Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(TuDa @ 2015 )
Nepabandysi- nesužinosi biggrin.gif Ji kainuoja nepilnai 2 eurai, tai verta nusipirkti ir išmėginti 4u.gif

Merginos priminkit kaip vadinasi ta sluoste,kaip ji atrodo ax.gif

QUOTE(mamagabi @ 2015 07 01, 10:40)
Seimininke nelabai norejo rodytis, ne va tai "dar nera ka rodyti", bet as negaliu nepasidziaugti, nu niekaip netveriu savo kailyje, nes idetas darbas tikrai pasiteisino wub.gif 
Projekto pavadinimas - vandens ar tai elektros transformatorines virsmas Provanso stiliaus nameliu smile.gif
Ir tai dar ne pabaiga - laukite tesinio mirksiukas.gif Labai tikiuosi, kad pati seimininke isdrys pasirodyti/pasidziaugti rolleyes.gif

Nerealiai thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Kiek suprantu tai cia ta erdve "pries" buvo kaip koks priestatas prie namo? Ar cia viskas ka matom "po", buvo transformotorine?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nile: 01 liepos 2015 - 13:42
QUOTE(aistukas @ 2015 07 01, 12:31)
Ji labaii puikiai nuvalo ir veidrodzius. As tai esu dar labiau ispletus jos pritaikyma-valau dazytas sienas, kurios nebijo patrynimo. Dazniausiai viska kuo puikiausiai nuvalau su paprastu vandenuku. bigsmile.gif
Dar naujas atradimas-sofu ir kedziu gobelenu valymas. Sopkes mano su Litenos gobelenais Jaguar ir Palermo. Kas turi, zinot, kad jie su plaukeleliais. Tai as su sia sluoste is vienos sofos tusinuko bruksnini, is kitos akrilinius dazus sviezius ir gi be jokiu priemoniu isvaliau. Zodziu, neapsiriboju vien langais. biggrin.gif

belieka pasinaudoti puikiu atradimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 07 01, 10:22)
Baisu pabaisu as nebijau - ypac lietuvisku tongue.gif smile.gif O atsakyti galiu taip, kad pvz. pirmame aukste sutruko, antrame - ne. Tai ir suprask, ar cia darbas kaltas ar kas rolleyes.gif MB irgai teigia, kad tarpeliai tai atsiras, tai prapuls - tipo nuo oro salygu g.gif Bet as visgi pabandysiu juos uztepti akrilu - jis turi savybe buti elastingas. O del pergyvenimo - simtas metu man tie trukiai, as gyvenu atsiputus ir akiu i tuos plysius nevarvinu lotuliukas.gif
Grazu, bet tokiuos namuos su svaros palaikymu konkreciai yra ka veikti ax.gif

na juokauju juk smile.gif linkiu, kad akrilas atliktu savo darba. Nes mes du kartus bandeme tepti, bet abu kartus kaip nebuta to akrilo smile.gif dejau as ant tu reikalu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 01 liepos 2015 - 15:18
QUOTE(AJIRA @ 2015 06 30, 14:51)
mano levandų puokštelės jau pradeda džiūti  wub.gif

Mmmmm wub.gif ... laukiu nesulaukiu savųjų smile.gif .. bet tik kitais metais galėsiu gal kokią panašią puokštikę pasikabint. Beje, pas mane ne tokios mėlynos, o rožinės bus - Lavandula angustifolia ‘Rosea’ . Gal turit kas nors tokių g.gif? Kažin, ar jos irgi taip nuostabiai kvepės, kaip mėlynosios? Mane kaimynė nugąsdino, kad rožinės pas mus nelabai gerai auga unsure.gif ... bet juk pirktos iš gėlyno ūkio esančio Lietuvoje, kodėl turėtų neaugti g.gif ...

QUOTE(TuDa @ 2015 06 30, 22:51)
Pasižvalgykit 4u.gif

Ačiū už vaizdus wub.gif

QUOTE(mamagabi @ 2015 07 01, 11:40)
Ir tai dar ne pabaiga - laukite tesinio mirksiukas.gif

Kokie pasikeitimai thumbup.gif. Labai smalsu išvysti daugiau biggrin.gif .


O aš "aprengiau" pagaliau savo svetainės šviestuvus smile.gif :
1
2
3
Nepeizavokit labai... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 01 liepos 2015 - 16:05
QUOTE(Juodai @ 2015 07 01, 16:54)

O aš "aprengiau" pagaliau savo svetainės šviestuvus  smile.gif :
1
2
3
Nepeizavokit labai...  blush2.gif  biggrin.gif

nu gi dailu thumbup.gif neutralus pasirinkimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 07 01, 17:10)

Ačiū 4u.gif ... Taip, šįkart pasirinkau neutralumą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 01 liepos 2015 - 16:13
QUOTE(Juodai @ 2015 07 01, 15:54)
Mmmmm  wub.gif ... laukiu nesulaukiu savųjų  smile.gif .. bet tik kitais metais galėsiu gal kokią panašią puokštikę pasikabint. Beje, pas mane ne tokios mėlynos, o rožinės bus - Lavandula angustifolia ‘Rosea’ . Gal turit kas nors tokių g.gif? Kažin, ar jos irgi taip nuostabiai kvepės, kaip mėlynosios? Mane kaimynė nugąsdino, kad rožinės pas mus nelabai gerai auga  unsure.gif ... bet juk pirktos iš gėlyno ūkio esančio Lietuvoje, kodėl turėtų neaugti g.gif ...
Ačiū už vaizdus  wub.gif
Kokie pasikeitimai  thumbup.gif. Labai smalsu išvysti daugiau  biggrin.gif .
O aš "aprengiau" pagaliau savo svetainės šviestuvus  smile.gif :
1
2
3
Nepeizavokit labai...  blush2.gif  biggrin.gif


Nu gi, visai graziai apsirenge:-) Jaukiau atrodo apsirede. Ar sviesos pakanka?
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 07 01, 17:57)
Nu gi, visai graziai apsirenge:-)  Jaukiau atrodo apsirede. Ar sviesos pakanka?

Ačiū 4u.gif . Tikrai jaukiau drinks_cheers.gif . Dėl šviesos dar nieko negaliu pasakyt, reikia sulaukt vakaro smile.gif . Nors ir tada dar nebus tikslu, nes turi kabėti dar vienas toks pats sietyniukas. Bet neabejoju, kad kažkiek patemdys. Reikės žaistis su lemputėm, dabar užmoviau ant ledinių, tų baisiųjų, kur tik į viršų šviečia. Ant kaitrinių pailgų bandžiau užmauti - nesilaiko, krypsta šonan unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 07 01, 11:53)
Neįtikėtinai thumbup.gif tikras provanso stiliaus namelis ir labai daug vertas vaizdas pro langus, nekantriai lauksime tesinio bigsmile.gif


4u.gif
Taip ir perduosiu seimininkei - gal bus drasesne ir parodys tesini...
Dabar kaupiam/medziojam senovinius baldelius mirksiukas.gif

QUOTE(lyja lyja lietus @ 2015 07 01, 13:09)
Nuostabūs sprendimai thumbup.gif O gal būtų galima ir išorės kokį vaizdelį PRIEŠ ir PO


4u.gif
Bijau, kad nelabai galiu to daryti - tai privati valda.
Matau, kad ji skaito tema lens.gif - gal gi ims pagaliau ir parodys kaip vijokliai lipa ant sienu ir kitus reikalus wub.gif

QUOTE(nile @ 2015 07 01, 14:39)
Nerealiai  thumbup.gif  
Kiek suprantu tai cia ta erdve "pries" buvo kaip koks priestatas prie namo?
Ar cia viskas ka matom "po", buvo transformotorine?


4u.gif
Butent taip ir yra - visa ciela transformatorine smile.gif Tikiuosi zinot mazdaug kas tai yra rolleyes.gif Visos jos vienodos/panasios ir pradzioje atrodo mazdaug taip:

user posted image

QUOTE(Cobre @ 2015 07 01, 16:17)
na juokauju juk smile.gif linkiu, kad akrilas atliktu savo darba. Nes mes du kartus bandeme tepti, bet abu kartus kaip nebuta to akrilo dejau as ant tu reikalu biggrin.gif


Gerai jau geerai friends.gif
Jei jau taip sakai, tai dejau as ant to akrilo lotuliukas.gif

QUOTE(Juodai @ 2015 07 01, 16:54)
Kokie pasikeitimai  thumbup.gif. Labai smalsu išvysti daugiau.
O aš "aprengiau" pagaliau savo svetainės šviestuvus. Nepeizavokit labai...  blush2.gif


4u.gif
Viskas ciki, ner ka peizavot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 liepos 2015 - 19:55
QUOTE(Juodai @ 2015 07 01, 15:54)
Nepeizavokit labai...  blush2.gif  biggrin.gif

Kodėl liustras ant "snarglių" kabo mad.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 07 01, 22:41)
Kodėl liustras ant "snarglių" kabo mad.gif  biggrin.gif


Ir kodel vazoncikai su kvietkais pazemiui ritinejasi mad.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dar karta atsidariau nuotraukas i "snarglius" ir vazoncikus paziureti biggrin.gif , ogi ziuriu, kad gaubciuku forma graziai su gartraukio forma susisaukia. Patinka man tokie "nepastebimi" deriniai. 4u.gif
Atsakyti