Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

Kaip suprantu registracija jau baigesi, ir jau vaiku nebedauges ax.gif Tai dabar tie skaiciai jau sudelioti pagal prioritetus ar visgi, dar keisis kazkas? Nesuprantu tik vieno kam laukti dabar tos liepos galetu iki birzelio pradzios pasakyti gavai negavai tai bent per vasara, sprestum, ka daryti ar cia ieskotis aukles, ar kazkokio privataus darzelio, ar eit is darbo stot darbo birzon kad isgyvent doh.gif O tai pranes jau rugpjuti ir suk uodega kaip nori doh.gif
Atsakyti
Dar keisis, nes peržiūrės balandžio 30 -ai dienai deklaruotas gyvenamas vietas (atrodo iki gegužės 15 d. vyks tikrinimai).
Atsakyti
Na va, atšaukė visas registracijas į Žirmūnų Ąžuolo darželį doh.gif konkursai tvarkymui dar tik skelbiami, neįsivaizduoju, kokiom apsukom turėjo spėt iki rugsėjo g.gif
Laukiam kitų kuriozų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 05 02, 15:20)
kažkada kalbėjo, kad priešmokyklinę grupę padarys privalomą. gal kas žinot ar taip jau yra? pernai mano vyresnysis pateko į darželį, bet daugiau kaip pusę laiko nelankėm, nes tik nueinam daržan, iškart sergam. ir dar visi broliai iš paskos. ir ne šiaip, bet ištisai pūlinės anginos, plaučių, ausų uždegimai ir t.t. nors iki daržo lankymo jei sirgdavom, tai retkarčiais. galvoju reikia matyt kažkaip suktis, bandysiu dar metus nedirbt, atsiimsiu vaiką iš daržo, bet kokia tikimybė, kad jis paklius prieš pat mokyklą į darželį  g.gif laikyt vietą ir mokėt pinigus be reikalo irgi visai neapimoka.


Mano vyresnėlė iki 2 metukų nesirgo, net slogos neturėjo. Tik pradėjo lankyti darželį, prasidėjo pūlinės anginos, po kelių mėnesių prisidėjo ausų uždegimai. Ir taip daugiau kaip porą metų, kas mėnesį. Nueina į daržą, po 4 dienų jau serga, tada 3 sav. namie. Dažnai be antibų neapsieidavom. Košmaras buvo. Apvažinėjom visus geriausius LOR'us, sakė laukti, kol išaugs, iki kokių 6 metukų. Per tą laiką paskiepijom Pneumo 23 skiepu - nepadėjo, gėrėm Rhybomunyl, krūvas pinigų palikau vaistinėj pirkdama visokias nesąmones kaip Aflubin, Tonsilgon, Umckalor - niekalai, tiktai pinigai į balą. Galų gale pediatrė prasitarė apie tuomet naują skiepą, Prevenar 13 - paskiepijom ir sulig juo baigėsi mūsų ligos, dabar jei serga, tai tik sloga, bronchitu, pakosėja ir viskas (tfu, tfu, tfu). Paskaičiau Jūsų postą ir pagalvojau, gal ir Jūsų atveju skiepas padėtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skytea: 03 gegužės 2015 - 18:29
Kaira, isivaizduoju jusu situacija. Mano mergicka irgi isejus man i dekreta su antraja darzo nebelanke metus (pries tai lanke privatu, nes valdisko nebuvo gavus), bet si rudeni jau netycia gavoi valstybini, nesinorejo atsisakyt, nes kai grisiu i darba, nebutu kur det. Tai irgi praktiskai nelanke, pora dienu nueina ir sloga iki keliu. Pati namie budama leisdavau visiskai issveikt, neidavo po 3 sav kokias. Po to vel tas pats. Net nebutinai darze, daznai ir bureliuose, nes ten irgi atveda snargliuotus ir kostincius. O uzdaryt penkiamete namie visiskai irgi gaila kazkaip. Visus kartus paskui sirgo ir mazoji. Iki visai neseniai tai tik slogos, bet va balandzio vidury teko abiems ir bronchopneumonija prasirgt. Grynai virusine, staigia. Kazkaip aisku gaila labia mazosios, bet tikiuos, kad kai iseis ji i darza, bus gal kiek atsparesne tiems virusams, nes su nemazai jau susipazinus:/
Aisku, aukletoju rupestingumas labai svarbu, bet vargu, ar cia tik nuo ju priklauso. Pries kokius 10 metu, kai jusu mergaites darza lanke, nebuvo tiek tu virusu, kiek yra dabar. Sakyciau tas vaiku vedimas i lauka is dallies geras dalykas, bet is kitos puses, tai kol apsirengia 20 vaiku, tai tie greitesni jau turbut sedi suprakaitave pilnai su kombiais ziema, jau iseina i lauka gal slapi, tai uztenka menkiausio vejuko. O jei dar be saliko, kaip jusu berniuko atveju, tai isvis...
Jusu vietoj turbot darzo neatsisakyciau, nes kazi ar per tuos metus daug kas pasikeis, sirgs tie vaikai ir po metu nueje i ta darza ne ka maziau pradzioj. Jei tikrai zinot, kad biuleteniu netoleruos ir neturit, kas padetu paziuret apsislogavusius ir i darza neinacius vaikus, tai gal labiau apsimoka arba kokia aukle ligos atvejui susirasti, arba jei jau finansiskai tada visiskai neapsimoka, tai eit is to darbo ir kuri laika is bedarbio pasalpos bandyt suktis. Nes gi jei dar metus negriztumet i darba, tai irgi nulines pajamas butu:/

QUOTE(Kaira @ 2015 05 02, 17:53)
seniai seniai leidau dukras į darželį, lankėm Strazdelį, tai dėl to ligų bagažo tikrai galėčiau paneigt šią versiją. abi dukras išleidau nuo 3 metukų ir dirbau, buvau išsiskyrusi, tai kaip ir viena vaikus auginau. kiek galvoju, tikrai nepamenu, kad bent kartą būčiau ėmusi nedarbingumą dėl dukrų  g.gif jei būtų taip sirgusios kaip dabar mano vyresnis berniukas, būtų mane iš darbo išmetę, nes būčiau ištisai turėjusi viena pati imt nedarbingumą. kas čia dabar yra niekaip nesuprantu, atrodo vaikas niekuo nuo dukrų nesiskiria, iki daržo irgi nesirgo. gal Strazdelis stebuklingas smile.gif bet iš tikro, patys šilčiausi ir gražiausi prisiminimai iš šio darželio. jei nuo rugsėjo išeis visi 3 mano berniukai į darželį, sunku įsivaizduot kas bus toliau. visi 3 iš savo grupių parsineštų dar ir skirtingų virusų. nebent įvyktų stebuklas, koks, pasirodo buvo su dukrom. bet jei stebuklo nebus, tada galvoju galbūt metus dar galiu išsaugoti darbo vietą, tikėtis stebuklo, gal didesni sirgs mažiau, nes jei taip, kaip dabar tiesiog liksiu be darbo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo missg: 03 gegužės 2015 - 19:41
QUOTE(missg @ 2015 05 03, 20:36)
Kaira, isivaizduoju jusu situacija. Mano mergicka irgi isejus man i dekreta su antraja darzo nebelanke metus (pries tai lanke privatu, nes valdisko nebuvo gavus), bet si rudeni jau netycia gavoi valstybini, nesinorejo atsisakyt, nes kai grisiu i darba, nebutu kur det. Tai irgi praktiskai nelanke, pora dienu nueina ir sloga iki keliu. Pati namie budama leisdavau visiskai issveikt, neidavo po 3 sav kokias. Po to vel tas pats. Net nebutinai darze, daznai ir bureliuose, nes ten irgi atveda snargliuotus ir kostincius. O uzdaryt penkiamete namie visiskai irgi gaila kazkaip. Visus kartus paskui sirgo ir mazoji. Iki visai neseniai tai tik slogos, bet va balandzio vidury teko abiems ir bronchopneumonija prasirgt. Grynai virusine, staigia. Kazkaip aisku gaila labia mazosios, bet tikiuos, kad kai iseis ji i darza, bus gal kiek atsparesne tiems virusams, nes su nemazai jau susipazinus:/
Aisku, aukletoju rupestingumas labai svarbu, bet vargu, ar cia tik nuo ju priklauso. Pries kokius 10 metu, kai jusu mergaites darza lanke, nebuvo tiek tu virusu, kiek yra dabar. Sakyciau tas vaiku vedimas i lauka is dallies geras dalykas, bet is kitos puses, tai kol apsirengia 20 vaiku, tai tie greitesni jau turbut sedi suprakaitave pilnai su kombiais ziema, jau iseina i lauka gal slapi, tai uztenka menkiausio vejuko. O jei dar be saliko, kaip jusu berniuko atveju, tai isvis...
Jusu vietoj turbot darzo neatsisakyciau, nes kazi ar per tuos metus daug kas pasikeis, sirgs tie vaikai ir po metu nueje i ta darza ne ka maziau pradzioj. Jei tikrai zinot, kad biuleteniu netoleruos ir neturit, kas padetu paziuret apsislogavusius ir i darza neinacius vaikus, tai gal labiau apsimoka arba kokia aukle ligos atvejui susirasti, arba jei jau finansiskai tada visiskai neapsimoka, tai eit is to darbo ir kuri laika is bedarbio pasalpos bandyt suktis. Nes gi jei dar metus negriztumet i darba, tai irgi nulines pajamas butu:/

taip, iš tikro velniškai gaila ir mažesnių, kurie turi kartu atsirgti. o kai serga 3, tai jau ir man būdavo visai prastai, nemiegi per patį ligos piką kokias 3 naktis. žodžiu, tik vaikas pasveiksta ir vėl išleidi parsinešt ligų.
ne, auklės man finansiškai visiškai neapsimokėtų samdyti. o darbo prarast nenoriu, nes palyginus labai jis neblogas. būtų koks pardavėjos maximoj, tai aišku, išeini ir vėl iš naujo darbiniesi. tiesiog galvoju kaip čia padarius, kad vaikai nesirgtų, iš darbo neišmestų, darbo vietą išlaikytų. ar jokių pajamų neturėt, bet nesusivaryt biuleteniais dar vienus metus to darbo, ar eit stačia galvą ir žiūrėt kas bus, maža gal stebuklas. bet kaip buvo šiais metais, tai 100 kartų pasigailėjau, kad išleidau vyresnėlį daržan. kad vaikai sirgs tai aišku, bet kai turi galimybę laikyt namuose, net nežinau ar verta taip visus kankint. na vis tiek kuo vyresnis, savaime organizmas atsparesnis. mano toks darbas, kad su savimi galėčiau vežiotis, kad ir kasdien vaiką, bet vieną, nes jei 2 ar 3, tada eitų galvom biggrin.gif tai vėl galvoju, kad jei jie vyresni, gal mažiau siautėtų, jei sirgtų (aišku, ne plaučių uždegimu) ar jei kuris 1 po to negaus darže vietos, vežiočiausi į darbą. žodžiu, nežinau kaip čia padarius. turėjau rytoj planą keliaut į daržą ir atsiimt vaiką. bet galvosiu dar. realiai aš visai noriu grįžt į darbą, bet velniškai bijau pakliūt kaip į spastus, po to bus nei ten nei atgal.
Papildyta:
QUOTE(Skytea @ 2015 05 03, 19:19)
Mano vyresnėlė iki 2 metukų nesirgo, net slogos neturėjo. Tik pradėjo lankyti darželį, prasidėjo pūlinės anginos, po kelių mėnesių prisidėjo ausų uždegimai. Ir taip daugiau kaip porą metų, kas mėnesį. Nueina į daržą, po 4 dienų jau serga, tada 3 sav. namie. Dažnai be antibų neapsieidavom. Košmaras buvo. Apvažinėjom visus geriausius LOR'us, sakė laukti, kol išaugs, iki kokių 6 metukų. Per tą laiką paskiepijom Pneumo 23 skiepu - nepadėjo, gėrėm Rhybomunyl, krūvas pinigų palikau vaistinėj pirkdama visokias nesąmones kaip Aflubin, Tonsilgon, Umckalor - niekalai, tiktai pinigai į balą. Galų gale pediatrė prasitarė apie tuomet naują skiepą, Prevenar 13 - paskiepijom ir sulig juo baigėsi mūsų ligos, dabar jei serga, tai tik sloga, bronchitu, pakosėja ir viskas (tfu, tfu, tfu). Paskaičiau Jūsų postą ir pagalvojau, gal ir Jūsų atveju skiepas padėtų 4u.gif

bet gal ir dėl amžiaus jau ėmė mažiau sirgti? vidury žiemos kažkur buvau skaičius apie tą skiepą, paskui gydytojos klausinėjau ir planavau bandyt skiepyt. bet kur tau, kad iš ligų neišsikapstėm, o ten reikia normaliai pasveikus skiepytis. reikia visa tai daryt vasarą, kai neina į daržą.
Atsakyti
Atsiimt spesit visada. Siulyciau neskubet, gal per vasara pastipres, kitamet sirgs maziau. O ir vaikui noris su bendraamziais pabendraut.

QUOTE(Kaira @ 2015 05 03, 21:59)
taip, iš tikro velniškai gaila ir mažesnių, kurie turi kartu atsirgti. o kai serga 3, tai jau ir man būdavo visai prastai, nemiegi per patį ligos piką kokias 3 naktis. žodžiu, tik vaikas pasveiksta ir vėl išleidi parsinešt ligų.
ne, auklės man finansiškai visiškai neapsimokėtų samdyti. o darbo prarast nenoriu, nes palyginus labai jis neblogas. būtų koks pardavėjos maximoj, tai aišku, išeini ir vėl iš naujo darbiniesi. tiesiog galvoju kaip čia padarius, kad vaikai nesirgtų, iš darbo neišmestų, darbo vietą išlaikytų. ar jokių pajamų neturėt, bet nesusivaryt biuleteniais dar vienus metus to darbo, ar eit stačia galvą ir žiūrėt kas bus, maža gal stebuklas. bet kaip buvo šiais metais, tai 100 kartų pasigailėjau, kad išleidau vyresnėlį daržan. kad vaikai sirgs tai aišku, bet kai turi galimybę laikyt namuose, net nežinau ar verta taip visus kankint. na vis tiek kuo vyresnis, savaime organizmas atsparesnis. mano toks darbas, kad su savimi galėčiau vežiotis, kad ir kasdien vaiką, bet vieną, nes jei 2 ar 3, tada eitų galvom biggrin.gif tai vėl galvoju, kad jei jie vyresni, gal mažiau siautėtų, jei sirgtų (aišku, ne plaučių uždegimu) ar jei kuris 1 po to negaus darže vietos, vežiočiausi į darbą. žodžiu, nežinau kaip čia padarius. turėjau rytoj planą keliaut į daržą ir atsiimt vaiką. bet galvosiu dar. realiai aš visai noriu grįžt į darbą, bet velniškai bijau pakliūt kaip į spastus, po to bus nei ten nei atgal.
Papildyta:

bet gal ir dėl amžiaus jau ėmė mažiau sirgti? vidury žiemos kažkur buvau skaičius apie tą skiepą, paskui gydytojos klausinėjau ir planavau bandyt skiepyt. bet kur tau, kad iš ligų neišsikapstėm, o ten reikia normaliai pasveikus skiepytis. reikia visa tai daryt vasarą, kai neina į daržą.

Atsakyti
QUOTE(missg @ 2015 05 03, 23:04)
Atsiimt spesit visada. Siulyciau neskubet, gal per vasara pastipres, kitamet sirgs maziau. O ir vaikui noris su bendraamziais pabendraut.

vaikas kažkodėl visai nenori į darželį sad.gif kasdien verkdamas eidavo. keista, galvojau, kad norės. jis mieliau namie su broliais duodasi. o jei aš neleisiu kitų vaikų į darželį ir neisiu dar į darbą, tai realiai aš negalėsiu sau leist visai be pajamų mokėt už darželį. jei dar metus augint vaikus, man reikėtų jų visų neleist. tada pagalvojus kokia prasmė vis dar iki rudens mokėt tą privalomą mokęstį, nors vaikas ir neitų į daržą.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 05 03, 21:59)
taip, iš tikro velniškai gaila ir mažesnių, kurie turi kartu atsirgti. o kai serga 3, tai jau ir man būdavo visai prastai, nemiegi per patį ligos piką kokias 3 naktis. žodžiu, tik vaikas pasveiksta ir vėl išleidi parsinešt ligų.
ne, auklės man finansiškai visiškai neapsimokėtų samdyti. o darbo prarast nenoriu, nes palyginus labai jis neblogas. būtų koks pardavėjos maximoj, tai aišku, išeini ir vėl iš naujo darbiniesi. tiesiog galvoju kaip čia padarius, kad vaikai nesirgtų, iš darbo neišmestų, darbo vietą išlaikytų. ar jokių pajamų neturėt, bet nesusivaryt biuleteniais dar vienus metus to darbo, ar eit stačia galvą ir žiūrėt kas bus, maža gal stebuklas. bet kaip buvo šiais metais, tai 100 kartų pasigailėjau, kad išleidau vyresnėlį daržan. kad vaikai sirgs tai aišku, bet kai turi galimybę laikyt namuose, net nežinau ar verta taip visus kankint. na vis tiek kuo vyresnis, savaime organizmas atsparesnis. mano toks darbas, kad su savimi galėčiau vežiotis, kad ir kasdien vaiką, bet vieną, nes jei 2 ar 3, tada eitų galvom biggrin.gif tai vėl galvoju, kad jei jie vyresni, gal mažiau siautėtų, jei sirgtų (aišku, ne plaučių uždegimu) ar jei kuris 1 po to negaus darže vietos, vežiočiausi į darbą. žodžiu, nežinau kaip čia padarius. turėjau rytoj planą keliaut į daržą ir atsiimt vaiką. bet galvosiu dar. realiai aš visai noriu grįžt į darbą, bet velniškai bijau pakliūt kaip į spastus, po to bus nei ten nei atgal.
Papildyta:

bet gal ir dėl amžiaus jau ėmė mažiau sirgti? vidury žiemos kažkur buvau skaičius apie tą skiepą, paskui gydytojos klausinėjau ir planavau bandyt skiepyt. bet kur tau, kad iš ligų neišsikapstėm, o ten reikia normaliai pasveikus skiepytis. reikia visa tai daryt vasarą, kai neina į daržą.


Mūsų atveju nebuvo taip, kad vaikas išaugo iš ligų. Nes paskutinį kartą ausų uždegimu persirgo prieš pat sueinant 4 metukams, tas buvo rudens antroj pusėj. Skiepą padarėm po mėnesio baigus gerti antibiotikus. Į darželį per tą laiką neleidom. Beje, iškart po to ausų uždegimo dar buvom privačioj konsultacijoj pas prof. Lesinską, tai jis jau norėjo į ausis statyti vamzdelius pusmečiui, jei ir toliau uždegimai kartosis. Bet kadangi skiepas suveikė, to nebeteko daryt. Mūsų atveju, buvo labai aiški riba, kada uždegimai baigėsi. Skiepas nutraukė mūsų beveik kasmėnesinius ausų uždegimus. Beje, šalinom ir adenoidus - nepadėjo ir tai.
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 04 29, 14:21)
bet tai kam tie perpildyti darzai, yra puikus darziukas Pliaterytes mokykloj, vieta nuostabi, , kiek zinau - priima nuo 5 metu, grupes sako pustustes, aukletojos geros ten, kas veda, tie patenkinti


Nezinau kaip yra su mazesniu grupemis, bet priesmokykline grupe ten jau yra pilna ir dar 13 laukianciu eileje. Norejome ten prasyma paduot, bet sake neverta, nes tikrai nepapulsim. Pries dvi savaites tokia informacija gavau.
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2015 05 03, 18:06)
Na va, atšaukė visas registracijas į Žirmūnų Ąžuolo darželį  doh.gif konkursai tvarkymui dar tik skelbiami, neįsivaizduoju, kokiom apsukom turėjo spėt iki rugsėjo  g.gif
Laukiam kitų kuriozų  ax.gif

Iš kur tokia informacija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2015 05 03, 19:06)
Na va, atšaukė visas registracijas į Žirmūnų Ąžuolo darželį  doh.gif konkursai tvarkymui dar tik skelbiami, neįsivaizduoju, kokiom apsukom turėjo spėt iki rugsėjo  g.gif
Laukiam kitų kuriozų  ax.gif

Mane irgi domina is kur tokia informacija??? Niekur nieko nera rasoma apie registracijos naikinima
Atsakyti