Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(AJIRA @ 2015 06 15, 22:34)
Labai uzsinorejau mediniu baltu zaliuziu, bet sutraukus jas i virsu, kai lango aukstis 2,30 m. jos uzims 0,45 m.lango, kazkaip nelabai, negi visa laika nuleistas laikyti cool.gif gal kuri turite patarkite ? Ir  ar netrukdo tai?

Man tokios medinės žaliuzės kaip interjero dalis, kiek matau užsienio ispaniško stiliaus interjeruose, ant aukštų langų, tai jos niekada nebūna pakeltos, o tik "atidarytos", nebent valymui.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 06 16, 08:43)
Aš turiu vonios langą ir virtuvės langą su baltom medinėm žaliuzėm - taip, sutraukus jas į viršų jos užima dalį lango, bet man baisiai neatrodo. Tik tie langai pas mus tokiose vietose, kad žaliuzes praktiškai visada laikome nuleistas, man taip net gražiau, bet ir mano atveju praktiškiau (per virtuvės langą niekas nemato, kas viduje, kai mūsų nėra ir kai mes esam, o vonioje kažkaip pliko lango nesinori irgi, nes netoli kaimyno namas su langais)

taip manau graziausiai ir atrodo nuleistos zaliuzes wub.gif o kur jus gaminote Ardenoje ?
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2015 06 16, 08:57)
Man tokios medinės žaliuzės kaip interjero dalis, kiek matau užsienio ispaniško stiliaus interjeruose, ant aukštų langų, tai jos niekada nebūna pakeltos, o tik "atidarytos", nebent valymui.

drinks_cheers.gif , tik idomu kaip su valymu g.gif ar sunku jas isvalyti, nes vistiek pridulkes, o dar mano langas tambure
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 06 16, 08:11)
taip manau graziausiai ir atrodo nuleistos zaliuzes wub.gif o kur jus gaminote Ardenoje ?
Papildyta:

drinks_cheers.gif , tik idomu kaip su valymu  g.gif ar sunku jas isvalyti, nes vistiek pridulkes, o dar mano langas tambure

Taip, Ardenoje.
Dar nuleistų pliusas tas, kad gerai nešvarius langų stiklus maskuoja biggrin.gif
O jau jų pačių valymas tai kaip čia pasakius - imi po vieną ir braukai skudurėliu doh.gif aš tai iš laiko neturėjimo tiesiog siurbliu praeinu ir pasiguodžiu, kad bent dalis dulkių susisiurbė ax.gif tą patį darau ir su žaliuzinėm spintų durim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 06 16, 13:29)

O jau jų pačių valymas tai kaip čia pasakius - imi po vieną ir braukai skudurėliu  doh.gif aš tai iš laiko neturėjimo tiesiog siurbliu praeinu ir pasiguodžiu, kad bent dalis dulkių susisiurbė  ax.gif tą patį darau ir su žaliuzinėm spintų durim biggrin.gif

aš manyčiau, kad sausas valymas kaip tik yra efektyvesnis, nes drėgnu valant būna tos dulkės į gumulus veliasi - pirma vis tiek reikia nusiurbti.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 06 16, 12:45)
aš manyčiau, kad sausas valymas kaip tik yra efektyvesnis, nes drėgnu valant būna tos dulkės į gumulus veliasi - pirma vis tiek reikia nusiurbti.

Tikrai taip, sutinku, bet po to sauso nusiurbimo beveik niekada nebeprisiruošiu nuvalyti drėgnai... ir ne tik žaliuzių biggrin.gif aš viską siurbiu - palanges, spinteles, plintusus biggrin.gif
Atsakyti
Ką tik atostogavom šioj viloj - buvau kažkada kėlusi vieną jos interjero nuotrauką čia smile.gif. Ką galiu pasakyt - man labai patiko būti ten. Ta spalvų, daiktų įvairovė tikrai netrukdė, kaip tik pridavė jaukumo namams. Labai gerai praleidom laiką, įsimylėjau tokio tipo namelius wub.gif . Viskas kokybiškai padaryta, realybėje dar gražiau atrodo, nei nuotraukose - įžengus net išsižiojau (įprastai nuotraukos lyg gražiau atrodo smile.gif ). Beje, Paslaptukai, maišytuvai voniose ten žalvariniai - labai gerai, visai nepigiai atrodo thumbup.gif .
Nežinau, kaip tą stilių pavadinti - gal teisingai anąkart kažkas sakė, kad tai stikių kratinys, bet mano sielai tai patiko smile.gif. Kažin kaip tai atrodytų mūsų klimato zonoj g.gif ...
O gal gyvenant tokiuose namuose paskui atostogoms rinkčiaus išgryninto stiliaus, ramius namelius... hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 16 birželio 2015 - 13:28
QUOTE(Juodai @ 2015 06 16, 14:25)
Ką tik atostogavom šioj viloj  - buvau kažkada kėlusi vieną jos interjero nuotrauką čia smile.gif

mega_shok.gif buožės cool.gif
pavydžiu juodai new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 06 16, 15:01)
mega_shok.gif buožės  cool.gif
pavydžiu juodai new_russian.gif

smoke.gif

biggrin.gif nėr ko pavydėt irnesakyk.gif , rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 16, 15:20)



Tai užrodėt smile.gif Kaip tik knisuosi ieškodama kokios spalvos glaistą klinkerio laiptams rinktis, o Jūsų nuorodoj tiek vaizdinės medžaigos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2015 06 16, 15:47)
, o Jūsų nuorodoj tiek vaizdinės medžaigos thumbup.gif

Tai jau tikrai, ten pilna visko drinks_cheers.gif . Man dar patiko tamsaus medžio baldai ir stalviršis. Ir šviesaus akmens fasado plytos wub.gif . Ten pilna žemė tokių akmenų, va tuose kraštuose alpinariumus užskaitau biggrin.gif . O levandos kokio dydžio wub.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 16 birželio 2015 - 14:57
QUOTE(Y2K @ 2015 06 16, 15:47)
Tai užrodėt smile.gif Kaip tik knisuosi ieškodama kokios spalvos glaistą klinkerio laiptams rinktis, o Jūsų nuorodoj tiek vaizdinės medžaigos thumbup.gif


tai jau tikrai, grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 16, 13:25)
...atostogoms rinkčiaus išgryninto stiliaus, ramius namelius...  hihihi.gif

gal butent tokius kas nors kur nors galetu parekomenduoti atostogoms wub.gif ?

Atsakyti