Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

QUOTE(barric @ 2015 04 17, 21:48)
jus gal eikite pailseti, sitas forumas kudakavimui sukurtas, jeigu nepatinka, galit nedalyvauti, kiekvienas turi teise savo nuomone issakyti, jeigu pernai nebuciau kudakavus, kaip jus sakote, tai mano vaikas nebutu patekes i darzeli, ir apskritai nesuprantu ko cia kimbate, siulau apsiraminti, jeigu turite tikslios info - tai klokite, o kaip matome, jos cia  niekas neturi ir visi pergyvena kaip cia bus, tai ner reikalo sakotis sicia del neaiskiu priezasciu, gal jus nesekate temos ir neisikertate apie ka kalbu, man visai ner svarbu ar i pasaka pateks ar ne i pasaka, man svarbu, kad noriu kitame darzelyje eile atlaisvint, o savivaldybe neleidzia


Sita tema skirta dalintis informacija, o ne skleisti savo neteisinga nuomone, taip klaidinant kitus. Jei nezinote kazko, tai ir nerasykite, o ne traukite informacija is palubinsko. Seku sita tema senokai ir puikiai pamenu, kaip pernai buvo su jusu priemimu i darzeliu, puikiai pamenu ir jusu zinutes Sausio menesi:

"isties tai man dzin panaikins ar ne, nes turetu patekt bet kuriuo atveju, siaip tik idomu is salies paspoksot i visa sita nesamone... "

ar:

"tai vat su tais prioritetais irgi buna, kad nepatenka, nezinia del kokiu priezasciu, ir nors as manau, kad be klausimu pateksim, bet vistiek 12 diena pabudesiu"
Atsakyti
QUOTE(Bardiuras @ 2015 04 18, 00:14)
Sita tema skirta dalintis informacija, o ne skleisti savo neteisinga nuomone, taip klaidinant kitus. Jei nezinote kazko, tai ir nerasykite, o ne traukite informacija is palubinsko. Seku sita tema senokai ir puikiai pamenu, kaip pernai buvo su jusu priemimu i darzeliu, puikiai pamenu ir jusu zinutes Sausio menesi:

"isties tai man dzin panaikins ar ne, nes turetu patekt bet kuriuo atveju, siaip tik idomu is salies paspoksot i visa sita nesamone... "

ar:

"tai vat su tais prioritetais irgi buna, kad nepatenka, nezinia del kokiu priezasciu, ir nors as manau, kad be klausimu pateksim, bet vistiek 12 diena pabudesiu"



oho, barric, užsirovėt g.gif

Bardiuras, o kodėl jūs taip stebite barric? blink.gif
Atsakyti
ir ka?
Papildyta:
nu kazkokios citatos, istrauktos is konteksto, ir ka? nu maniau, kad pateks, ir ka? gal ir pateks, niekas nezino, ko kimbat? kur cia nusikaltimas?

o kaip buvo su musu patekimu i darzeli? gal irgi kazkur nusikaltau? cia ta prasme kazkokia beda jums, kad mano vaikas pateko, o jusu ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 17 balandžio 2015 - 22:30
QUOTE(barric @ 2015 04 17, 22:28)
ir ka?
Papildyta:
nu kazkokios citatos, istrauktos is konteksto, ir ka? nu maniau, kad pateks, ir ka? gal ir pateks, niekas nezino, ko kimbat? kur cia nusikaltimas?

o kaip buvo su musu patekimu i darzeli? gal irgi kazkur nusikaltau? cia ta prasme kazkokia beda jums, kad mano vaikas pateko, o jusu ne?


Kai nebesate uztikrinta patekimu, iskart prasideda samokslo teorijos, kad tiek vaiku is pernai tikrai negali buti like, nes tai jums net "fenomenali" direktore patvirtina, rasymai i delfi ir t.t.. Paprasciausiai jei nezinote tikslesnes info neklaidinkite zmoniu. Eikite kaip pernai i darzeli ir i savivaldybe gyventi.
Atsakyti
QUOTE(Bardiuras @ 2015 04 18, 08:36)
Kai nebesate uztikrinta patekimu, iskart prasideda samokslo teorijos, kad tiek vaiku is pernai tikrai negali buti like, nes tai jums net "fenomenali" direktore patvirtina, rasymai i delfi ir t.t.. Paprasciausiai jei nezinote tikslesnes info neklaidinkite zmoniu. Eikite kaip pernai i darzeli ir i savivaldybe gyventi.

man atrodo cia jus ieskote samokslo teoriju, i delfi as parasiau visai del kito dalyko, ne del to, apie kuri dabar eina kalba... o su direktore pokalbis - lieka tik pokalbiu, jokiu faktu as nedestau, tiesiog svarstau, ir, kaip matau, jus taip pat tikru faktu nezinote, operuojate senais skaiciais, tai gal save ir kaltinkite dezinformavimu... todel sia bevaise diskusija su jumis pabaigsiu... niekas tiksliai nieko nezino, netgi savivaldybe, kadangi kiekviena karta paskambinus kalba vis kitaip, mes galime tik svarstyt galimybes ir "kudakuot" mamu forume
Atsakyti
Barric, tada tikrai rasykit aiskiau- kad pvz paraset i Delfi del SAVO SITUACIJOS- kaip kitaip galima suprast, kad raset butent diskutuojamu klausimu? Arba "pakalbejau su direktore"- direktores nagauna JOKIOS info, jos nemato kiek eileje, kiek is pernai, ir NIEKO-NIEKO nemato, kai sudarytos grupes- jos gauna sarasa i vsio, ju vaidmuo tik toks. O jus pateiket direktore kaip informuota zmogu, kuris turi tikslios ir patikimos info, o realiai tai buvo tik dvieju moteru pokalbis kurios kazka pasleliojo savo laisvalaikiu.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 18, 11:29)
Barric, tada tikrai rasykit aiskiau- kad pvz paraset i Delfi del SAVO SITUACIJOS- kaip kitaip galima suprast, kad raset butent diskutuojamu klausimu? Arba "pakalbejau su direktore"- direktores nagauna JOKIOS info, jos nemato kiek eileje, kiek is pernai, ir NIEKO-NIEKO nemato, kai sudarytos grupes- jos gauna sarasa i vsio, ju vaidmuo tik toks. O jus pateiket direktore kaip informuota zmogu, kuris turi tikslios ir patikimos info, o realiai tai buvo tik dvieju moteru pokalbis kurios kazka pasleliojo savo laisvalaikiu.




Kaip gali direktorė neturėti jokios info? Jos viską žino, ir kiek iš pernai eilė laukia, ir kokos grupės bus sudarinėjamos ir t.t. ir t.t. Ir galų gale jos bendrauja su sav darbuotojais, teikia ataskaitas ir planus.
Ir nemanau, kad direktorė su mamom bendrauja kaip dvi moterys laisvalaikiu. Nu nebent čia jūs kokį provincijos darželį aprašinėjat.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2015 04 18, 10:29)
Barric, tada tikrai rasykit aiskiau- kad pvz paraset i Delfi del SAVO SITUACIJOS- kaip kitaip galima suprast, kad raset butent diskutuojamu klausimu? Arba "pakalbejau su direktore"- direktores nagauna JOKIOS info, jos nemato kiek eileje, kiek is pernai, ir NIEKO-NIEKO nemato, kai sudarytos grupes- jos gauna sarasa i vsio, ju vaidmuo tik toks. O jus pateiket direktore kaip informuota zmogu, kuris turi tikslios ir patikimos info, o realiai tai buvo tik dvieju moteru pokalbis kurios kazka pasleliojo savo laisvalaikiu.

man viena mamyte isvis aiskino, kad direktores ir tuos sarasus sudarineja, renkasi is ju vaikus, kurie paklius i darzeli. As jai zinoma pradejau destyti visiems zinoma bendra tvarka, sakau, nesamone, kad direktores atsirinkineja vaikus...pagal ka? pagal grozi?kam tada ta visa sistema? Zodziu, likom kiekviena prie savo tiesu, bet faktas tas, kad ju mergaite direktore prieme i darzelis dar pries paskelbiant bendrus rezultatus ir nuo rugsejo darza jau turi...
Atsakyti
OMG, cia gal koks Petronis temoj apsilanke lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2015 04 18, 16:02)
man viena mamyte isvis aiskino, kad direktores ir tuos sarasus sudarineja, renkasi is ju vaikus, kurie paklius i darzeli. As jai zinoma pradejau destyti visiems zinoma bendra tvarka, sakau, nesamone, kad direktores atsirinkineja vaikus...pagal ka? pagal grozi?kam tada ta visa sistema? Zodziu, likom kiekviena prie savo tiesu, bet faktas tas, kad ju mergaite direktore prieme i darzelis dar pries paskelbiant bendrus rezultatus ir nuo rugsejo darza jau turi...



Aš irgi girdėjus, kaip direktorės į daržus prakiša jau po visų oficialių sąrašų rugsėjo mėn. Taip kad jos tikrai daug žino ir dar daugiau gali.
Atsakyti
Sveiki, gal galit patarti, kaip man daryti tokiu atveju: priregistravau dukrytę į kelis darželius Pašilaičiuose, į. 1,5-3 m. grupę, liet.kalba, visur esam nuo 189 iki 263 eilėse, kai prašymų nuo 366 iki 577, prioritetų jokių, tik gyvenamoji vieta, ir į vieną vietą rusų kalba, kur esam 33 iš 81. Ar palikti tokį prašymą, ar geriau bandyti keisti darželių sąrašą, nes į šiuos nėra vilties patekti?



Atsakyti
QUOTE(Sermuksnio uoga @ 2015 04 19, 09:31)
Sveiki, gal galit patarti, kaip man daryti tokiu atveju: priregistravau dukrytę į kelis darželius Pašilaičiuose,  į. 1,5-3 m. grupę, liet.kalba, visur esam nuo 189 iki 263 eilėse, kai prašymų nuo 366 iki 577, prioritetų jokių, tik gyvenamoji vieta, ir į vieną vietą rusų kalba, kur esam 33 iš 81. Ar palikti tokį prašymą, ar geriau bandyti keisti darželių sąrašą, nes į šiuos nėra vilties patekti?

o tikslas keisti darzeliu sarasa? jei dabar pakeisite, tai galite darzelyje kur rusu kalba pasirinkote, buti jau 82 eileje. nes kiekvienas velesnis prasymas, naikina ankstesne vieta ir einate i eiles gala
Atsakyti