Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Cererakennel @ 2015 06 25, 14:25)
smile.gif visos - tiek vietuvės tiek tambūro tiek vonių smile.gif

Puikus skonis drinks_cheers.gif thumbup.gif . Man ši kolekcija išties labai skoninga thumbup.gif kaip tik šeštadienį važiuojam į Kauną jos gyvai apžiūrėti. smile.gif
Cererakennel, dabar dar labiau suintrigavote, begalo smalsu pamatyti virtuves plyteles mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Labukas mergaites,

Kadangi pas mane dar tik sienos dazomos, tai gal susidurete su sienu apvadais- dekorais kur juos galima isisgyti pigiau, ir ka rinktis ar gipsinius, ar is putplascio?
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2015 06 25, 14:41)
Puikus skonis  drinks_cheers.gif  thumbup.gif . Man ši kolekcija išties labai skoninga  thumbup.gif  kaip tik šeštadienį važiuojam į Kauną jos gyvai apžiūrėti. smile.gif
Cererakennel, dabar dar labiau suintrigavote, begalo smalsu pamatyti virtuves plyteles  mirksiukas.gif  ax.gif

Jeii jau esu daug kartų rodžius doh.gif pabosiu čia visiems su jomis smile.gif.. einu ieškot

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 25 birželio 2015 - 14:07
QUOTE(lukaura @ 2015 06 25, 14:49)
Labukas mergaites,

Kadangi pas mane dar tik sienos dazomos, tai gal susidurete su sienu apvadais- dekorais kur juos galima isisgyti pigiau, ir ka rinktis ar gipsinius, ar is putplascio?


Rinktis reiktu nei ta, nei ta, o poliuretana, nes:
gipsas trupa, dedamas retais atvejais to/autentiskumo reikalaujanciuose tam tikruose objektuose, mazai kas ji gamina ir jis kainuoja.
putplastis isispaudzia/yra minkstas, del savo sudetis "bjauriai" dengiasi dazais.

Kur pigiau konkreciai nepasakysiu, nes visur nepigu lotuliukas.gif
Gal kiek geresne kaina butu cia, jei zinoma rasite ko ieskote: http://www.tapetai.l...oliuretaniniai/
Atsakyti
Cererakennel, būtent tokias kaip Jūsų virtuvėje esu nužiūrėjuis į mažajį WC . Dailu pas Jūs mirksiukas.gif smile.gif
Papildyta:
Juodai, turbut praleidot mano klausimuką blush2.gif Klausiau, ar toje viloje kurioje atostogavote teko naudotis virtuves praustuvų, jei taip, ar patogus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2015 06 25, 15:28)
Juodai, turbut praleidot mano klausimuką  blush2.gif Klausiau, ar toje viloje kurioje atostogavote teko naudotis virtuves praustuvų, jei taip, ar patogus? smile.gif

Oi, tikrai praleidau, nemačiau... blush2.gif
Turit omeny plautuvę virtuvėje, tą dvigubą keramikinę? Man rodos iš Ikea jinai, ten daug daiktų iš Ikea buvo. Žinoma naudojausi smile.gif . Jau rašiau virtuvių temoj, kad taip ir nesupratau, kam tie du bliūdai plautuvei reikalingi, tad man gana keista buvo ja naudotis unsure.gif . Juo labiau, kad pripratus prie savo vieno didelio stačiakampio plautuvės bliūdo biggrin.gif . Maišytuvas ten gaunas per vidurį, kaip tik ant perskyrimo... aišku pasisuka į šonus, tačiau man vistiek keistoka buvo. Bet čia turbūt įpročio reikalas. Kiti specialiai ieško dvigubų plautuvių, o man joms poreikio nėra - tik daugiau valymo ploto unsure.gif .
O šiaip keramika - labai gerai thumbup.gif . Ir gražu, ir gerai valosi thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 birželio 2015 - 14:37
QUOTE(Juodai @ 2015 06 25, 15:37)
Oi, tikrai praleidau, nemačiau...  blush2.gif
Turit omeny plautuvę virtuvėje, tą dvigubą keramikinę? Man rodos iš Ikea jinai, ten daug daiktų iš Ikea buvo. Žinoma naudojausi  smile.gif . Jau rašiau virtuvių temoj, kad taip ir nesupratau, kam tie du bliūdai plautuvei reikalingi, tad man gana keista buvo ja naudotis unsure.gif . Juo labiau, kad pripratus prie savo vieno didelio stačiakampio plautuvės bliūdo  biggrin.gif . Maišytuvas ten gaunas per vidurį, kaip tik ant perskyrimo... aišku pasisuka į šonus, tačiau man vistiek keistoka buvo. Bet čia turbūt įpročio reikalas. Kiti specialiai ieško dvigubų plautuvių, o man joms poreikio nėra - tik daugiau valymo ploto unsure.gif .
O šiaip keramika - labai gerai  thumbup.gif . Ir gražu, ir gerai valosi thumbup.gif .

Ačiū thumbup.gif Taip, ji iš Ikea. Man visai patiko, tik vienas bliudas galetų būti mažesnis. Įsivaizduoju, kad plauni viename, o antrame džiovini esant reikalui, tad maišytuvą retai kada reiktų sukinėti į šonus. Na bus matyt kai projektas virtuvinio komplekto bus baigtas, nes viename iš variantų ši plautuvė ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 25, 15:37)
Jau rašiau virtuvių temoj, kad taip ir nesupratau, kam tie du bliūdai plautuvei reikalingi, tad man gana keista buvo ja naudotis unsure.gif . Juo labiau, kad pripratus prie savo vieno didelio stačiakampio plautuvės bliūdo  biggrin.gif .

Pas mamą yra kriauklė su dviem skyriais, vienas toks nedidukas, tai jame labai patogu pamerkti plauti kokias pirktines daržoves ar vaisius su soda, taip pat užmerkti atskirai įrankius po baliaus, kad nesimaišytų. Bet man pačiai didelio poreikio tokiai kriauklei nėra, kadangi dažniausiai plauna indaplovė.
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2015 06 25, 15:47)
Įsivaizduoju, kad plauni viename, o antrame džiovini esant reikalui,

Na, kai yra indaplovė, indams nereikia kažkokios tai džiovinimo vietos - paprastai tuos kelis, kuriuos išplaunu, iškart sušluostau ir sudedu į vietas. Pas mane nėra nei tos "tradicinės" indų džiovyklos pakabinamoje spintelėje virš plautuvės.
O vat pavyzdžiui skardos tokioj dviguboj plautuvėj poatogiai jau neišplausi unsure.gif . O pas mane telpa skarda į plautuvę tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 birželio 2015 - 14:57
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 22, 15:11)
Bais bijau kad ziema mazyliai buksmedukai nenusaltu - gal turite patarimu???

ar jie jums nesusprogo per ziema? Is ko juos geriau rinktis: keramika , betonas ar dar kas? Seniuose jau planavau pirkti, ale sako, kad visi ju turimi atlaiko -5 laipsniu salti, tai va ir pabijojau du didelius imti  g.gif

Laistyti smile.gif turiu buskmedzius pietineje puseje. bujoja smile.gif nenusalo, neapdege nei buksmedziai, nei kukmedis. Nedengiau. Buvo eksperimentas, sakiau, jei bus labai blogai, tai tada mastysiu kazka. Bet mes viska laistom labai intensyviai. Ziema maziau, bet irgi laistom visus viszalius. Na, ne tujas, kuriom jau vos ne 15 metu biggrin.gif Na, as pareguliuoju vyrui, ka laistyti, o ka ne, kad augalai labai jau prie gero nepriprastu biggrin.gif
Turiu. Man rodos, kad pas mane glazuruota keramika. Buvo ikejoj pirkti, labai norejau baltu aukstu vazonu. nedejau nieko i vidu, tik pacioje apacioje, nes jie gilus, akmenis didelius igrudau. Vazonus pastaciau ant nedideliu betoniniu plyteliu. Tai stovi ant pagrindo, su zeme nesiliecia, skyle vandens pertekliui yra, ir deka tu akmenu, manau, kad ji ten nepriplukta zemiu. As ne sodininke, tai labai jau diletantiskai papasakosiu toliau. Zeme pirkau, maisiau su durpemis apacioje, kad butu pralaidesne, lengvesne, kad vanduo neuzsistovetu labai juose. geriau jau dazniau laistom. Ziema laistom butinai irgi. Neretai juk dabar pliusine temperatura buna. O ir jei minusas ilgiau, tai po puoduka vis supilam, jei susirodo, kad gali ten isdziuti zeme. Is rudens dar iki pat virsaus durpemis pamulciavau. pamulciavau ir pietinius buksmedzius. Mulciuoju as durpemis neutraliomis. nezinau, gal kas sakys, kad negerai, as juk darau daug ka pagal intuicija biggrin.gif Bet gal ne tokia ji pas mane bloga, nes zeme pavasari prie tu pamulciuotu augaliuku buna fantastiska. O ir augalai pas mane labai nedekingomis salygomis auga, bet kol kas nesusitaiko su tomis salygomis tik irisai ir vat tas bijunas biggrin.gif
Vazonuose auga kukmedziai. Dvejojau del apsisprendimo, nes link formalaus sodo krypstu. Bet kol kas labai dziaugiuosi, formuoja burbulus abu labai graziai wub.gif Kol kas vazonai gerai atlaike, na, sutruks, tai sutruks, ieskosim kitu smile.gif

QUOTE(TuDa @ 2015 06 23, 10:37)
Svarbu nepamiršti, kad jie mėgsta drėgmę. Pirmais augimo metais siūlau mulčiuoti. Tiek tujom, tiek buksmedžiams tai patiks, o ir kiti augaliukai tai mėgsta biggrin.gif Nors daugelis sako, kad paberta, nupjauta žolė aplink augalus atrodo neestetiškai.

Va butent, jiems negerai ne pati saule, o isgarinta is lapeliu dregme. Uztat sakau, nepamirsti ir ziema palieti.
Vasara pasirenku zieves mulca. Bet smulkesni. Tai jis ir atrodo gerai, ir savo funkcija dirvozemiui atlieka. o pries ziema kai kuriuos augalus durpemis. Nupjauta zole vistik neestetiska, kol augalai mazi arba priekinese linijose.

QUOTE(vida777 @ 2015 06 23, 14:14)
per giliai pasodinti bijunai nezydi, juos reikia sodinti dirvos pavirsiuje.

zinau. tik maniskiams vieta netiko, pasodinti gerai buvo
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 25, 14:55)
O pas mane telpa skarda į plautuvę  tongue.gif

O pas mane ta dvigube keramikinė plautuvė iš Ikejos ir į jos abu talpas telpa skardos iš orkaitės thumbup.gif nors irgi turiu indaplovę, bet ta dviguba plautuvė toks atradimas ir toks patogumas, kurio nekeisčiau į kitokį variantą niekaip. Vienoj pusėj plauni - kita laisva, jei pridėjai indaplovėje neplaunamų indų - kita pusė pilnai laisva plauti daržoves ir jas džiovinti ant sietelio, nes vienoj pusėj telpa ir sietelis, ir dar vietos lieka, valosi labai lengvai ir man asmeniškai vizualiai labai patinka jos atrodymas ax.gif Tiesa, aš daug negaminu, bet man vis tiek ji praverčia, vyras irgi giria, kad super patogu.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 25, 12:14)
Man patinkancius minejau 2015 03 09 diena, bet gi nerandu temos su sia data - buciau pakartojusi zinute doh.gif
Gal visgi ten ne mano postas buvo g.gif


Ten seniau rasyta , ne kovo menesi.... g.gif ir tikrai tikrai Tavo- galvoju ,koks puikus skois mirksiukas.gif
Atsakyti