Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(TuDa @ 2015 06 22, 09:17)
Labas rytas 4u.gif  Kokios visos tylios, ramios verysad.gif
Mano kieme pražydo bijūnai wub.gif

Labas rytas 4u.gif
kaip gražu pas jus thumbup.gif, mano mėgstamiausio gėlės wub.gif o jų kvapas wub.gif o mano jau baigia peržydėti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 06 22, 09:17)
Labas rytas 4u.gif  Kokios visos tylios, ramios verysad.gif
Mano kieme pražydo bijūnai wub.gif

Kaip gražu wub.gif
Pas mane dar šiemet nežydės... Teks palaukti metelius, gal ir kitus...
Atsakyti
O pas mane siuo metu irgi kvepia balti bijunai, kaip pas Tu da, is anytos sodo. biggrin.gif O po langais sirpsta kaimynu sodo vysnios ir cirskauja paukstukai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 22, 09:28)
Kaip gražu  wub.gif
Pas mane dar šiemet nežydės... Teks palaukti metelius, gal ir kitus...

mano nezydejo ilgai. ir aplamai skurdo. perkeliau pernai rudeniop tris sakeles kitur, siemet jau krumas didelis ir zydejo baltai wub.gif perzydeje jau maniskiai. Jei ilgiau nezydes, tai keisk vieta
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2015 06 22, 13:01)
Jei ilgiau nezydes, tai keisk vieta

Ačiū už patarimą 4u.gif . Realiai jie dar nepasodinti į žemę, vazonuose yra padėti ten, kur sodins. Šiandien turi pabaigti gėlymus smile.gif . Jie tokie mažučiai man atrodo, dėl to ir suabejojau, ar kitais metais sulauksiu žiedų. O gal sulauksiu smile.gif .
Atsakyti
Ir pas mane bijūnai žydi, tik iš parduotuvės biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 06 22, 09:17)
Labas rytas 4u.gif  Kokios visos tylios, ramios verysad.gif
Mano kieme pražydo bijūnai wub.gif

user posted image
user posted image


4u.gif Balti bujunai mmm wub.gif
As pvz. tyliai ir ramiai "pasinerusi" i kiemo apzeldinimo reikalus rolleyes.gif
Pretenduoju i formalu soda, tai jau jaunos tujos ir buksmedziai issirikiavo kaip kareiviai lotuliukas.gif
Bais bijau kad ziema mazyliai buksmedukai nenusaltu - gal turite patarimu???
Dar vienas klausimas mane neramina apie didelius lauko vazonus (NE plastikinius)- ar jie jums nesusprogo per ziema? Is ko juos geriau rinktis: keramika , betonas ar dar kas? Seniuose jau planavau pirkti, ale sako, kad visi ju turimi atlaiko -5 laipsniu salti, tai va ir pabijojau du didelius imti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 22, 16:11)
4u.gif Balti bujunai mmm wub.gif
As pvz. tyliai ir ramiai "pasinerusi" i kiemo apzeldinimo reikalus rolleyes.gif
Pretenduoju i formalu soda, tai jau jaunos tujos ir buksmedziai issirikiavo kaip kareiviai lotuliukas.gif
Bais bijau kad ziema mazyliai buksmedukai nenusaltu - gal turite patarimu???
Dar vienas klausimas mane neramina apie didelius lauko vazonus (NE plastikinius)- ar jie jums nesusprogo per ziema? Is ko juos geriau rinktis: keramika , betonas ar dar kas? Seniuose jau planavau pirkti, ale sako, kad visi ju turimi atlaiko -5 laipsniu salti, tai va ir pabijojau du didelius imti  g.gif

Buksmedžiai nebijo šalčio, bet bijo ankstyvos pavasarinės saulės, kai įšalas dar nenuėjęs, nudega.
Tai reiktų dengti.

Vazonus pirkau su akcija Maximoj didelius - atrodo keraminiai g.gif O jau kaip laikys -žiūrėsim. Ko gero tik prilaistyt vėlai rudenį prieš šalnas nereikėtų, kad nesutrūkiktų į ledą vanduo sušalęs.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 22, 16:11)
Dar vienas klausimas mane neramina apie didelius lauko vazonus (NE plastikinius)- ar jie jums nesusprogo per ziema? Is ko juos geriau rinktis: keramika , betonas ar dar kas? Seniuose jau planavau pirkti, ale sako, kad visi ju turimi atlaiko -5 laipsniu salti, tai va ir pabijojau du didelius imti  g.gif


o nenorit vazono iš durpiu ir cemento? pigiau, nebaisu, jei ir skils

http://idejupastoge....ai-vazonai.html

tik tiek, kad reik ieškot kas pagamintų, jei pačiam nėr laiko ar nesinori..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 22 birželio 2015 - 16:46
QUOTE(mamagabi @ 2015 06 22, 16:11)
Bais bijau kad ziema mazyliai buksmedukai nenusaltu - gal turite patarimu???
Dar vienas klausimas mane neramina apie didelius lauko vazonus (NE plastikinius)- ar jie jums nesusprogo per ziema? Is ko juos geriau rinktis: keramika , betonas ar dar kas? Seniuose jau planavau pirkti, ale sako, kad visi ju turimi atlaiko -5 laipsniu salti, tai va ir pabijojau du didelius imti  g.gif

Jeigu pasodinsite buksmedzius pavesyje ar pusiau pavesyje tai nenudegins pavasario saule, as net nedengiu tada ju ir puikiausiai auga ir nenudega. O pasodintus sauleje turesite uzdengti ypac jaunus buksmedzius. Man tai pabodo uzdenginejimas tai liko augti tik kurie pavesyje.
O del vazonu tai anksciau turejau keramikiniu sutrukdavo po ziemos, neatlaikydaabarvo musu salciu, dabar meciausi ant betoniniu jau kelias ziemas atlaike, tik svarbu kad butu skylutes vandeniui isteketi.
Atsakyti
As pasigaminau kelis vazonus is hypertufos (cemento, durpiu ir perlito ar vermikulito misinio). Man patinka ju naturalistine isvaizda, o ziema man atlaike gerai. Pas mane stovi terasoj. 4u.gif Turiu ir keramikiniu, maniskiai jau ne viena ziema yra be problemu perziemoje. 4u.gif
Atsakyti
i bijūnų temą ir aš pasirodysiu rolleyes.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 22 birželio 2015 - 20:08