Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(Rasma @ 2015 04 21, 18:06)
Jeigu, neduokdie, pakliūsim šiemet į daržą, tai va lygiai toks pat korumpuotas atvejis atrodysim mes biggrin.gif
Nes vaikas pirmoj vietoj pretenduoja į darželį, kuris nepriklauso pagal gyvenamąją vietą. Registruojant sistemoje, jau automatiškai buvo sudėti prioritetai: darželį lanko kitas vaikas ir daugiavaikė šeima. Ir esam 20 vietoj.
Bet priėmimo metu ir vasarą, tai kitas vaikas darželį dar lankys, o rugsėjo mėn., tai jau nebe.
Ir įsivaizduokit, kaip galima išplėtoti teoriją - kaip pakliuvo? Nes tuo metu, kai mamytės liežuvaus, tai vaikas bus deklaruotas ne darželiui priklausančioje gyv. vietoje ir nei brolis, nei sesė daržo nelankys.

Pagal gyv. vietą daržuose esam 70-80 vietoj (su prioritetu, kad tipo daugiavaikiai


As matyt nelabai supratau prioritetu deliojima, man tai naujiena - tai jeigu brolis/sese lanko darzeli, kuris nepriklauso pagal gyv.vieta, tai vistiek statant eile atsizvelgia ir kt.prioritetus (daugiavaike)? As maniau, kad kiti prioritetai galioja tik tada, kai pretenduojama i darzeli pagal gyv.vieta?
Atsakyti
Nežinau, nuoširdžiai sakau, nesigilinau į tuos prioritetus, neseku aš kruopščiai tų eilių. Turim tris vaikus. Ir toje paraiškoje pagal gyv.deklaruotą vietą mes darželiuose esam 70-80, o darželyje, kuris nepriklauso, bet lankomas kito vaiko - 20. Tai aš labai abejoju ar tik vienas prioritetas - "lanko brolis", iškeltų iš šimtų kitų vaikų mus į eilės pradžią unsure.gif

Bet kokiu atveju aš šiemet neleisiu į daržą, tai ir pakliūsim - iškrisim. Nors meldžiu šiemet nepakliūt ir kitamet būt arčiau eilėje į visus kitus daržus biggrin.gif
Atsakyti
na ka, buvome sian savivaldybeje, be jokiu problemu mus sutiko isbraukti is paskutinio darzo eiles, sake sia savaite turetu pasimatyti... tai va - neaisku kas ten pas juos i el. laiskus atsakineja... bet akivaizdu, kad prastai informuoti darbuotojai smile.gif isirasyt gal ir butu beda, bet issibraukt - jokiu problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 04 22, 14:02)
Nežinau, nuoširdžiai sakau, nesigilinau į tuos prioritetus, neseku aš kruopščiai tų eilių. Turim tris vaikus. Ir toje paraiškoje pagal gyv.deklaruotą vietą mes darželiuose esam 70-80, o darželyje, kuris nepriklauso, bet lankomas kito vaiko -  20. Tai aš labai abejoju ar tik vienas prioritetas - "lanko brolis", iškeltų iš šimtų kitų vaikų mus į eilės pradžią unsure.gif

Bet kokiu atveju aš šiemet neleisiu į daržą, tai ir pakliūsim - iškrisim. Nors meldžiu šiemet nepakliūt ir kitamet būt arčiau eilėje į visus kitus daržus biggrin.gif

Na va Barric atvejis jums sufleruoja iseiti - isbraukit ta darza i kuri pakliunat ir liksit eileje i kitus darzus kitais metais smile.gif ir maldos bus isklausytos smile.gif
Atsakyti
Neišeina išbraukti. Kiekvienas keitimas laikomas kaip nauju prašymu, tada netenka prasmės skubėjimas registruotis, kad būtum nors kiek arčiau eilėje. Jei dabar koreguočiau, tai stočiau vėl į eilės galą. Teiravausi, sakė negalima išbraukti.

Ai, nieko tokio, gal nepakliūsim. O jei ir reiks kitąmet iš naujo registruotis, tai ką padarysi..kad tik tokios problemos ax.gif Būsiu bent pažiūrėjus kokioj maždaug vietoje būtume, kaip ta sistema veikia ir pan. Kiekviena patirtis, net ir neigiama - patirtis į gerą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 04 22, 22:12)
Neišeina išbraukti. Kiekvienas keitimas laikomas kaip nauju prašymu, tada netenka prasmės skubėjimas registruotis, kad būtum nors kiek arčiau eilėje. Jei dabar koreguočiau, tai stočiau vėl į eilės galą. Teiravausi, sakė negalima išbraukti.

Ai, nieko tokio, gal nepakliūsim. O jei ir reiks kitąmet iš naujo registruotis, tai ką padarysi..kad tik tokios problemos ax.gif Būsiu bent pažiūrėjus kokioj maždaug vietoje būtume, kaip ta sistema veikia ir pan. Kiekviena patirtis, net ir neigiama - patirtis į gerą 4u.gif



ka tik neseniai aiskiai parasiau, kad isbraukiau vaika is vieno darzo, neprarandant jokiu eiliu kituose, nuvaziavus i savivaldybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 04 22, 17:56)
na ka, buvome sian savivaldybeje, be jokiu problemu mus sutiko isbraukti is paskutinio darzo eiles, sake sia savaite turetu pasimatyti... tai va  - neaisku kas ten pas juos i el. laiskus atsakineja... bet akivaizdu, kad prastai informuoti darbuotojai smile.gif isirasyt gal ir butu beda, bet issibraukt  - jokiu problemu smile.gif


O jus kreipetes i langeli ar i ksbineta reikia eiti pas tvarkancias darbuotojas?
Atsakyti
O kada pats priėmimas, kai paaiškės kas gauna darželius? Gal po gegužės 5-15 d dar nukrisim žemiau, tai jau ir pakliūt neišeitų, nereiktų braukti. Reiks pasiklaust gal kiek tam darže išvis žada priimti, kur arčiausiai esame. Ir dar patikrinti gegužės 15 kokia padėtis su tom eilėm..
Aš tai tokia tinginė, kad kažin ar dėl daržo į savivaldybę važiuosiu blush2.gif Kitąmet gal keisis tos priėmimo tvarkos.

Bus matyt, ačiū už inf-ją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2015 04 22, 22:46)
O jus kreipetes i langeli ar i ksbineta reikia eiti pas tvarkancias darbuotojas?

paprasciausiai i langeli, ji kompe surinko kazka, pasake, kad tvarkantiems yra duotas nurodymas ir savaites begyje turi dingti tas mano nenorima sdarzas, jei nedings, turiu jai paskambint

QUOTE(Rasma @ 2015 04 22, 22:59)
O kada pats priėmimas, kai paaiškės kas gauna darželius? Gal po gegužės 5-15 d dar nukrisim žemiau, tai jau ir pakliūt neišeitų, nereiktų braukti. Reiks pasiklaust gal kiek tam darže išvis žada priimti, kur arčiausiai esame. Ir dar patikrinti gegužės 15 kokia padėtis su tom eilėm..
Aš tai tokia tinginė, kad kažin ar dėl daržo į savivaldybę važiuosiu blush2.gif Kitąmet gal keisis tos priėmimo tvarkos.

Bus matyt, ačiū už inf-ją 4u.gif

as lb abejoju, kad jus zemiau nukrisit, nes, kad ir neturit gyvenamos vietos prioriteto, vistiek turit 2 prioritetus, kadangi brolis lanko ir esat daugiavaike seima, galite tik pakilti, ir tai, jeigu formuos 20 vaiku grupe, o jus esate 20-ti - tai pateksit garantuotai, nuvaziuokit i savivaldybe ir paprasykit, kad jus nebrauktu is eiles tame darze, bet perkeltu i eiles gala pvz. paaiskinkit situacija, ir neprarasit visu kitu eiliu, o kartu ir sitos, kitamet, jei ir keisis tvarkos - vietu vistiek truks, vel bus ta pati istorija, dabar, nuo geguzes, kai leis registruot vaikus nuo gimimo ir visus metus, - iskarto supuls registruoti ne tik metinuku, bet ir naujagimiu, tai tos eiles padvigubes, neaisku kaip skirstys ir t.t. aisku tingejimas sventas dalykas, ka cia jau ir sakyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 23 balandžio 2015 - 06:33
Labas mamytes. Gal galinti man dar trumpai paaiskinti su tom eilem. Ar jos jau galutines, ar kai prades formuoti grupes kazkaip dar keisis? Juk mes eilej 5 darzeliuose, tai jei priims i pirma, likusiuose 4 mes is eiles iskrisim ir kiti vaikuciai pasislinks per viena vieta i prieki? Ar teisingai suprantu? Mes eilej 57, o i darza priims 30 vaiku. Galvoju ar cia dar yra kokios vilteles ar jau privataus ieskotis?
Atsakyti
Gal kas zino, ar, kai formuos grupes, mes sistemoje matysime, kiek vaiku bus priimta i konkretu darzeli nuo rudens?
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2015 04 24, 12:59)
Gal kas zino, ar, kai formuos grupes, mes sistemoje matysime, kiek vaiku bus priimta i konkretu darzeli nuo rudens?



Nieko nesimatys. Tiesiog jei nepateksit, auksciau pakilsit ir tiek.
Atsakyti