Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

Man idomu ar kam nors lankant darzeli pavyko pakeisti i kita? Prasymus tai priima bet realiai sansu nera persikelti, nebent turetum visus prioritetus, lanko sese, esu daugiavaikis, mires vienas is tevu, o jei tik darzelis priklauso pagal gyvena rajona tada be sansu laukiam jau 4 metai, kaip esam virs 50 taip esam doh.gif
Atsakyti
Šiandien užsukau į savivaldybę. Sako, kad kitą penktadienį ("kitas" turbūt reiškia kitos savaitės) sistemoje pasimatys vaikų priskyrimas darželiams. Kiek suprantu gegužės 22 d.
Atsakyti
QUOTE(Nikec31 @ 2015 05 12, 14:08)
Šiandien užsukau į savivaldybę. Sako, kad kitą penktadienį ("kitas" turbūt reiškia kitos savaitės) sistemoje pasimatys vaikų priskyrimas darželiams. Kiek suprantu gegužės 22 d.

Kurio mėnesio kitą penktadienį? g.gif kažkaip jie terminą kitą savaip supranta hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2015 05 12, 22:24)
Kurio mėnesio kitą penktadienį?  g.gif kažkaip jie terminą kitą savaip supranta hihihi.gif



Aš manau, jog tikrai turėta omeny gegužės 22 d., nes iki gegužės 15 sutikrinami pateikti duomenys.
Atsakyti
del 100 EUR
Atsakyti
Na, nesuprantu... registracija baigesi, tai tuomet tik zemejam ir zemejam eileje kasdien... Jau tiek daug kas gyvenamasias vietas persideklaravo? Ir persideklaravo tik i nepalankia mums puse, tik i eiles prieki, o niekas is eiles nepasitrauke? Nepatikesiu schmoll.gif schmoll.gif

Taip ir sugadina nuotaika visai dienai.
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2015 05 14, 13:41)
Na, nesuprantu... registracija baigesi, tai tuomet tik zemejam ir zemejam eileje kasdien... Jau tiek daug kas gyvenamasias vietas persideklaravo? Ir persideklaravo tik i nepalankia mums puse, tik i eiles prieki, o niekas is eiles nepasitrauke? Nepatikesiu  schmoll.gif  schmoll.gif

Taip ir sugadina nuotaika visai dienai.

Keisti darželį prašymai priimami nuolat... Jei jie turi prioritetų, o Jūs ne - jie ne tik papildo prašymus padavusių skaičių, bet ir užlenda prieš Jus... Užuojauta, mums taip pat atsitiko, kritimas eilėje beveik kasdien, po gegužės pirmos - per dvi tris pozicijas beveik visuose pasirinktuose darželiuose...
P. S. Jei nepasipildė prašymą padavusiųjų skaičius, galimas atvejis, kad pas padavusius prašymus atsirado prioritetai, apie tai galima pranešti taip pat nuolat smile.gif čia ir yra linksmiausia dalis - kaip bus su tais prašymais elgiamasi, pvz., po birželio 1 d., kai jau gausime pranešimus apie patekimą į darželį? Pasakys mums, atsiprašome, bet turime dar vieną prioritetinį, Jūs į darželį nebepatenkate. Juk sutartis tai tik rugpjūtį reiks pasirašinėti. Nepatinka man tie tokie ilgi savivaldybės nustatyti terminai: prašymo pardavimas-eilių generavimas-gyvenamosios vietos sutikrinimas-grupių formavimas-sutarčių pasirašymas, ir t.t., viskas vieno-dviejų mėnesių laikotarpiais schmoll.gif pusės metų bėgyje turi nuolat sekti patenki-nepatenki doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Laumė_: 14 gegužės 2015 - 18:14
QUOTE(_Laumė_ @ 2015 05 14, 19:12)
Keisti darželį prašymai priimami nuolat... Jei jie turi prioritetų, o Jūs ne - jie ne tik papildo prašymus padavusių skaičių, bet ir užlenda prieš Jus... Užuojauta, mums taip pat atsitiko, kritimas eilėje beveik kasdien, po gegužės pirmos - per dvi tris pozicijas beveik visuose pasirinktuose darželiuose...
P. S. Jei nepasipildė prašymą padavusiųjų skaičius, galimas atvejis, kad pas padavusius prašymus atsirado prioritetai, apie tai galima pranešti taip pat nuolat smile.gif čia ir yra linksmiausia dalis - kaip bus su tais prašymais elgiamasi, pvz., po birželio 1 d., kai jau gausime pranešimus apie patekimą į darželį? Pasakys mums, atsiprašome, bet turime dar vieną prioritetinį, Jūs į darželį nebepatenkate. Juk sutartis tai tik rugpjūtį reiks pasirašinėti. Nepatinka man tie tokie ilgi savivaldybės nustatyti terminai: prašymo pardavimas-eilių generavimas-gyvenamosios vietos sutikrinimas-grupių formavimas-sutarčių pasirašymas, ir t.t., viskas vieno-dviejų mėnesių laikotarpiais schmoll.gif pusės metų bėgyje turi nuolat sekti patenki-nepatenki  doh.gif


Tai va, kad prasymu skaicius nesikeicia, tik vieta eileje zemyn smunka... Mes pretenduojame i lopseline 1,5-3 metu grupe, todel keitimas nelabai tiketinas, nes norint keisti, reikia pirmiausia gauti...

O P. S. pasirasyciau po kiekvienu jusu zodziu, kai kuriu niuansu net nebuciau sumasciusi, kokie gali nutikti.

Darzelis, kuris mane labiausiai domina - labai keistas. Isleidzia 3 grupes vyresniu vaiku, o formuoja tik 1 lopseline grupe g.gif Ir dar kai eile is 67 arteja link 80 tai jau pradedu atsisveikinimo procedura... O taip isisvajojusi buvau... doh.gif
Atsakyti
nu gal tas darzelis formuos 3-4 metu grupe dar, jie nelabai megsta informuoti, pvz. darzelis, kuri lanko mano vyresnele - paslapti laiko iki galo, pernai ejo daug kalbu, kad formuos 3-4 metu grupe, bet direktore ir personalas tylejo kaip zuvys, sake nieko neaisku dar smile.gif o kas link pranesimo gavimo - jeugu jau gausit pranesima, kad patekote, joks prioritetinis vaikas nebeisstums jusu, geriausiu atveju atsistos pirmas ikelimui po bruksnio
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2015 05 14, 19:41)
Tai va, kad prasymu skaicius nesikeicia, tik vieta eileje zemyn smunka... Mes pretenduojame i lopseline 1,5-3 metu grupe, todel keitimas nelabai tiketinas, nes norint keisti, reikia pirmiausia gauti...

O P. S. pasirasyciau po kiekvienu jusu zodziu, kai kuriu niuansu net nebuciau sumasciusi, kokie gali nutikti.

Darzelis, kuris mane labiausiai domina - labai keistas. Isleidzia 3 grupes vyresniu vaiku, o formuoja tik 1 lopseline grupe g.gif Ir dar kai eile is 67 arteja link 80 tai jau pradedu atsisveikinimo procedura... O taip isisvajojusi buvau...  doh.gif

Na, mes irgi pretenduojam į 1,5-3 metų grupę, o keitimų - apie 7-8 ax.gif per visus penkis darželius smile.gif vietos 30-45, ir jau nelabai tikiuosi galimybe gauti vietą savivaldybiniame darželyje sad.gif o 67... Na, nebent tikrai daug (ne mažiau kaip 5) grupių būtų formuojama lopšelyje, kas, man atrodo, mažai tikėtina g.gif
Atsakyti
tai nepamirskit, kad dalis vaiku is tu eiliu iskris, kadangi gaus kituose darzuose vietas, tai kazkuri eile tikrai judes, o gal ir visos, juk kazkur pries jus stovi n vaiku, jusu darza nr 1 nurode 5 nr ir pan, tai jie ikiris i savo nr 1-2-3 ir atsilaisvins vieta eileje, vyresnele pernai visa laika svyravo tarp 35-45 vietos ir pavyko gauti
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 05 14, 20:58)
nu gal tas darzelis formuos 3-4 metu grupe dar, jie nelabai megsta informuoti, pvz. darzelis, kuri lanko mano vyresnele - paslapti laiko iki galo, pernai ejo daug kalbu, kad formuos 3-4 metu grupe, bet direktore ir personalas tylejo kaip zuvys, sake nieko neaisku dar smile.gif o kas link pranesimo gavimo - jeugu jau gausit pranesima, kad patekote, joks prioritetinis vaikas nebeisstums jusu, geriausiu atveju atsistos pirmas ikelimui po bruksnio

Paskambinkite į savivaldybę ir pasakys kiek bus formuojama grupių. Pagal jų skaičių sužinosite ar yra galimybės patekti į konkretaus amžiaus grupę (vaikų skaičių nustato higienos normos, pvz., 1,5-3 metų vaikų grupėse gali būti ne daugiau nei 15, nors... Vilniaus m. Savivaldybė praeitais metais, spręsdami problemą, tą skaičių savavališkai padidino iki 16. Šiemet, sakė, to nebedarys, nes daug skundų dėl to gavo).
o dėl paskutinio Jūsų teiginio irgi suabejočiau - savivaldybės patvirtinta tvarka palikusi daug klaustukų, išimčių, numatančių patekimo į darželį pirmenybę. Kol nepasirašyta sutartis nesu garantuota ar mano vaikas lankys tą darželį ax.gif
Papildyta:
QUOTE(barric @ 2015 05 14, 23:06)
tai nepamirskit, kad dalis vaiku is tu eiliu iskris, kadangi gaus kituose darzuose vietas, tai kazkuri eile tikrai judes, o gal ir visos, juk kazkur pries jus stovi n vaiku, jusu darza nr 1 nurode 5 nr ir pan, tai jie ikiris i savo nr 1-2-3 ir atsilaisvins vieta eileje, vyresnele pernai visa laika svyravo tarp 35-45 vietos ir pavyko gauti

O kelinta ji buvo pradžioje, kada ,,nukrito", koks ,,judėjimas" elėje buvo, kada sužinojote, kad patenkate? Klausiu, nes priėmimo į darželius tvarka šiemet tokia pati, noriu žinoti ko tikėtis toliau, kokia linkme judės tos eilės...
Aš maniau, kad pagal pasirinktų darželių pirmenybes eilės jau surikiuotos, o viltis belikusi vienintelė - kad kažkas nepasirašys sutarties...
Atsakyti