Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(Baldyrgan @ 2015 05 07, 10:46)
Tai mano klausimas: kodėl turtingoms įmonėms leidžiama statyti naują gyvenamajį rajoną be darželio ir mokyklos?

o mano klausimas - kas verte tave pirkti gyvenama plote rajone, kuriame nera darzelio ir mokyklos?
ir siaip pastebejimas - uz darzelio ir mokyklo statyma atsakinga savivaldybe. Jinai neuzsake ir nesumokejo, kad firma pastatytu - tai jinai ir nestate. Kodel jinai labdara turetu uzsiimti?
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2015 05 07, 13:20)
o mano klausimas - kas verte tave pirkti gyvenama plote rajone, kuriame nera darzelio ir mokyklos?
ir siaip pastebejimas - uz darzelio ir mokyklo statyma atsakinga savivaldybe. Jinai neuzsake ir nesumokejo, kad firma pastatytu - tai jinai ir nestate. Kodel jinai labdara turetu uzsiimti?


Žiaurus atsakymas
Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 05 07, 13:27)
Žiaurus atsakymas

Matyt kokioje statybos firmoje dirba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2015 05 07, 13:20)
o mano klausimas - kas verte tave pirkti gyvenama plote rajone, kuriame nera darzelio ir mokyklos?
ir siaip pastebejimas - uz darzelio ir mokyklo statyma atsakinga savivaldybe. Jinai neuzsake ir nesumokejo, kad firma pastatytu - tai jinai ir nestate. Kodel jinai labdara turetu uzsiimti?

o jei nusiperki, kol esi viena, nekenti vyrų ir neplanuoji tuoktis ir gimdyt vaikų. bet staiga imi ir pastoji lotuliukas.gif ką tada daryt?
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2015 05 07, 13:20)
o mano klausimas - kas verte tave pirkti gyvenama plote rajone, kuriame nera darzelio ir mokyklos?


Labai kvailas klausimas mirksiukas.gif Ar šiais minimalių algų bei maksimalių kainų laikais su vidutine alga galima sau leist pasirinkt kur labai nori gyvent? Renkiesi beveik bet kur, kad tik savas kampas būtų.
Atsakyti
na galbut savivaldybe isduodama leidima gyvenamo kvartalo statyboms turetu ipareigoti pastatyti darzeli, manau, kad kvartalo samatai dar + darziuko samata labai dideles itakos neturetu
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 05 07, 15:49)
na galbut savivaldybe isduodama leidima gyvenamo kvartalo statyboms turetu ipareigoti pastatyti darzeli, manau, kad kvartalo samatai dar + darziuko samata labai dideles itakos neturetu


Na taip, keli milijonai šen ar ten... šiaip manau, kad čia ne statybų firmų, o savivaldybės klaida. Nereikėjo išduot leidimų statyt namus, jei neplanuojama infrastruktūra. Statybos firma dirba tam, kad gautų pelna. Taškas.

O kur pirkti / nepirkti butą tai bekasė teisi - visada reikia galvoti. Bet buvo laikai kai žmonės pirko bele pirkt ir apskritai nieko negalvojo. Todėl dabar būsto paskola viršija jo vertę 2 kartus. Tai jei apie tai negalvojo, tai kur jau čia darželis...

O prioritetų reikia, nes vietų per mažai. Ir teisingiausias man atrodo vaiko amžius. Ir taikomas taip, kad 2014 m. sausinukai negalėtų gauti darželio, kol jo negavo 2013 m. gruodinukai. Taip VISI vaikai gautų po kelis metus darželio, tiesa išnyktų lopšelinės grupės ir vaikai pakliūtų tik būdami 3 ar 3,5 m. Bet pakliūtų visi norintys. Ar Jums taip tiktų? Man taip.
Atsakyti
man tai netiktų, aš noriu į lopšelį atiduot smile.gif

bet netgi ne tik naujuose kvartaluose ir statybose beda, pleciasi sodu kvartalai, faktiskai daug km aplink vilniu yra gyvenamu privaciu namu rajonai, kurie neturi darzeliu, ir kas is to, kad as turiu buta salia darzelio (ir ne vieno) ir tarkim pagalvojau pirkdama, kad man reikes darzelio - o tie, kas neturi darzu salia - veza i musu rajona, nes priklauso jiems pagal dabartini skirstyma
Papildyta:
QUOTE(jurgacka @ 2015 05 07, 18:40)
Na taip, keli milijonai šen ar ten... šiaip manau, kad čia ne statybų firmų, o savivaldybės klaida. Nereikėjo išduot leidimų statyt namus, jei neplanuojama infrastruktūra. Statybos firma dirba tam, kad gautų pelna. Taškas.


na statybos firmos, statancios iskarto visa kvartala, pelnas turetu buti milziniskas, manau, kad vienaaukscio darzelio pastatymas tikrai nebutu didele nasta, manau, kad darzelio statybu kaina neturetu virsyti 2 milijonu, o gal net ir mazesne, tai jeigu bendroves pelnas 20 milijonu, kodel jis negaletu sumazeti iki 18-kos tarkim... niekas nenukentetu, va dabar Antakalnio galw vietoje buvusios kinostudijos stato istisa rajona - ar ten numatytas darzas? - parduotuve iskarto iskilo, o darzelis? gyvens jaunos seimos, vaiku daugybe bus - kur juos kiš? stos i Antakalnio darzeliu eiles
Atsakyti


Mūsų rajone buvo numatyti 2 darželiai ir mokykla, bet per 7 metus nieko nevyksta. Tad kas iš to, jog lyg ir turėjo būti, gyvenamus namus dar vis stato, o apie darželius tyla. Domėkis kiek nori...
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 05 07, 18:35)

na statybos firmos, statancios iskarto visa kvartala, pelnas turetu buti milziniskas, manau, kad vienaaukscio darzelio pastatymas tikrai nebutu didele nasta, manau, kad darzelio statybu kaina neturetu virsyti 2 milijonu, o gal net ir mazesne, tai jeigu bendroves pelnas 20 milijonu, kodel jis negaletu sumazeti iki 18-kos tarkim... niekas nenukentetu, va dabar Antakalnio galw vietoje buvusios kinostudijos stato istisa rajona - ar ten numatytas darzas? - parduotuve iskarto iskilo, o darzelis? gyvens jaunos seimos, vaiku daugybe bus - kur juos kiš? stos i Antakalnio darzeliu eiles


Aš apie tai ir kalbu. Kai vaikai laukia eilėse po kelis šimtus, tai yra žiauri situacija, kuri neišsispres tik prioritetų deliojimais. Reikia statyti darželius! Taip ar kitaip...
Atsakyti
Kiek žinau, tam, kad būtų išduotas leidimas statyti, statybos bendrovė privalo paruošti sklypo detalųjį planą, kuriame yra numatyta infrastruktūra - gatvės, darželis,mokykla, žaidimų aikštelės, stovėjimo aikštelės. Tik, kaip suprantu, tam turi būti palikta vieta, o ne, kad statybų bendrovė pati statytų.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 05 08, 07:18)
Kiek žinau, tam, kad būtų išduotas leidimas statyti, statybos bendrovė privalo paruošti sklypo  detalųjį planą, kuriame yra numatyta infrastruktūra - gatvės, darželis,mokykla, žaidimų aikštelės, stovėjimo aikštelės. Tik, kaip suprantu, tam turi būti palikta vieta, o ne, kad statybų bendrovė pati statytų.



Tai daugiabuciams statyti irgi daromi detalus planai. O miestas (savivaldybe), turetu nurodyti kurioje teritorijoje privalo buti darzelis ir mokykla. O ne tvirtinti istisus kvartalus tik su gyvenamais namais
Atsakyti