Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vida777 @ 2015 06 24, 08:49)
pas mane auga "Danica"

Jau žinau ką sodinsiu į vieną vazoną clap.gif clap.gif tuoj augs ir pas mane biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rabuska@ @ 2015 06 24, 12:35)
Ten yra vienos dizaineres darbai ir jos pacios namai....

Nors klausimas ne man buvo skirtas...gal g.gif http://www.nerija.co...llery/61/photos
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 06 24, 22:03)
Jau žinau ką sodinsiu į vieną vazoną clap.gif  clap.gif tuoj augs ir pas mane biggrin.gif
Papildyta:

Nors klausimas ne man buvo skirtas...gal g.gif http://www.nerija.co...llery/61/photos


Tud, aciu, bet ten uzsienietiskas puslapis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rabuska@: 24 birželio 2015 - 21:07
QUOTE(dives @ 2015 06 24, 21:07)
dabar jau gerai, super, man patinka, kaip ir viskas pas Jus gražu wub.gif

Dėkui smile.gif. Nuotraukoje turbūt nelabai matosi spintelės faktūros..fasadas tikros medzio faktūros su nelygumais..man labai patiko o ir prie mūsų aplinkos manau visai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 23, 22:50)
Man tos tujos nelabai... matyt dėl to, kad tarp jų užaugus esu biggrin.gif . O kuom blogai pušelės?  g.gif Man jos labai simpatiškai atrodo blush2.gif


Viskas su jomis gerai! Svarbu jei paciai simpatiskai atrodo, tinka ir patinka, tai ir liuks smile.gif

QUOTE(vida777 @ 2015 06 24, 09:49)
pas mane auga "Danica" - jos perpus mazesnes uz Globosa - idealus variantas ne tik atvirame grunte, bet ir vazonuose/loveliuose.


thumbup.gif Auga ji ir pas mane drinks_cheers.gif : 9-nios vienam namo sone/patvory ir 5-kios kitam ax.gif Be ju dar visa kruva smaragdo tuju isrikiuota ir dar plius 6-sios eglutes conikos, todel buksmedukai man buvo gyvybiskai svarbus, kad sodas nebutu vien "spygliuotas/dygliuotas" rolleyes.gif


QUOTE(rabuska@ @ 2015 06 24, 13:35)
Mamagabi, pries kelis menesius buvote ikelusi viena bloga. Ten yra vienos dizaineres darbai ir jos pacios namai.... Minejote, jog tai viena is megstamiausiu jusu dizaineriu.


Prasom: www.nerija.co.uk

QUOTE(Cererakennel @ 2015 06 24, 19:57)
Labadienis smile.gif su šventėm ! Senai besirodžiau smile.gif vis bandau lipdyt kampus namučiuos .šį kartą pagaliau sulaukiau spintelių į vonias..pamačiau ir įsimylėjau smile.gif Jūsų verdiktui smile.gif kritikai esu atspari smile.gif


Su 4u.gif
Man viskas patinka smile.gif, beeet....veidrodi vienareiksmiskai keisciau kitu, labiau "minkstos" formos, nes aplink viskas labai statiska - per daug kampu ir liniju tsakant mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 24 birželio 2015 - 21:13
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 24, 22:12)

Prasom: www.nerija.co.uk



Sita as zinau... smile.gif Ten ne lietuviskas bloga's...
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 24, 22:12)

Su :4u
Man viskas patinka smile.gif, beeet....veidrodi vienareiksmiskai keisciau kitu, labiau "minkstos" formos, nes aplink viskas labai statiska - per daug kampu ir liniju tsakant mirksiukas.gif
user posted image

Dėkui smile.gif o man jis limpa wink.gif tikrai vienareikšmiai nemanau kad jį reikia keist wink.gif beje pas vaikus vonioj pastačiau tokią pat spintelę ir ovalų veidrodį su baltu remu.. man mūsų vonioj vaizdas labiau mielas akiai wink.gif bet dėkui labai už pastabas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2015 06 24, 21:07)
Tud, aciu, bet ten uzsienietiskas puslapis smile.gif 4u.gif

Tada pabandyk labiau apibūdinti 4u.gif gal prisiminsim g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 24, 22:12)
Viskas su jomis gerai! Svarbu jei paciai simpatiskai atrodo, tinka ir patinka, tai ir liuks smile.gif

Pfuuu, tai gerai biggrin.gif
Dabar, kai pas mane tuščias sklypas, kažkaip norėjos tų kelių spygliuotų kamuoliukų, kurie dabar dar tik špygiukai tarp kitų gėlių liesų kuokštelių gėlynuose pūpso smile.gif. Ką tik buvom pasivaikščioti po vakarėjančią Palangą, tai vien tik į gėlynus akys krypo biggrin.gif. Išties gražių buksmedžių kamuoliukų mačiau, tačiau išpuoselėtų gyvatvorių nelabai. Visai gali būti, kad sugalvosim kur ir buksmedžių rutuliukų įsitaisyt smile.gif.

Cererakennel, tikrai gražus spintelės fasadas thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 06 24, 22:23)
Tada pabandyk labiau apibūdinti 4u.gif gal prisiminsim g.gif


Mamagabi buvo ikelusi bloga, uzsienieciu dizainere, jos darbai.... Taip pat yra ir jos namai...Man paliko ispudi, dominuoja olive spalva ( lyg taip vadinasi...) smile.gif Labai labai jaukus namai, daug stalliu, sviestuvu, dryzuotu tapetu....smile.gif Jei viska gerai pamenu.. Mamagabi minejo, jog jai irgi vieni graziausiu namu... biggrin.gif Ir blyn nerandam su vyru kur issaugojom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2015 06 24, 21:28)
Mamagabi buvo ikelusi bloga, uzsienieciu dizainere, jos darbai....

Pasiduodu 000189.gif
Atsakyti
Gal cia, bet cia ne blogas smile.gif : http://www.kellywear...ior_design.html

Blogo as nesu kelusi, tai gal tai buvo viena is TuDa nuorodu g.gif :
http://www.desiretoi...east-house.html

TuDa - imesk savo favoritus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 24 birželio 2015 - 22:22
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 24, 23:08)


Neee rolleyes.gif Tokia sviesi moteris, turi savo bloga.. biggrin.gif Nu suintrigavau as cia jus smile.gif
Atsakyti