Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Juodai @ 2015 04 28, 16:00)
Gal kas galėtų patarti dėl fasado apvadų? g.gif Kokio pločio juos rinktis? Mūsų pagrindiniai langai (į gatvę ir į kiemą) yra 2,7m aukščio ir vienas 3m, kiti praktiškai per visą namo ilgį - sumoj gaunas virš 16 metrų. Kad 10cm mažai, tą ir pati suvokiu, bet ar užtektų 15cm? Ar reikia jau 20cm? Esmė ta, kad ant kitų, mažesnių langų tokio pločio apvadai jau nebetelpa, tilptų iki 14-15cm, bet ar neatrodys kvailai, kai vieni platesni, kiti siauresni g.gif ?

mano nuomone geriausiai ziuretusi vienodi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 04 28, 16:12)
mano nuomone geriausiai ziuretusi vienodi 4u.gif

Tai va, aš irgi taip manau unsure.gif ... Ale kaip atrodytų ant mano žemojo virtuvės lango, kuris pats yra 55cm aukščio, dar po 20cm apvadų aplink biggrin.gif ? Vat dar klausimas - ar dedate po palangėmis apvadus?
Atsakyti
laba, uzmaciau smile.gif
http://unicorn.lt
Atsakyti
QUOTE(**Deiva** @ 2015 04 28, 09:37)
Sveikutes  4u.gif

grįžtu į kompaniją, jei priimsit  ax.gif  anksčiau vadinaus Valpurgija ir šiek tiek rodžiau savo namuką, tokį nestandartinį projektuką, potamsį...  rolleyes.gif buvom sustoję dėl finansų, dabar imam paskolą ir kibsim įdarbus  smile.gif

pasigedom, pasiilgom... thumbup.gif

QUOTE(Juodai @ 2015 04 28, 15:00)
Gal kas galėtų patarti dėl fasado apvadų? g.gif Kokio pločio juos rinktis? Mūsų pagrindiniai langai (į gatvę ir į kiemą) yra 2,7m aukščio ir vienas 3m, kiti praktiškai per visą namo ilgį - sumoj gaunas virš 16 metrų. Kad 10cm mažai, tą ir pati suvokiu, bet ar užtektų 15cm? Ar reikia jau 20cm? Esmė ta, kad ant kitų, mažesnių langų tokio pločio apvadai jau nebetelpa, tilptų iki 14-15cm, bet ar neatrodys kvailai, kai vieni platesni, kiti siauresni g.gif ?

pas mus 12 cm - man per mazai, ypac is tolo ziurint. Yra irgi mazu, dideliu, pailgu (garazo) langu, tai 15 cm butu idealu. Per sekanti fasado dazyma planuoju apvadus paplatinti.
Kuo langai siauresni ir aukstesni, tuo platus apvadai graziau ziurisi, bet ir namas turi buti ne grybas. Jei bendras langu plotis yra didelis, tada platus apvadai juos dar labiau isplatins. Priklauso ir nuo atstumu tarp langu (sienu ir langu ploto santykis). Del 20 cm jau suabejociau g.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 04 29, 09:40)

Tai vat aš irgi abejoju... Galvoju, gal kartais 15 cm būtų aukso vidurys unsure.gif ... Bet, va, kadangi, kaip žinia, esu rankdarbių mėgėja hihihi.gif, užsilipdžiau baltas popierines juostas - 20cm kairėje lango ir 15cm dešinėje lango, o ties garažu - 10cm. Viena aišku, kad 10cm yra tikrai mažai. Dar bandžiau nusipiešti apvadus: vaizdas nuo gatvės ir vaizdas iš kiemo. Nežinau, kokio pločio nupiešti apvadai gavos... gal paveiksliuke nuo gatvės apie 15cm (nes tvoros statinis 9,5cm, tai įvertinus, kad langas toliau, gal tiek išeina unsure.gif ), o paveiksliuke iš kiemo gal ir visi 20cm gavosi unsure.gif ... Ką manot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 balandžio 2015 - 09:14
QUOTE(Juodai @ 2015 04 28, 16:26)
Tai va, aš irgi taip manau  unsure.gif ... Ale kaip atrodytų ant mano žemojo virtuvės lango, kuris pats yra 55cm aukščio, dar po 20cm apvadų aplink  biggrin.gif ? Vat dar klausimas - ar dedate po palangėmis apvadus?

as tai visvien deciau visur vienodus ir kaip Vida minejo 15 butu pats tas 4u.gif
beje labia mielas namukas, ypac ta balta tvora wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2015 04 29, 12:03)
beje labia mielas namukas, ypac ta balta tvora  wub.gif

Ačiū 4u.gif . Tvorą patys susiprojektavom ir susimeistravom, tai vien dėl to ji mums graži wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gaila, kad patarėjų paskutiniu metu čia mažai užklysta verysad.gif ...
---

Parsivežėm tinko mėginį - turbūt būsim pataikę spalvą iš pirmo karto bigsmile.gif
Atsakyti
Prisimenant senas diskusijas cool.gif http://www.delfi.lt/...a.d?id=67755804
Atsakyti
Sveiki. Ieškau baldininkų Vilniuje dirbančių su žaliuzinėm durelėm. Ar gali kas rekomenduoti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 04 29, 14:24)
Prisimenant senas diskusijas  cool.gif

Aha, skaičiau šitą smile.gif. Išvada: jei neturi milijono normaliam alpinariumui, pamiršk apie jį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 14:48)
Aha, skaičiau šitą smile.gif. Išvada: jei neturi milijono normaliam alpinariumui, pamiršk apie jį  lotuliukas.gif

Vienas dede galetu irengti toki Vilniaus centre bigsmile.gif
Visa LT susimestu po centuka ir turetume lotuliukas.gif
Atsakyti