Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

siandien buvau savivaldybeje, uzpildziau prasyma isbraukti prasyme du darzelius. Jau isbrauke, likusiu darzeliu eiles nepasikeite thumbup.gif

kol laukiau prie langelio girdejau kaip darbotoja telefonu sake kad suformuotos grupes matysis tik birzelio 1 d.
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2015 05 15, 11:41)
Kad Jusu zodziai Dievuliui i ausi  smile.gif . Mes 50 ir formuoja tik dvi grupes po 15. Nesirasem i jokius lenkiskus, rusiskus darzelius, nes kiek isivaizduoju, paskui pakeisti darzeli misija neimanoma.


Na cia as save taip guodziu biggrin.gif Nes mes viename esame 33 vietoje (jame graiciausiai bus tik viena gurpe, nes pagal darzeliu zemelapi, tai matosi, kad nedaug vaiku jame yra), o kituose 39-42 smile.gif
Atsakyti
Na kazkaip keistai cia vis dar, jau dienos pabaiga, bet eiles nejuda, tai kaip nores taip ir surasys tas vietas taip iseina?
Atsakyti
O aš galvoju, kodėl nepadaro, kad žmonės matytų, kiek kokių vaikų laukia į darželius iš praėjusių metų, kiek maždaug vaikučių tam rajone pretendavo į darželius prieš metu, kur laisvesni darželiai
Dabar kuria prioritetus, o juk aš nemačiau nežinau kiek vaikučių laikiau ar lauks į kito mikrorajono darželius, kurie prie mano darbo. Arba ir dabar, šiais metais- jei būčiau žinomus, kad tiek vaikų pas mus, tai būčiau bandžiusi kitur.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 05 15, 14:49)
Na kazkaip keistai cia vis dar, jau dienos pabaiga, bet eiles nejuda, tai kaip nores taip ir surasys tas vietas taip iseina?


Tai 50 ta vieta labai gera! Iš pernai į Pašilaičių darželius po 50-60 vaikų laukia. Pvz. į Gabijėlę 75. Tai kas šiemet tik registravo net su daugiausia prioritetų bus tik 76 vietoj.
Atsakyti
QUOTE(Plukė* @ 2015 05 15, 16:47)
Tai 50 ta vieta labai gera! Iš pernai į Pašilaičių darželius po 50-60 vaikų laukia. Pvz. į Gabijėlę 75. Tai kas šiemet tik registravo net su daugiausia prioritetų bus tik 76 vietoj.

Is kur pas jus tokia informacija? Mes pvz laukiam 62 Gabijelej su vienu prioritetu.
Atsakyti
QUOTE(Plukė* @ 2015 05 15, 16:47)
Tai 50 ta vieta labai gera! Iš pernai į Pašilaičių darželius po 50-60 vaikų laukia. Pvz. į Gabijėlę 75. Tai kas šiemet tik registravo net su daugiausia prioritetų bus tik 76 vietoj.



Norėjau paklausti, o iš kur jūs žinote tokį tikslų skaičių? O kaip tie vaikučiai gali laukti į 1,5-3 metukų grupę iš praeitų metų, kai šiemet rugsėjį jiems gali būti jau trys metukai ir pretenduotų į 3-4 metukų grupes?
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 05 15, 17:27)
Is kur pas jus tokia informacija? Mes pvz laukiam 62 Gabijelej su vienu prioritetu.


Gal kažkiek ir atkrito.. Šiai dienai informacijos neturiu, bet mačiau eiles prieš registracijos pradžią, kai jau buvo perkelti vyresnieji į 3-4 metukų grupę, o eilė buvo likus tik iš 1,5-3 metukų vaikiukų registruotų 2014.
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 05 15, 17:27)
Is kur pas jus tokia informacija? Mes pvz laukiam 62 Gabijelej su vienu prioritetu.


O jūs nuo praeitų metų laukiate? Ar tik šiemet registravotės?
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 15, 17:47)
O jūs nuo praeitų metų laukiate? Ar tik šiemet registravotės?

Tik siais metais
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 15, 17:47)
O jūs nuo praeitų metų laukiate? Ar tik šiemet registravotės?


Pas mus su drauge bendraamžiai vaikiukai. Ji užregistravo jau pernai, o aš (kvailė doh.gif ) tik šiemet... Tai vat pagal ją šiek tiek ir žinau..
oi, atsiprašau, pamaniau, kad klausimas man biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plukė*: 15 gegužės 2015 - 17:02
QUOTE(Plukė* @ 2015 05 15, 17:35)
Gal kažkiek ir atkrito.. Šiai dienai informacijos neturiu, bet mačiau eiles prieš registracijos pradžią, kai jau buvo perkelti vyresnieji į 3-4 metukų grupę, o eilė buvo likus tik iš 1,5-3 metukų vaikiukų registruotų 2014.


O įdomu, ar praeitų metų vaikai be prioritetų, tik pagal gyvenamąją vietą, vis vien pirmauja, tai yra priekyje prieš visus šių metų vaikus su prioritetais?
Atsakyti