Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(rabuska@ @ 2015 06 24, 23:14)
Neee rolleyes.gif  Tokia sviesi moteris, turi savo bloga.. biggrin.gif  Nu suintrigavau as cia jus smile.gif


Minejau toki bloga, bet cia ne bliondine lotuliukas.gif :
http://cotedetexas.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 24, 23:24)
Minejau toki bloga, bet cia ne bliondine lotuliukas.gif :
http://cotedetexas.blogspot.com/


Nu dar ne sitas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 06 24, 19:29)

Mano skoniui labai gražu, spintelė super, tokia rustic, aišku, čia skandinaviškas stilius, ne klasika ir ne provansas.
Tačiau veidrodis man iš karto užkliuvo, keisčiau arba dažyčiau bent jau juodai (balti atsibodę).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 25 birželio 2015 - 10:40
QUOTE(Cererakennel @ 2015 06 24, 23:19)
Dėkui smile.gif o man jis limpa wink.gif tikrai vienareikšmiai nemanau kad jį reikia keist wink.gif beje pas vaikus vonioj pastačiau tokią pat spintelę ir ovalų veidrodį su baltu remu.. man mūsų  vonioj vaizdas labiau mielas akiai wink.gif bet dėkui labai už pastabas wink.gif

bigsmile.gif Simpatiškas vaizdas dėliojasi vonios kambaryje mirksiukas.gif Niekuo nekeisčiau ir nedažyčiau ax.gif

O spintelė iš kur? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2015 06 25, 11:45)
bigsmile.gif  Simpatiškas vaizdas dėliojasi vonios kambaryje  mirksiukas.gif Niekuo nekeisčiau ir nedažyčiau ax.gif

O spintelė iš kur?  rolleyes.gif

Dėkui . Nieko neplanuoju keisti..bent jau artimiausiu laiku smile.gif spintele Roca gamintojo juos turbut turi dauguma santechnikos prekeiviu wink.gif

Carpe Diem dekui smile.gif .. Dar galvociau apie bronzini bet apie juoda neaa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2015 06 24, 23:37)
Nu dar ne sitas blush2.gif


Man patinkancius minejau 2015 03 09 diena, bet gi nerandu temos su sia data - buciau pakartojusi zinute doh.gif
Gal visgi ten ne mano postas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 06 25, 11:03)
Carpe Diem dekui smile.gif .. Dar galvociau apie bronzini bet apie juoda neaa smile.gif

Prašom 4u.gif bronzinis gražu būtų (čia jau man subjektyviai, nes mano vonioj būtent tokie), bet jūsų atveju tamsus veidrodis labai gražiai susišauktų su grindų plytelių juodumu ir grindis tuomet dar labiau paryškintų, tuo pačiu įneštų cinkelio, nes dabartinis veidrodis (čia tik mano nuomonė, prašom neįsižeisti) cinkelį iš jūsų nuostabios vonios atima, o ne prideda.
Arba tiktų nebūtinai juosdas, pvz. tamsiai rudos spalvos, patrintas toks irgi tiktų ar koks iš sendaikčių... Man ir baltas gražu būtų, toks masyvesnis, kaip mamagabi dėjo pavyzdžių.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 06 25, 12:16)
Prašom  4u.gif bronzinis gražu būtų (čia jau man subjektyviai, nes mano vonioj būtent tokie), bet jūsų atveju tamsus veidrodis labai gražiai susišauktų su grindų plytelių juodumu ir grindis tuomet dar labiau paryškintų, tuo pačiu įneštų cinkelio, nes dabartinis veidrodis (čia tik mano nuomonė, prašom neįsižeisti) cinkelį iš jūsų nuostabios vonios atima, o ne prideda.
Arba tiktų nebūtinai juosdas, pvz. tamsiai rudos spalvos, patrintas toks irgi tiktų ar koks iš sendaikčių... Man ir baltas gražu būtų, toks masyvesnis, kaip mamagabi dėjo pavyzdžių.
4u.gif

Aš tikrai neįsižeidžiu wink.gif tiesiog esu ne karta sakius kad akcentuoti mano pożiuriu reikia daiktus kurie verti to wink.gif jei rasčiau koki super atvikvarini gražu raižyta veidrodi tamsiu rėmu tai ok.. Šiuo atveju akcentus dėlioju kitur todėl neturiu tikslo veidrodį paverst main point smile.gif .. Va tokia mano nuomonė.. Neatmetu kad kada nors čia nutups koks grozis bet kol kas gyvensim su situo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 25 birželio 2015 - 11:24
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 22, 16:11)
4u.gif Balti bujunai mmm wub.gif

Dar vienas klausimas mane neramina apie didelius lauko vazonus (NE plastikinius)- ar jie jums nesusprogo per ziema? Is ko juos geriau rinktis: keramika , betonas ar dar kas? Seniuose jau planavau pirkti, ale sako, kad visi ju turimi atlaiko -5 laipsniu salti, tai va ir pabijojau du didelius imti  g.gif


aš pirkau shetelig parduotuvėje didelius vazonus tai po 5m naudojimo tokios išvados:
natūralaus molio keramikiniai, plonasieniai sutrūkinėjo, ypač apačia, nes matomai vanduo ten vis laikydavosi;
Keramikiniai, dengti glazūra (sunkūs, storomis sienomis) kaip nauji, niekas nesutrūko;
Keraminiai natūralaus molio spalvos, storomis sienomis laikosi puikiai, kaip niekur nieko.

Prieš porą metų dar natūralios molio spalvos iš bauhof prisipirkau, tai irgi liuks, kaip niekur nieko.

Tai patarčiau perkant žiūrėt žymėjimą (šalčiui atsparūs visada pažymimi, pas mane iki -30C pažymėta) ir kad būtų storasieniai, nes pas mane aptrupėjo tie, kurie plonomis sienutėmis.

Radau to kur nesutrukinejo foto
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 25 birželio 2015 - 12:56
moliniai pas mus kokius 4 metus atlaike, paskui trupeti pradejo
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 06 24, 19:57)
Labadienis smile.gif su šventėm ! Senai besirodžiau smile.gif vis bandau lipdyt kampus namučiuos .šį kartą pagaliau sulaukiau spintelių į vonias..pamačiau ir įsimylėjau smile.gif Jūsų verdiktui smile.gif kritikai esu atspari smile.gif

user posted image

O man tai grindų plyteles akį patraukė thumbup.gif Čia gal iš Vives kolekcijos?
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2015 06 25, 14:16)
O man tai grindų plyteles akį patraukė  thumbup.gif Čia gal iš Vives kolekcijos?

smile.gif visos - tiek vietuvės tiek tambūro tiek vonių smile.gif
Atsakyti