 99
Jovarėlis  96
Vėrinėlis  70

Kaip ten pas jus juda eilės? Pas mane nuo pat pradžių kaip buvo tokie skaičiai, tai jie ir nesikeičia  g.gif


O jūsų kiek prioritetų?
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 20, 11:32)
O jūsų kiek prioritetų?

Gyvenamoji ir daugiavaikiai
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 05 20, 12:20)
Gyvenamoji ir daugiavaikiai


Tai aš nesuprantu kaip sudaromos eilės, nes: jūsų daugiau prioritetų nei pas narę Nena, o ji anksčiau prisiregistravusi pagal laiką yra aukštesnėse vietose į tuos pačius darželius. Keista. Gal jums vertėtų kreiptis į savivaldybę, gal jums nepriskyrė prioriteto? Juk registracijos laikas svarbus tada, kai esi su tais pačiais prioritetais ar be jų.
Atsakyti