Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

bet tai kam tie perpildyti darzai, yra puikus darziukas Pliaterytes mokykloj, vieta nuostabi, , kiek zinau - priima nuo 5 metu, grupes sako pustustes, aukletojos geros ten, kas veda, tie patenkinti
Atsakyti
KAUNE gal susidūrėte su situacia jau priėjus eilę eiti į darželį ir nukėlus lankymą kitems metams - girdėjome kad vieta turi būti saugojama, t.y.laikinai tiems metams gali būti priimtas kitas vaikas, po metų turi būti priimamas mūsų vaikas, tačiau mūsų darželis teigia kad vietų nėra???? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puošnutė @ 2015 05 01, 22:39)
KAUNE gal susidūrėte su situacia jau priėjus eilę eiti į darželį ir nukėlus lankymą kitems metams - girdėjome kad vieta turi būti saugojama, t.y.laikinai tiems metams gali būti priimtas kitas vaikas, po metų turi būti priimamas mūsų vaikas, tačiau mūsų darželis teigia kad vietų nėra???? smile.gif

dar taip negirdejau, kad metams priimtu, o paskui ismestu priimta ir priimtu ta kuris atsisake unsure.gif Tevai dazniausiai uzsiraso, kad lanko, o paskui sukasi su gydytoju pazymom, atostogom ir pan. taip isaugodami vieta, kito budo "nukelti" lankyma negirdejau 4u.gif
Atsakyti
neee, tikrai taip negalima daryti smile.gif jeigu vaikas jau pateko i darza - niekas jo neisbrauks, ir vietu nesaugo, reik suktis su ligom/pazymom, oficialiai niekas nelaiko vietos
Atsakyti
Girdejau, kad atsisakius darzo kaune nukeliant lankyma metam, vietos niekas neissaugo, bet lieki pirmas eilej ir jei kitamet grupe pildo bent vienu vaiku, tai priima. Tikrai neismeta niekas jau priimtu.
QUOTE(barric @ 2015 05 02, 11:30)
neee, tikrai taip negalima daryti smile.gif jeigu vaikas jau pateko i darza - niekas jo neisbrauks, ir vietu nesaugo, reik suktis su ligom/pazymom, oficialiai niekas nelaiko vietos

Atsakyti
kažkada kalbėjo, kad priešmokyklinę grupę padarys privalomą. gal kas žinot ar taip jau yra? pernai mano vyresnysis pateko į darželį, bet daugiau kaip pusę laiko nelankėm, nes tik nueinam daržan, iškart sergam. ir dar visi broliai iš paskos. ir ne šiaip, bet ištisai pūlinės anginos, plaučių, ausų uždegimai ir t.t. nors iki daržo lankymo jei sirgdavom, tai retkarčiais. galvoju reikia matyt kažkaip suktis, bandysiu dar metus nedirbt, atsiimsiu vaiką iš daržo, bet kokia tikimybė, kad jis paklius prieš pat mokyklą į darželį g.gif laikyt vietą ir mokėt pinigus be reikalo irgi visai neapimoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaira: 02 gegužės 2015 - 15:22
QUOTE(Kaira @ 2015 05 02, 15:20)
kažkada kalbėjo, kad priešmokyklinę grupę padarys privalomą. gal kas žinot ar taip jau yra?

nuo siu metu rugsejo priesmokykline bus privaloma 4u.gif jei privaloma, tai kazkaip spres si klausima, kad visi vaikai patektu. gal mokykloje kurs priesmokyklines grupes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2015 05 02, 17:00)
nuo siu metu rugsejo priesmokykline bus privaloma 4u.gif jei privaloma, tai kazkaip spres si klausima, kad visi vaikai patektu. gal mokykloje kurs priesmokyklines grupes g.gif

jei tikrai bus privaloma, tada dar labiau mane motyvuoja atsiimti vaiką iš darželio smile.gif liks nuo mūsų 3 laisvos vietos kažkam kitam smile.gif nes kiti mano mažiukai matyt irgi patektų, visai arti esam eilėse.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 05 02, 16:55)
jei tikrai bus privaloma, tada dar labiau mane motyvuoja atsiimti vaiką iš darželio smile.gif liks nuo mūsų 3 laisvos vietos kažkam kitam smile.gif nes kiti mano mažiukai matyt irgi patektų, visai arti esam eilėse.


O tai jūs tikitės, kad vėliau nebesirgs, t.y. jei dabar neleisite, o eis tik prieš ar į mokyklą? Nenoriu būt blogas pranašas, juo labiau to nelinkiu, bet vistiek sirgs, nes turės susirinkti taip vadinamą ligelių bagažą, subrandinti imunitetą 4u.gif Taip jau būna, kad pradėjus lankyti darželį vaikai labai daug serga ir tai daugiau ar mažiau normalu, žinoma, būna ir išimčių. Bet su laiku vaikiukai tvirtėja ir mokykloje beveik neserga. Nelankiusieji darželio, daug serga mokykloj g.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2015 05 02, 18:32)
O tai jūs tikitės, kad vėliau nebesirgs, t.y. jei dabar neleisite, o eis tik prieš ar į mokyklą? Nenoriu būt blogas pranašas, juo labiau to nelinkiu, bet vistiek sirgs, nes turės susirinkti taip vadinamą ligelių bagažą, subrandinti imunitetą 4u.gif Taip jau būna, kad pradėjus lankyti darželį vaikai labai daug serga ir tai daugiau ar mažiau normalu, žinoma, būna ir išimčių. Bet su laiku vaikiukai tvirtėja ir mokykloje beveik neserga. Nelankiusieji darželio, daug serga mokykloj g.gif

seniai seniai leidau dukras į darželį, lankėm Strazdelį, tai dėl to ligų bagažo tikrai galėčiau paneigt šią versiją. abi dukras išleidau nuo 3 metukų ir dirbau, buvau išsiskyrusi, tai kaip ir viena vaikus auginau. kiek galvoju, tikrai nepamenu, kad bent kartą būčiau ėmusi nedarbingumą dėl dukrų g.gif jei būtų taip sirgusios kaip dabar mano vyresnis berniukas, būtų mane iš darbo išmetę, nes būčiau ištisai turėjusi viena pati imt nedarbingumą. kas čia dabar yra niekaip nesuprantu, atrodo vaikas niekuo nuo dukrų nesiskiria, iki daržo irgi nesirgo. gal Strazdelis stebuklingas smile.gif bet iš tikro, patys šilčiausi ir gražiausi prisiminimai iš šio darželio. jei nuo rugsėjo išeis visi 3 mano berniukai į darželį, sunku įsivaizduot kas bus toliau. visi 3 iš savo grupių parsineštų dar ir skirtingų virusų. nebent įvyktų stebuklas, koks, pasirodo buvo su dukrom. bet jei stebuklo nebus, tada galvoju galbūt metus dar galiu išsaugoti darbo vietą, tikėtis stebuklo, gal didesni sirgs mažiau, nes jei taip, kaip dabar tiesiog liksiu be darbo.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 05 02, 18:53)
seniai seniai leidau dukras į darželį, lankėm Strazdelį, tai dėl to ligų bagažo tikrai galėčiau paneigt šią versiją. abi dukras išleidau nuo 3 metukų ir dirbau, buvau išsiskyrusi, tai kaip ir viena vaikus auginau. kiek galvoju, tikrai nepamenu, kad bent kartą būčiau ėmusi nedarbingumą dėl dukrų  g.gif jei būtų taip sirgusios kaip dabar mano vyresnis berniukas, būtų mane iš darbo išmetę, nes būčiau ištisai turėjusi viena pati imt nedarbingumą. kas čia dabar yra niekaip nesuprantu, atrodo vaikas niekuo nuo dukrų nesiskiria, iki daržo irgi nesirgo. gal Strazdelis stebuklingas smile.gif bet iš tikro, patys šilčiausi ir gražiausi prisiminimai iš šio darželio. jei nuo rugsėjo išeis visi 3 mano berniukai į darželį, sunku įsivaizduot kas bus toliau. visi 3 iš savo grupių parsineštų dar ir skirtingų virusų. nebent įvyktų stebuklas, koks, pasirodo buvo su dukrom. bet jei stebuklo nebus, tada galvoju galbūt metus dar galiu išsaugoti darbo vietą, tikėtis stebuklo, gal didesni sirgs mažiau, nes jei taip, kaip dabar tiesiog liksiu be darbo.

nu yra tokia teorija, kad berniukai labiau pazeidziami ligu smile.gif pas mane pvz. vyresnele gerokai maziau sirgo ir serga, nei mazelis, ji nesirgo rimtai ne sykio iki pradejo lankyt darza, o jis pradejop sirgt su temperaturom vos gimes, nors pasigaut bacilu nelabai buvo is kur, kadangi vyresnele dar nelanke darzo smile.gif skirtingi tie vaikai
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 05 02, 21:31)
nu yra tokia teorija, kad berniukai labiau pazeidziami ligu smile.gif pas mane pvz. vyresnele gerokai maziau sirgo ir serga, nei mazelis, ji nesirgo rimtai ne sykio iki pradejo lankyt darza, o jis pradejop sirgt su temperaturom vos gimes, nors pasigaut bacilu nelabai buvo is kur, kadangi vyresnele dar nelanke darzo smile.gif skirtingi tie vaikai

tai taip. sirgo ir mano dukros, bet nei karto labai rimtai, būdavo slogos, bet viskuo prigirdai, pripurški ir vėl gerai smile.gif dar galvoju kažin kiek įtakos turi priežiūra g.gif bet matyt vis gi turi. nes Strazdelyje buvo labai rūpestingos auklėtojos, ypač pagrindine labai pasitikėjau (iki šiol pasveikinam ją su gimtadieniu, kartą aplankę buvom). auklėtoja iš didžiosios raidės. o sūnaus darželyje jis man pasakojo, kad lauke jam nukrenta šalikas, bet auklėtoja iš naujo neužriša, taip ir lakstydavo žiemą pliku kaklu. o sužinojau tik pavasarį. vaikui tai ir vienodai šviečia, kad jis be šaliko. ir miegoti labai šalta, grupė šalta, paprašiau, kad mano vaiką klotų dviem antklodėm, bet gi kasdien nepatikrinsiu. auklėtojom irgi nelengva visus sužiūrėt. tiesiog gal nesaugo tų vaikų. o maniškis savaime jau po poros rimtų susirgimų nespėja atsistatyti, logiška, kad tada ir jautresnis tokiems dalykams ir viskas vėl iš pradžių. ir kiti du broliukai lygiai tas pats namuose, tik suserga vyresnysis, iškart ir kiti du doh.gif aš nežinau kaip dirba mamytės, kurių vaikai taip ištisai susirenka visas ligas g.gif kai imi gilintis į situaciją, kausto baimė ką gi daryti, neit į darbą - nebus iš ko pragyvent, eit į darbą - garantija išmes. apie tai, kad neturi teisės žinau, bet uab'e tikrai ras tą teisę.
Atsakyti