Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka, 17 tema

As jau skambinausi i darzeli teirautis ar bus sudaromos naujos grupes, tai gavau atsakyma, kad tikrai ne. Nors savivaldybeje ziema man aiskino, kad pagal ju turimus duomenis nauja grupe formuojama bus.
Taigi mano sunus nepateks i darzeli iki pat mokyklos! Linkiu, kad kitoms taip nenutiktu. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melle: 17 balandžio 2015 - 16:52
QUOTE(melle @ 2015 04 17, 16:51)
As jau skambinausi i darzeli teirautis ar bus sudaromos naujos grupes, tai gavau atsakyma, kad tikrai ne. Nors savivaldybeje ziema man aiskino, kad pagal ju turimus duomenis nauja grupe formuojama bus.
Taigi mano sunus nepateks i darzeli iki pat mokyklos! Linkiu, kad kitoms taip nenutiktu. Sekmes 4u.gif

Cia i koki darzeli? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkysa @ 2015 04 17, 16:06)
Ten nurodyta, kiek vaikų dabar lanko darželį, bet ne kiek planuojama priimti. Tikslų priimamų vaikų skaičių pasakyt gali tik paskambinus į patį darželį.


doh.gif aisku, o as, tundra, galvojau, kad planuojamas skaicius tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
zodziu parasiau i delfi del musu situacijos, zesim, gal atsakys ir nores apsviesti ta padeti:), gal bus koks rezonansas smile.gif savivaldybe slyksciai elgiasi tikrai
Atsakyti
Kazkaip man atrodo kad siemet tikrai, bus dar prasciau nei pernai, nes ir taip prikiso papildomai vaiku grupese, mano 5 metei nera vietu, 53-79, darzeli stokio amziaus vaiku isvis nepriima, nebent koks iseina o i metus sake buna 1 koks tik iseina arba nei vieno smile.gif
O dar siemet jeigu pirmesni kurie pernai nepateko, tai maziukams 2 meciams be sansu pakliuti i darzeli verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sagyte @ 2015 04 17, 19:02)
Kazkaip man atrodo kad siemet tikrai, bus dar prasciau nei pernai, nes ir taip prikiso papildomai vaiku grupese, mano 5 metei nera vietu, 53-79, darzeli stokio amziaus vaiku isvis nepriima, nebent koks iseina o i metus sake buna 1 koks tik iseina arba nei vieno smile.gif
O dar siemet jeigu pirmesni kurie pernai nepateko, tai maziukams 2 meciams be sansu pakliuti i darzeli verysad.gif


ne, daugelis tu, kas is pernai stovi eileje - jau eis i vyresne grupe, ner taip baisu viskas smile.gif tik va, kad yra kas suzaide su sistema zaidimus, t.y. uzpilde prasymus lankyt nuo gruodzio 2014-tu, kadangi vaikams gruody sueidavo pusantru metu ir sistema leido ta padaryti ,dabar jie graziai stovi eiles nuo pernai smile.gif taciau nieko neteiseto, cia viskas pagal sitema vyko.. mes irgi butume taip dare, taciau deja neleido mums smile.gif nes maziui pusantru tik siemet suejo smile.gif rudeninis deja
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 04 17, 17:48)
zodziu parasiau i delfi del musu situacijos, zesim, gal atsakys ir nores apsviesti ta padeti:), gal bus koks rezonansas smile.gif savivaldybe slyksciai elgiasi tikrai


Dar i 15min ir i lrytas.lt nepamirskite parasyt. Nesekate visiskai situacijos ir skleidziate dezinformacija. Pasakoje i lopselinuku grupe siu metu Sausio pradzioje, buvo like 213 prasymai is po pernai. Perskaiciavus amziu, i lopseli (kam siais kalendoriniais metais nesukaks 3 metai) liko 44 prasymai, o i vyresnes grupes persikele 169 prasymai.


QUOTE(barric @ 2015 04 17, 09:32)
o as zinau is pokalbio su musu darzelio direktore, kad negali tiek vaiku stoveti pries mus, juolab mes su prioritetu, kadangi dauguma is pernai metu turi keliaut i vyresnes grupes, uzvakar kalbejau su direktore, taip pat, kadangi sistema luzinejo, as uzregistravau 11.30, tai gana anksti, direktore ispute akis, kai suzinojo musu nr. eileje, sake, kad tikrai negali buti tiek vaiku is pernai ir negali buti tiek broliu sesiu, vienu zodziu - as turiu dideliu abejoniu


Sekmes toliau ieskant samokslu teoriju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bardiuras: 17 balandžio 2015 - 20:07
Mamytes, sakykit, o jei mes registravomes su viena deklaruota gyvenamaja vieta, o dabar pakeisime i kita kitame rajone (kur yra musu norimi darzeliai), tai ar per geguzes 5-15 dienas savivalde ivertins tai? Gal kas zino... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juvi @ 2015 04 17, 21:07)
Mamytes, sakykit, o jei mes registravomes su viena deklaruota gyvenamaja vieta, o dabar pakeisime i kita kitame rajone (kur yra musu norimi darzeliai), tai ar per geguzes 5-15 dienas savivalde ivertins tai? Gal kas zino...  4u.gif

Turėtų įvertinti, nes žiūrės deklaruotą gyvenamą vietą 04.30 dienai.
Atsakyti
QUOTE(Bardiuras @ 2015 04 17, 21:04)
Dar i 15min ir i lrytas.lt nepamirskite parasyt. Nesekate visiskai situacijos ir skleidziate dezinformacija. Pasakoje i lopselinuku grupe siu metu Sausio pradzioje, buvo like 213 prasymai is po pernai. Perskaiciavus amziu, i lopseli (kam siais kalendoriniais metais nesukaks 3 metai) liko 44 prasymai, o i vyresnes grupes persikele 169 prasymai.
Sekmes toliau ieskant samokslu teoriju.


atsiprasau, o kokia as dezinformacija skleidziu, jeigu 44 prasymai liko, kodel mes esam 41? cia visu pirma, o visu antra kalba eina visiskai ne apie pasaka musu atveju, problema kitame, o ne tame, kad i pasaka nepatenkam

ir apskritai as prie tokiu informacijos saltiniu neprieinu, kad zinociau kiek kur prasymu buvo, kiek liko ir pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barric: 17 balandžio 2015 - 21:27
QUOTE(barric @ 2015 04 17, 21:25)
atsiprasau, o kokia as dezinformacija skleidziu, jeigu 44 prasymai liko, kodel mes esam 41? cia visu pirma, o visu antra kalba eina visiskai ne apie pasaka musu atveju, problema kitame, o ne tame, kad i pasaka nepatenkam

ir apskritai as prie tokiu informacijos saltiniu neprieinu, kad zinociau kiek kur prasymu buvo, kiek liko ir pan...

Todel, kad SAUSIO MENESI BUVO like 44 prasymai, kiek ju buvo like pries registracijos pradzia neaisku.

O jei neturite jokios tikslesnes informacijos, nekudakuokite kaip vista pereksle ir neskleiskite samokslo teoriju apie per zema savo vieta eileje, nes fenomeli darzelio aukletoja akis ispute...
Atsakyti
QUOTE(Bardiuras @ 2015 04 17, 22:40)
Todel, kad SAUSIO MENESI BUVO like 44 prasymai, kiek ju buvo like pries registracijos pradzia neaisku.

O jei neturite jokios tikslesnes informacijos, nekudakuokite kaip vista pereksle ir neskleiskite samokslo teoriju apie per zema savo vieta eileje, nes fenomeli darzelio aukletoja akis ispute...

jus gal eikite pailseti, sitas forumas kudakavimui sukurtas, jeigu nepatinka, galit nedalyvauti, kiekvienas turi teise savo nuomone issakyti, jeigu pernai nebuciau kudakavus, kaip jus sakote, tai mano vaikas nebutu patekes i darzeli, ir apskritai nesuprantu ko cia kimbate, siulau apsiraminti, jeigu turite tikslios info - tai klokite, o kaip matome, jos cia niekas neturi ir visi pergyvena kaip cia bus, tai ner reikalo sakotis sicia del neaiskiu priezasciu, gal jus nesekate temos ir neisikertate apie ka kalbu, man visai ner svarbu ar i pasaka pateks ar ne i pasaka, man svarbu, kad noriu kitame darzelyje eile atlaisvint, o savivaldybe neleidzia
Atsakyti