Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(barric @ 2015 05 14, 20:58)
nu gal tas darzelis formuos 3-4 metu grupe dar, jie nelabai megsta informuoti, pvz. darzelis, kuri lanko mano vyresnele - paslapti laiko iki galo, pernai ejo daug kalbu, kad formuos 3-4 metu grupe, bet direktore ir personalas tylejo kaip zuvys, sake nieko neaisku dar smile.gif o kas link pranesimo gavimo - jeugu jau gausit pranesima, kad patekote, joks prioritetinis vaikas nebeisstums jusu, geriausiu atveju atsistos pirmas ikelimui po bruksnio


O, tiksliai, visai tiketina, kad taip ir darys. Aha... vadinasi, butu gerai gavus vieta, o po to staigiai rasyti prasyma keisti, juk kol prieis eile, tai ir metai prabegs, gerai, jei tik vieneri...

Aciu uz minti 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(_Laumė_ @ 2015 05 14, 23:00)
Na, mes irgi pretenduojam į 1,5-3 metų grupę, o keitimų - apie 7-8  ax.gif per visus penkis darželius smile.gif vietos 30-45, ir jau nelabai tikiuosi galimybe gauti vietą savivaldybiniame darželyje sad.gif o 67... Na, nebent tikrai daug (ne mažiau kaip 5) grupių būtų formuojama lopšelyje, kas, man atrodo, mažai tikėtina  g.gif


Jusu vietos - daug zadancios ir vilties teikiancios. Turetumet gauti, jei pora grupiu formuos - gal net i Nr. 1 bigsmile.gif
Atsakyti
jo, maniskis stovi 42 nr. 1 darzelyje ir savivaldybeje sake, kad turi realiu sansu pakliuti, nors nezino kaip susiklostys, bet sansu yra
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 05 15, 06:48)
jo, maniskis stovi 42 nr. 1 darzelyje ir savivaldybeje sake, kad turi realiu sansu pakliuti, nors nezino kaip susiklostys, bet sansu yra


Tai gal darzelis formuos 3 grupes, del to taip sake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2015 05 14, 22:33)
O, tiksliai, visai tiketina, kad taip ir darys. Aha... vadinasi, butu gerai gavus vieta, o po to staigiai rasyti prasyma keisti, juk kol prieis eile, tai ir metai prabegs, gerai, jei tik vieneri...

Aciu uz minti  4u.gif

noresite keisti darzeli? bet ar staigiai ar nestaigiai rasysite prasyma, niekas nuo to nepasikeis. Jusu vaikas visalaik bus paskutinis eileje, nes jau lanko darzeli.
Papildyta:
Mano dukra 46eileje, ir viliuosi kad tikrai pateks. gi tikrai turi kazkiek vaiku patekti i kitus darzelius, o ir darzelis mano nera populiarus ir lenku grupe, tai tikiuosi, kad toki darzeli rase visi paskutineje vietoje ax.gif
Atsakyti
o gal kas paaiskintu kokia situacija su pasilaiciu darzeliais, keiciasi jums skaiciukai? nes mums dasidejo dar vienas prioritetas, bet sarase per viena vieta pakritom tik nuo tos vietos kur buvom tik su ankstesniu prioritetu, tai cia man isvis jau nebeaisku kas kaip vyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 05 15, 10:15)
o gal kas paaiskintu kokia situacija su pasilaiciu darzeliais, keiciasi jums skaiciukai? nes mums dasidejo dar vienas prioritetas, bet sarase per viena vieta pakritom tik nuo tos vietos kur buvom tik su ankstesniu prioritetu, tai cia man isvis jau nebeaisku kas kaip vyksta  g.gif


Mes laukiam į Pašilaičių darželius, skaičiukai keli pakito- ir bendri ir mūsų vietos eilėje, bet nežymiai - mes esam viduriuke, 196, 194, 192, 267, 33(rusų gr.), man labai įdomu, kad į pirmus tris darželius labai panašios vietos, tikriausiai dėl to, kad visi prieš mus rašė į tuos pačius darželius....
Atsakyti
Kazkoks pravalas su tais Pasilaiciu darzais. Skaiciukai nesikeicia pas mane, stovim vietoj, bet su dviem prioritetais (daugiavaike+brolis) esam 44. Kai kruva mano pazystamu kituose darzuose be jokiu prioritetu daug geresnese vietose.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2015 05 15, 10:15)
o gal kas paaiskintu kokia situacija su pasilaiciu darzeliais, keiciasi jums skaiciukai? nes mums dasidejo dar vienas prioritetas, bet sarase per viena vieta pakritom tik nuo tos vietos kur buvom tik su ankstesniu prioritetu, tai cia man isvis jau nebeaisku kas kaip vyksta  g.gif


O kelinti Jūs eilėje? Nes nuo pernai daug laukiančių, gal tiesiog nebėra, kur kilti, kad ir prisidėjo prioritetas.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ra$a @ 2015 05 15, 10:44)
Kazkoks pravalas su tais Pasilaiciu darzais. Skaiciukai nesikeicia pas mane, stovim vietoj, bet su dviem prioritetais (daugiavaike+brolis) esam 44. Kai kruva mano pazystamu kituose darzuose be jokiu prioritetu daug geresnese vietose.

mes su siais dviem prioritetais 50 vietoj, bet kas keisciausia, kad jie buvo neirase prioriteto daugiavaikes ir tik sia savaite jis atsirado, bet vieta liko ta pati , nors kai uzsiregistravom pacioj pradzioj tai buvom apskritai 49
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2015 05 15, 08:43)
Tai gal darzelis formuos 3 grupes, del to taip sake  smile.gif


Nebutinai smile.gif Juk prasymai dubluojasi ir pries jus stovintys vaikai gali patekti i kitus darzelius ir jus slinksites i prieki. Pvz. musu rajone yra 5 darzeliai ir greiciausiai visuose juose pries mus stovintys vaikai yra daug maz tie patys. Taigi jie pateks tik i viena darzeli, o ne i visus 5, tai is kitu eiliu jie iskris... Tai bunant plius minus 40 vietoje labai realus sansai patekti, net jei bus formuojamos 1-2 grupes... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimute89: 15 gegužės 2015 - 10:46
QUOTE(dzemute @ 2015 05 15, 11:34)
mes su siais dviem prioritetais 50 vietoj, bet kas keisciausia, kad jie buvo neirase prioriteto daugiavaikes ir tik sia savaite jis atsirado, bet vieta liko ta pati , nors kai uzsiregistravom pacioj pradzioj tai buvom apskritai 49


zinokit, dar nesutikrino, matyt, naujausiu duomenu. Mes registravom vaika pagal busima gyvenama vieta, balandzio menesi keitesi deklaruota gyvenamoji vieta, ir turejom soktelt i prieki, bet vis dar esam apacioje. Man rodos, siandien paskurine diena, per kuria turi buti sutikrinami duomenys.
Atsakyti
QUOTE(raimute89 @ 2015 05 15, 10:42)
Nebutinai smile.gif Juk prasymai dubluojasi ir pries jus stovintys vaikai gali patekti i kitus darzelius ir jus slinksites i prieki. Pvz. musu rajone yra 5 darzeliai ir greiciausiai visuose juose pries mus stovintys vaikai yra daug maz tie patys. Taigi jie pateks tik i viena darzeli, o ne i visus 5, tai is kitu eiliu jie iskris... Tai bunant plius minus 40 vietoje labai realus sansai patekti, net jei bus formuojamos 1-2 grupes... smile.gif


Kad Jusu zodziai Dievuliui i ausi smile.gif . Mes 50 ir formuoja tik dvi grupes po 15. Nesirasem i jokius lenkiskus, rusiskus darzelius, nes kiek isivaizduoju, paskui pakeisti darzeli misija neimanoma.

O sarasai galutiniai jau bus po birzelio 1?
Atsakyti