Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Carpe diem @ 2015 06 16, 13:29)
Taip, Ardenoje.

ar jus placiasias gaminotes ? gal galetumet ideti nuotraukele zaliuziu bigsmile.gif
Atsakyti
Liepos pradzioje busiu Lietuvoje, turiu visokiu smulkmenu namams, jeigu idomu, uzsukit pasidairyti, gal kas tiks smile.gif .
http://public.fotki.com/viesnia12/
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 06 17, 07:50)
ar jus placiasias gaminotes ? gal galetumet ideti nuotraukele zaliuziu bigsmile.gif

Ne, siauras, su plačiomi slangas nebūtų atsidaręs, nors norėjau plačių.
Nuotrauką anksčiau buvau dėjusi vonios lango ir virtuvės lango paprašyta Rabambules, man atrodo, kad matėt ir jūs, lyg komentavot g.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 06 17, 07:50)
ar jus placiasias gaminotes ? gal galetumet ideti nuotraukele zaliuziu bigsmile.gif

Va placios vonios zaliuzes, sorry bet plancete, nuotraukos ir medziu duodama prieblanda nesuderinama.zaliuzes
Kaip jas valau? Puikus alandeko gautas dovanu struciu plunksnu sepetys, liuksiskas man daiktas. Turiu ir plonas, nes balkono durys nebutu atsidare, nelabai grazu.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2015 06 17, 13:17)


Bet žiūriu rozetes visai prie pat kriauklės įsitaisę ir be dangtelio, kiek įžiūriu lens.gif ... g.gif
Atsakyti
Juodai, labai jauki vila bigsmile.gif Kiek pastebjau labai daug interjero detalių iš Ikeajos, taip pat ir mano nužiūrėtas virtuvės praustuvas bigsmile.gif Ar teko pačiai juo naudotis, jei taip ar patogus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 06 17, 11:36)
Ne, siauras, su plačiomi slangas nebūtų atsidaręs, nors norėjau plačių.
Nuotrauką anksčiau buvau dėjusi vonios lango ir virtuvės lango paprašyta Rabambules, man atrodo, kad matėt ir jūs, lyg komentavot  g.gif

jusu virtuves langa tai tikrai prisiminiau smile.gif uztiestomis zaliuzemis berods thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2015 06 17, 13:17)
Va placios vonios zaliuzes, sorry bet plancete, nuotraukos ir medziu duodama prieblanda nesuderinama.zaliuzes
Kaip jas valau? Puikus alandeko gautas dovanu struciu plunksnu sepetys, liuksiskas man daiktas. Turiu ir plonas, nes balkono durys nebutu atsidare, nelabai grazu.

dėkui, o placios isvis thumbup.gif o ta sepeti vis ruosiausi pirkti, nes labai patinka strucio plunksnos biggrin.gif nors dulkiu valymui negalvojau, man labiau patinka susiurbti ar slapia sluoste
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 17 birželio 2015 - 13:44
QUOTE(Juodai @ 2015 06 17, 12:23)
Bet žiūriu rozetes visai prie pat kriauklės įsitaisę ir be dangtelio, kiek įžiūriu  lens.gif ...  g.gif

Tikrai taip, nzn..cia taip buvo paprojektuota, o del dangteliu, jeigu bus poreikis, uzdesiu, bet kadangi kriaukles placios, kraniukai nedideli, nieks visai netyksta iki ten..reiks pasakyti vyrui, nes pas mus visos vonios tokios..gal prevencijai reikia uzdeti.
As plunknomis valau apvadus, plintusus, zaliuzes, nes kitaip dulkes veliasi, lieka nuo skuduro sudrekusios..plius yra apvadu labai aukstai, tai labai lengvai nuvalyti, zinoma tai nera geriau/sveikiau nei dregna sluoste, bet man zymiai patogiau, greiciau, plius robotukas kas diena eina, tai kazkaip liuks gyvenu.
Atsakyti
Sveikos.

Įsiterpsiu su kitokiais klausimais. Gal pasirodys juokingi ir „žali”, bet čia yra išmanačių merginų, tai lauksiu pasisakymų.

Baltos filinginės durys + baltos grindjuostės + balti lubų apvadai.

Pagal ką rinkotės? Ką su kuom reiktų paderinti? Kokias turite baltas duris (medines, faneruotas)? Su faktūra ar be? Nelabai aukštom patalpom, kokio auksčio grindjuostes rinktis, ir kokie lubiniai apvadai turėtų būti?

Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2015 06 17, 14:52)
Sveikos.

Įsiterpsiu su kitokiais klausimais. Gal pasirodys juokingi ir „žali”, bet čia yra išmanačių merginų, tai lauksiu pasisakymų.

Baltos filinginės durys + baltos grindjuostės + balti lubų apvadai.

Pagal ką rinkotės? Ką su kuom reiktų paderinti? Kokias turite baltas duris (medines, faneruotas)? Su faktūra ar be? Nelabai aukštom patalpom, kokio auksčio grindjuostes rinktis, ir kokie lubiniai apvadai turėtų būti?

I siuos klausimus tik pati ir gali atsakyti, vienos merginos renkasi viska balta, kitos specialiai duris daro kitokias, viskas priklauso ko pati nori..pas mane tik baltas fonas, taciau tai nereiksia, kad taip turi buti. Durys mdf, kaip ir virtuve, spintos. As megstu be rastu, tai viskas be fakturu. Zinoma noreciau visko medinio, kaip ir langu ar plintusu, tiesiog nudazytu baltai, taciau buvo per brangu viska medi tureti, plius kai fakturos nenorejau rodyti. Nieks nepasakys kokio aukscio reikia, nejauciam patalpu tavo. Tiesiog imk pavyzdzius, vaziuok i namus ir deliok, fotkink..pvz jeigu nori apvadu, kurie nezemintu, gali net svarstyti varianta deti apvadus ant lubu, kurie vos vos uzeina ant sienos, labai idomiai atrodo..grindjuostes aukstis priklauso ar labai nori aukstu, nes ypac jeigu medines, jos kainuoja nemazai..ar labai nori bangu..juk vienaip atrodys 14 cm aukscio su viena bangele, visaip kitaip su daug frezavimu..galima mastyti dar toki varianta kaip 10 cm plintusas plius virsuje su tarpeliu plonas plonas apvadelis..siaip reziumuojant grinduosciu aukstis daugiau priklauso ne nuo lubu aukscio, na zinoma nebent nori 14 ir daugiau, o kiek noresi jiems isleisti.
Atsakyti
Labas vakaras,

Jau senokai vartau puslapius šios temos. Nesenai nusipirkom butą, kuris įrengtas pagal provanso stilių. Tiksliau mums liko gražios sienos ir virtuvė...baldus turėsim įsigyti patys smile.gif
Prisipažinsiu, jog sunkiai sekasi derinti įvairius daiktus ax.gif Todėl už patarimus ir pagalbą būčiau labai dėkinga.
Noriu kuo greičiau įrengti dukrai kambarį..iškilo dilema. Dukrytė labai svajoja apie rožinę spalvą. Tapetai, sieninė spinta, kilimas yra švelnios kreminės spalvos. Lova bus balta. Ar tiktų virš lovos švelnios pastelinės rožinės spalvos užuolaida?
Kažkas panašaus
baldakimas virš lovos
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2015 06 18, 00:25)
Labas vakaras,


ar čia ne Jūsų spalvų gama, pagal mane balta, kreminė/gelsva ir rožinė, įveskit daugiau rožinės ir liuks, užuolaidos, šviestuvai ir pan.

http://bedruum.com/l...h-pink-curtain/


daugiau su raktažodžiu

PRINCESS BEDROOM Ideas


pink bedroom ideas little girl
Atsakyti