Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Nu nesimiega doh.gif
http://www.lookslike...nd-a-disco-ball
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 07 01, 20:46)
Viskas ciki, ner ka peizavot smile.gif

aciuks.gif

QUOTE(TuDa @ 2015 07 01, 22:41)
Kodėl liustras ant "snarglių" kabo mad.gif  biggrin.gif

QUOTE(mamagabi @ 2015 07 01, 23:01)
Ir kodel vazoncikai su kvietkais pazemiui ritinejasi mad.gif biggrin.gif

Nu blyn, maniau nieks nepastebės... ale kur tau... jautrios akys viską mato, net už kadro... unsure.gif biggrin.gif
Ką galiu pasakyt - nusikaltau notworthy.gif ... neužphotoshopinau blush2.gif ... Jei rimtai, tai tempiasi tempiasi guma su interjeru - niekaip pastolių nesusiorganizuojam, kad ir kitą liustrą pasikabint, kad balkį nusitept... apie detales (vazončikai) net nekalbu doh.gif ... Kiti reikalai supuolę, atostogas prašvilpėm, darbų nenudirbom blush2.gif... Apsileidimas, ne kitaip doh.gif

QUOTE(aistukas @ 2015 07 01, 23:11)
ogi ziuriu, kad gaubciuku forma graziai su gartraukio forma susisaukia.  Patinka man tokie "nepastebimi" deriniai. 4u.gif

4u.gif
Aš irgi apie tai vyrui aiškinau, kai įtikinėjau, kodėl man būtent tokia gaubtelių forma reikalinga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 01, 16:54)
Mmmmm  wub.gif ... laukiu nesulaukiu savųjų  smile.gif .. bet tik kitais metais galėsiu gal kokią panašią puokštikę pasikabint. Beje, pas mane ne tokios mėlynos, o rožinės bus - Lavandula angustifolia ‘Rosea’ . Gal turit kas nors tokių g.gif? Kažin, ar jos irgi taip nuostabiai kvepės, kaip mėlynosios? Mane kaimynė nugąsdino, kad rožinės pas mus nelabai gerai auga  unsure.gif ... bet juk pirktos iš gėlyno ūkio esančio Lietuvoje, kodėl turėtų neaugti g.gif ...
Ačiū už vaizdus  wub.gif

Turetumet sulaukti dar siemet ziedeliu tik veliau, maniskes pirmais metais rugpiuti kai isizydejo tai iki kol uzsalo zydejo. Lavandula angustifolia yra ivairiu spalvų ir kiek zinau puikiai auga pas mus.

O gaubtelius labai pritaiket thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 02, 07:16)
Aš irgi apie tai vyrui aiškinau, kai įtikinėjau, kodėl man būtent tokia gaubtelių forma reikalinga  biggrin.gif

Labai gražiai "apvilkot", nuostabūs gaubteliai ir šviestuvai papuošti wub.gif
Į detales nekreipiau dėmesio, bet kad kitos atkreipė, man paveikslas krenta iš turinio ir austrijetė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 07 02, 10:32)
Labai gražiai "apvilkot", nuostabūs gaubteliai ir šviestuvai papuošti  wub.gif
Į detales nekreipiau dėmesio, bet kad kitos atkreipė, man paveikslas krenta iš turinio ir austrijetė  ax.gif

aga, pritarsiu. austrijetė tai visai man nedera prie aplinkos. taip ir norisi man kokių krentančių užuolaidų šonuose..
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 07 01, 22:49)

thumbup.gif eklektiškas ir stilingas interjeras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 07 02, 10:30)

Ačiū 4u.gif
Yra jau pumpurėliai, tik nedaug dar šakelių su jais, tad nusiskint turbūt neišeis.

QUOTE(Carpe diem @ 2015 07 02, 10:32)

Ačiū 4u.gif
Sutinku dėl austrijetės ir paveikslo drinks_cheers.gif . Laiko klausimas, kada juos pakeisim smile.gif.
Atsakyti
Gal kas dėjotės parketlentes (ne parketą) eglute?
Svarstau 18cmx120cm eglute vs 18cmx220cm įprastai. Kambariai nėra dideli - apie 22 kv.m. kiekvienas.
Pvz.: https://www.pinteres...39049163983966/

Standartiniai parketlenčių matmenys eglutej maždaug 14cmx70cm, tai gal per griozdiškos 18x120?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 02 liepos 2015 - 10:14
Sveikos,
pasidalinsiu ir aš nauju savo kampeliu ax.gif Detalės sunešiotos iš visų namų, kėdė iš vaikų kambario, paveikslo čia irgi nebus.
mąstau po šviestuvu virš spintų sudėlioti nuotraukų derančiuose rėmeliuose kompoziciją.

Spalva baldų labai šviesi švelni pieniškai dangiška biggrin.gif Paletėje pati viršutinė, minimaliai melsva. Komentuoju todėl, kad net neįsivaizduoju, kokia matosi skirtinguose monitoriuose, man pačiai nuotraukose atrodo ryškesnė.

Biblioteka - darbo kambarys

Labai padėtumėt, jei pametėtumėt idėjų, kokia kėdė čia žiūrėtųsi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 02 liepos 2015 - 10:54
QUOTE(TuDa @ 2015 07 01, 23:49)


ORIGINALU
Atrodo kiekvienas daiktas lyg ir sau/individualus, bet visi kartu "skamba" wub.gif

QUOTE(Juodai @ 2015 07 02, 08:16)
Nu blyn, maniau nieks nepastebės... ale kur tau... jautrios akys viską mato, net už kadro... unsure.gif   biggrin.gif
Apsileidimas, ne kitaip  doh.gif


Ka tu - visada zinok, kad anapus ekrano tupi ne jautrios, o budrios sakalo akys lotuliukas.gif

QUOTE(Juodai @ 2015 07 02, 10:46)
Ačiū 4u.gif
Sutinku dėl austrijetės ir paveikslo  drinks_cheers.gif . Laiko klausimas, kada juos pakeisim smile.gif


Gera zinia thumbup.gif

QUOTE(Y2K @ 2015 07 02, 11:12)
Svarstau 18cmx120cm eglute vs 18cmx220cm įprastai. Kambariai nėra dideli - apie 22 kv.m. kiekvienas.
Pvz.: https://www.pinteres...39049163983966/

Standartiniai parketlenčių matmenys eglutej maždaug 14cmx70cm, tai gal per griozdiškos 18x120?


Manau per stambios tokio dydzio patalpoms. Dalis ju uzsidengs baldais, gal kilimu ir liks matomos placios kampines lentu jungtys. As nesirinkciau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 02 liepos 2015 - 10:56
femme, kai faina ir stalas, kurio norėjot yra...čia gamino tas įžymusis baldžius? kaip tuos išraitymus ten padaro kur ant stiklų g.gif g.gif aš norėjau, bet jau nebeturiu jėgų kankint savo meistrelio, supaprastinau savo lentyninę spintą labai
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 07 02, 11:55)
femme, kai faina ir stalas, kurio norėjot yra...čia gamino tas įžymusis baldžius?  kaip tuos išraitymus ten padaro kur ant stiklų g.gif    g.gif aš norėjau, bet jau nebeturiu jėgų kankint savo meistrelio, supaprastinau savo lentyninę spintą labai

tas pats, maniškis ir jūsiškis (turiu omeny - mūsų temos) lotuliukas.gif

tie išraitymai pjauti iš masyvo plokštės kelių mm storio ant programinių staklių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 02 liepos 2015 - 11:00