Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(TuDa @ 2015 06 30, 15:44)

Veikia taip raminančiai tokie vaizdai wub.gif http://dustjacket-at...-provence.html/

tiesiog orgazmas po orgazmo wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 29, 20:19)
Musu poliuretaniniai apvadai kad ir brangus (is Solidecor), bet vis tiek kai kur sutruko per sujungimus,

busiu lietuviska pabaisa - nu tiesiog dievas tave nubaude, bus tau man sakyti, kad jei gerai padaro, suklijuoja sujungimo vietose, tai trukti neturetu, jei truko, vadinasi nekokybiskas darbas. niu, kazkaip mazdaug taip. ot tep vat dabar - atsiimk biggrin.gif ai, as jau kazkaip nebesipergyvenu, pas mus vaiksto tas reikalas - tai visai tarpas dingsta, tai atsiranda. Nepatinka, bet ka jau dabar.
Atsakyti
Pasižvalgykit 4u.gif http://bethwebb.com/portfolio
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 06 30, 14:44)
Džiaugiamės kartu biggrin.gif , nusipirk Aistuko prirodyta servetėlę iš Drogo, super pagalbininkė thumbup.gif langų valymui.

Pas mane sekcija su stiklinem lentynom. Kiek bevalyciau, visteik tokie ale dryzeliai lieka doh.gif Idomu ar si sluoste pagelbetu isspresti si reikala,ar pavyktu isvalyti taip,kad jokiu dryzeliu neliktu g.gif
Atsakyti
thumbup.gif http://www.onekindes...in-connecticut/
Papildyta:
QUOTE(nile @ 2015 07 01, 00:30)
Idomu ar si sluoste pagelbetu isspresti si reikala,ar pavyktu isvalyti taip,kad jokiu dryzeliu neliktu g.gif

Nepabandysi- nesužinosi biggrin.gif Ji kainuoja nepilnai 2 eurai, tai verta nusipirkti ir išmėginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 06 30, 13:51)


mano levandų puokštelės jau pradeda džiūti  wub.gif



grožis wub.gif

QUOTE(TuDa @ 2015 06 30, 14:44)


Džiaugiamės kartu biggrin.gif , nusipirk Aistuko prirodyta servetėlę iš Drogo, super pagalbininkė thumbup.gif langų valymui.



jau nusipirkau thumbup.gif tik as ju dabar dar nevalysiu, juos uždengs ir toliau vyks isores ir vidaus darbai ax.gif bet išbandysiu buto langams smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2015 06 30, 20:52)
busiu lietuviska pabaisa - nu tiesiog dievas tave nubaude, bus tau man sakyti, kad jei gerai padaro, suklijuoja sujungimo vietose, tai trukti neturetu, jei truko, vadinasi nekokybiskas darbas. niu, kazkaip mazdaug taip. ot tep vat dabar - atsiimk biggrin.gif  ai, as jau kazkaip nebesipergyvenu, pas mus vaiksto tas reikalas - tai visai tarpas dingsta, tai atsiranda. Nepatinka, bet ka jau dabar.


Baisu pabaisu as nebijau - ypac lietuvisku tongue.gif smile.gif O atsakyti galiu taip, kad pvz. pirmame aukste sutruko, antrame - ne. Tai ir suprask, ar cia darbas kaltas ar kas rolleyes.gif MB irgai teigia, kad tarpeliai tai atsiras, tai prapuls - tipo nuo oro salygu g.gif Bet as visgi pabandysiu juos uztepti akrilu - jis turi savybe buti elastingas. O del pergyvenimo - simtas metu man tie trukiai, as gyvenu atsiputus ir akiu i tuos plysius nevarvinu lotuliukas.gif

QUOTE(TuDa @ 2015 07 01, 08:30)


Grazu, bet tokiuos namuos su svaros palaikymu konkreciai yra ka veikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 06 30, 15:44)

Veikia taip raminančiai tokie vaizdai wub.gif http://dustjacket-at...-provence.html/


TuDa, dekui uz ikeltas nuorodas 4u.gif provanso paprastumas ir jaukumas kuo toliau tuo labiau mane žavi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2015 07 01, 08:30)

kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Seimininke nelabai norejo rodytis, ne va tai "dar nera ka rodyti", bet as negaliu nepasidziaugti, nu niekaip netveriu savo kailyje, nes idetas darbas tikrai pasiteisino wub.gif
Projekto pavadinimas - vandens ar tai elektros transformatorines virsmas Provanso stiliaus nameliu smile.gif
Ir tai dar ne pabaiga - laukite tesinio mirksiukas.gif Labai tikiuosi, kad pati seimininke isdrys pasirodyti/pasidziaugti rolleyes.gif

PRIEŠ:
user posted image

PO:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 01 liepos 2015 - 10:45
QUOTE(mamagabi @ 2015 07 01, 11:40)
Seimininke nelabai norejo rodytis, ne va tai "dar nera ka rodyti", bet as negaliu nepasidziaugti, nu niekaip netveriu savo kailyje, nes idetas darbas tikrai pasiteisino wub.gif 
Projekto pavadinimas - vandens ar tai elektros transformatorines virsmas Provanso stiliaus nameliu smile.gif
Ir tai dar ne pabaiga - laukite tesinio mirksiukas.gif Labai tikiuosi, kad pati seimininke isdrys pasirodyti/pasidziaugti rolleyes.gif

Neįtikėtinai thumbup.gif tikras provanso stiliaus namelis ir labai daug vertas vaizdas pro langus, nekantriai lauksime tesinio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 07 01, 07:30)
thumbup.gif http://www.onekindes...in-connecticut/
Papildyta:

Nepabandysi- nesužinosi biggrin.gif Ji kainuoja nepilnai 2 eurai, tai verta nusipirkti ir išmėginti 4u.gif

Ji labaii puikiai nuvalo ir veidrodzius. As tai esu dar labiau ispletus jos pritaikyma-valau dazytas sienas, kurios nebijo patrynimo. Dazniausiai viska kuo puikiausiai nuvalau su paprastu vandenuku. bigsmile.gif
Dar naujas atradimas-sofu ir kedziu gobelenu valymas. Sopkes mano su Litenos gobelenais Jaguar ir Palermo. Kas turi, zinot, kad jie su plaukeleliais. Tai as su sia sluoste is vienos sofos tusinuko bruksnini, is kitos akrilinius dazus sviezius ir gi be jokiu priemoniu isvaliau. Zodziu, neapsiriboju vien langais. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 07 01, 11:40)
Projekto pavadinimas - vandens ar tai elektros transformatorines virsmas Provanso stiliaus nameliu smile.gif



Nuostabūs sprendimai thumbup.gif O gal būtų galima ir išorės kokį vaizdelį PRIEŠ ir PO blush2.gif
Atsakyti