Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(Murkysa @ 2015 05 17, 19:07)
O ką tai pakeis? Darželiai juk privatūs, kiek nori, tiek ima.


Savivaldybes kompensacija tevams tokiomis aplinkybemis lygi nuliui.

Idomu, ir Kaune pakilo privaciu darzeliu kainos? Ar ten kitokia kompensavimo tvarka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airona: 17 gegužės 2015 - 19:21
QUOTE(Amelita @ 2015 05 17, 17:08)
Parasykit merui apie  darzelio mokescio pakelima.


As parašiau komentaruose savivaldybes puslapyje. Ir kas is to? Netikiu, kad jie nieko nezino ir nieko nesupranta. Kazkam is sitos kompensacijos bus didžiausia nauda. Gaila, kad ne tevams ir ne vaikams. Ir ne miestui... Atsiprašau už pesimizma. Mane ziauriai nuvile naujo mero pirmeji zingsniai. Taip ir stovesime eilese iki mokyklos. O politikai tik svajoja, kad maziau gimdytume, taip problema issispres savaime.
Atsakyti
Man irgi nepatinka ta 100€ kompensacija. Ka turi daryti seima, kuri tikrai niekaip negali sau leisti privataus darzelio, net ir su kompensacija?
Atsakyti
QUOTE(Avituke @ 2015 05 18, 02:54)
Man irgi nepatinka ta 100€ kompensacija. Ka turi daryti seima, kuri tikrai niekaip negali sau leisti privataus darzelio, net ir su kompensacija?

ta simto euru kompensacija galetu visiems negavusiems asmeniskai pervedinet, gal as tarkim aukle samdyciau, arba namie sedeciau tuos trecius metus...
Atsakyti
Savivaldybė paskelbė šiuo metu lankančių vaikų nuasmenintą sąrašą.

Šiuo metu lankantys vaikai

Atsakyti
QUOTE(Nikec31 @ 2015 05 18, 14:03)
Savivaldybė paskelbė šiuo metu lankančių vaikų nuasmenintą sąrašą.

Šiuo metu lankantys vaikai


o kam jis reikalingas? tegu paskelbia laukianciu eileje sarasa, nusameninta, bet su pazymetais prioritetais
Atsakyti
QUOTE(Nikec31 @ 2015 05 18, 15:03)
Savivaldybė paskelbė šiuo metu lankančių vaikų nuasmenintą sąrašą.

Šiuo metu lankantys vaikai


Kokia iš to nauda?
Atsakyti
Mamos, ataskaitos pabaiga paziurekit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla <3: 18 gegužės 2015 - 14:24
QUOTE(perla <3 @ 2015 05 18, 14:20)
Mamos, ataskaitos pabaiga paziurekit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


O kas ten tokio? Aš iki tos pabaigos net nueit galiu, internetas nebeveža biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2015 05 18, 15:20)
Mamos, ataskaitos pabaiga paziurekit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


lotuliukas.gif

Vaiku gimimo metai - 1900, prasymai nepateikti, bet lanko darzelius nuo 2015-02-12...

Na, tikrai vertinga ataskaita, pasidziaukime kartu su savivaldybe, tiek pastangu ideta i sistemas ir rezultatas puikus, nesitikejom cool.gif
Atsakyti
Čia, matyt, su ta mintim, kad reikia numesti alkanoms mamoms bent kokį nors kaulą, o jau valgomas jis ar ne, tai jau antraeilis dalykas biggrin.gif
Atsakyti
cia gal kokia klaida yra, nesuformuotos grupes ar dar kazkas, bala zino, bet mums jokios naudos is to saraso, kur kas aiskiau butu, jei pateitku eilese stovincius ir nurodytu prioriteta prie kiekvieno

ar pas jus keiciasi prasymu skaicius darzeliuose? gal kas jau gavo vieta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 18 gegužės 2015 - 15:28