Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Labuka 4u.gif
na mano dvarelyje jau ištinkavo pirmo aukšto sienas, stato kaminą...užsakėm langus smile.gif
o aš žiūrinėju planuoju sodą pavasariui... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2015 05 18, 20:39)
Sveikos merginos,
Ar dėjote duris iš tambūro į holą? Pas mus palikta didžiulė niša, aš norėčiau, kad ji ir liktų, bet vyras šaukia,kad būtinai reikia durų, nes žiemą eis šaltis, juolab, kad iš holo eina toliau bendra erdvė su svetaine ir virtuve.


pas mus bus, nors pradzioj nebuvo numatyta... smile.gif per Naujuosius metus teko sveciuotis namuke kur nera, nespejom nei labas pasakyt, o seimininke per slenksti einant jau sauke, greiciau greiciau, neisleiskit silumos, neleiskit salcio! rolleyes.gif

QUOTE(klaipediete83 @ 2015 06 13, 18:38)
Sveikos, merginos 4u.gif
Gal esate fb susikūrusios grupę?

butu liuks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Deiva**: 19 birželio 2015 - 09:19
QUOTE(Rabambule @ 2015 06 17, 17:42)
Durys mdf, kaip ir virtuve, spintos. 


Ačiū Jums už pasisakymą. O pvz., jūsų durų paviršius yra lygut lygutėlis ar turi grublėtumo? Pasidalinkit, kur užsisakėte duris, grindjuostes.
Man kyla tokie klausimai, pvz., jei durys medžio, baltos, matosi medžio raštas, tai grindjuostės taip pat tokios turėtų būti? Šioje temoje kažkada išskaičiau, kad grindjuostės ir durų apvadai yra vienas elementas. Tiesiog galvoju kokios dar yra „taisyklės”.
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2015 06 18, 00:25)
Labas vakaras,

Jau senokai vartau puslapius šios temos. Nesenai nusipirkom butą, kuris įrengtas pagal provanso stilių. Tiksliau mums liko gražios sienos ir virtuvė...baldus turėsim įsigyti patys smile.gif
Prisipažinsiu, jog sunkiai sekasi derinti įvairius daiktus  ax.gif Todėl už patarimus ir pagalbą būčiau labai dėkinga.
Noriu kuo greičiau įrengti dukrai kambarį..iškilo dilema. Dukrytė labai svajoja apie rožinę spalvą. Tapetai, sieninė spinta, kilimas yra švelnios kreminės spalvos. Lova bus balta. Ar tiktų virš lovos švelnios pastelinės  rožinės spalvos užuolaida?
Kažkas panašaus
baldakimas virš lovos

baldakimas grazu, man irgi labai norejosi, nors buvau perspeta del dulkiu kaupimosi, bet vistiek nusipirkau labai panasu kaip jusu nuorodoje, bet po metu nuemem, nes pasitvirtino - tikra dulkiu kaupykla, gal aisku ir nuo uzuolaidu audinio labai priklauso, pasidomekite pries kabindami bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2015 06 19, 10:07)
Ačiū Jums už pasisakymą. O pvz., jūsų durų paviršius yra lygut lygutėlis ar turi grublėtumo? Pasidalinkit, kur užsisakėte duris, grindjuostes.
Man kyla tokie klausimai, pvz., jei durys medžio, baltos, matosi medžio raštas, tai grindjuostės taip pat tokios turėtų būti? Šioje temoje kažkada išskaičiau, kad grindjuostės ir durų apvadai yra vienas elementas. Tiesiog galvoju kokios dar yra „taisyklės”.

Lygut lygutelis, net ir langai, pluntusai kurie yra gryno medzio yra lyguteliai, tiesiog to norejau. Grindjuostes ilgas reikalas buvo, nes trys meistrai perdarinejo, taise brokus, o durys - nepamenu, lyg firma kuri ir alytuje dirba. Man trylika duru reikejo, visu nestandartu todel kaina buvo svarbu. Normalios durys, bet esu maciusi grazesniu, net ir toje pacioje firmoje, su iskiliais filingais..
Realiai gal butu ir geriau deti panasias duris, grinjuostes, bet tikrai nebutina. Jeigu jum patinka rastas tai ir dekit rasta, man asmeniskai nepatinka. As tik sakyciau jeigu spalvos duru vienodos su grindjuostem tai daryciau vienoda faktura. Jeigu skirsis- tikrai nebutina prisilaikyti.
Atsakyti
QUOTE(**Deiva** @ 2015 06 19, 10:18)
butu liuks  4u.gif


ar čia Jums tikrai visoms pritrūko facebooke grupės g.gif
nesupratau kam to reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 06 20, 07:45)
ar čia Jums tikrai visoms pritrūko facebooke grupės g.gif
nesupratau kam to reikia ax.gif

Man irgi nereikia, nesuprantu tokio poreikio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 06 20, 16:04)
Man irgi nereikia, nesuprantu tokio poreikio  unsure.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 06 20, 16:04)
Man irgi nereikia, nesuprantu tokio poreikio  unsure.gif


Ir as drinks_cheers.gif
Cia dalijames "savo namais" ir tai manyciau tegu lieka sioje, labiau privacioje erdveje rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi nereikia drinks_cheers.gif
Aciu Die, kad musu ten nera. biggrin.gif
Atsakyti
As dar tik seku , skaitau jus ir renku info biggrin.gif Bet kazkada reiks visai rimtai jungtis smile.gif FB grupes irgi nenoreciau, lai buna ten kam demesio trukumas ir nori kad visi viska zinotu rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Kokios visos tylios, ramios verysad.gif
Mano kieme pražydo bijūnai wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti