Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(aistukas @ 2015 06 06, 11:47)
Profas, o kur tie sliekai su atliekom, tame paciame puode, ar nesat kazkur kitur i lauka? Esu dumojus ju uzdiveisti savo terasoj. Sorry, kad ne i tema. blush2.gif

Oi ne, ne namie...... sliekai gyvena kompostinei dezei kuri stovi toleliau nuo namu.
Nemanau kad tiks terasoi.. .. nuo kompostines dezes eina "kvapas" ir atsiranda museliu.
Vienareiksmiskai toks daiktas turi buti toliau nuo akiu kaip ir konteineris siukslems
Atsakyti
Mergaites, kurios i savo vonios kambarius montavote bronzinius maisytuvus, pasidalinkite kokios firmos klasikiniobdizaino rinktis ir, ar prieziura ju kuom nors skiriasi nuo chromuotu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(profas @ 2015 06 04, 13:09)
Jei apie virtuves stalvirsi tai alyvuoju baksva alyva....jokiu problemu naudojime namatau.
Alyvuoti pavirsiai labai lengvai atnaujinami.....jokiu sveitimu....tiesiog padengi kvepiancia alyva, palauki kad susigertu ,  likucius nuvalai ir siek tiek su minkstu skydureliu papoliruoji.
Kitus stalvirsius ( komoda, stalas) daziau baltais dazais ir dengiau laku. Irgi viskas ok......tik ateity juos atnaujint bus sunkiau t.y reikes nusveisti ir tik tuomet dazyti.


ačiū, kad dalijatės vaizdais 4u.gif

aš irgi šią savaitę nusialyvavau virtuvės palangę, kuri tarnaus ir kaip papildomas stalviršsis; taip pat už kokio mėnesio bus ir alyvuotos grindys. bigsmile.gif matysim, kaip laikys g.gif

vis dėlto ties kriaukle ir ties dujine stalviršis bus paprastas laminatas dėl praktiškumo. pabijojau, kad nebūtų taip: https://www.youtube....h?v=-XVVGMYwSYM visur stalviršis atrodo pakankamai gerai išsilaikęs, bet ties kriaukle tai stipriai nukeltėjęs...
Atsakyti
Profas,nerealaus grozio virtuve thumbup.gif ,labai grazu silta ir jauku...jei ne paslaptis kiek kainavo virtuvinis? smile.gif cia medis ar LMDP?

http://s013.radikal....d78266e29d4.jpg
http://s019.radikal....a28de55aef0.jpg
http://s016.radikal....5e5f9ff70d8.jpg
[/quote]
Atsakyti
Jungiuosi ir as prie jusu nes reikia patarimu ax.gif
Nusipirkome buta,butas nera labai didelis,kas man labiausiai nepatinka jis tamsus,vienintele svetaine sviesesne. Su vaiko kambarįiu kaip ir aisku jau,nieko ten mes nedarysime,viskas paprastai,o vat miegamojo noretus kazko klasikinio bet ne per daug provansisko smile.gif nenoriu tamsiu rastuotu tapetu,tamsiu uzuolaidu ir grindu.. schmoll.gif nes ten ir taip tamsu,kaip patartumet isiruost kambari? sienas dazysime, o viena tapetuosime,noreciau kilimines dangos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santa_: 10 birželio 2015 - 19:11
QUOTE(laumzirge @ 2015 06 07, 16:01)
ačiū, kad dalijatės vaizdais 4u.gif

aš irgi šią savaitę nusialyvavau virtuvės palangę, kuri tarnaus ir kaip papildomas stalviršsis; taip pat už kokio mėnesio bus ir alyvuotos grindys.  bigsmile.gif matysim, kaip laikys g.gif
. pabijojau, kad nebūtų taip: https://www.youtube....h?v=-XVVGMYwSYM

Nu jo....vaizdelis nikoks smile.gif
Pas mane taip atrode lauko ( ziema vasara) baldai po 2 metu neprieziuros,

Papildyta:
QUOTE(santa_ @ 2015 06 10, 15:13)
Profas,nerealaus grozio virtuve  thumbup.gif  ,labai grazu silta ir jauku...jei ne paslaptis kiek kainavo virtuvinis? smile.gif cia medis ar LMDP?

Cia dazytas MDF.
Kainavo apie 8 t.
Atsakyti
Dėl medinių stalviršių priežiūros - labai svarbi ir tinkama, tam konkrečiai pritaikyta alyva, o ne tiesiog kokiu aliejum nutepta, kad palikus šlapią vietą lieka šviesi dėmė.

Dar norėčiau padėkoti Mamagabi už langų valymo skuduriuko nuorodą Droge bigsmile.gif dabar jam dar akcija - kartu perkant langų skystį viena kaina, tai už abu 6 su trupučiu Lt. Pigiau šungrybienos tongue.gif

Garbė žodis, netikėjau, kad mano langus toks daiktas nuvalys - bet tikrai liuks, nei ruožų, nei nieko, aišku reik gerai išgręžt ir jau kokius didesnius purvus ar musių aptupėjimų tai reikia pirma normaliai nuvalyt.

Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 06 11, 08:34)
Dar norėčiau padėkoti Mamagabi už langų valymo skuduriuko nuorodą Droge bigsmile.gif dabar jam dar akcija - kartu perkant langų skystį viena kaina, tai už abu 6 su trupučiu Lt. Pigiau šungrybienos tongue.gif

Garbė žodis, netikėjau, kad mano langus toks daiktas nuvalys - bet tikrai liuks, nei ruožų, nei nieko, aišku reik gerai išgręžt ir jau kokius didesnius purvus ar musių aptupėjimų tai reikia pirma normaliai nuvalyt.

gal dar galit pakartot kaip atrodo tas skudurėlis? Ir aš tada jau pradėjau tikėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 06 11, 10:45)
gal dar galit pakartot kaip atrodo tas skudurėlis? Ir aš tada jau pradėjau tikėt biggrin.gif

mėlynas, mikrofibros, žvilgantis toks, vokiečių firmos biggrin.gif ten prie valymo skudurėlių jis tik vienintelis langams ir buvo.
Atsakyti
Siaip tai ta Drogo skudureli as "uzrodziau" biggrin.gif
Jau sekmingai septynerius metus jais naudojuos.
Is lauko puses po ziemos visada pradzioj su kokiu prastu skurliu prasieinu, nes buna gaila ta stebuklinga sluoste i purva kisti.

As visada perku ta, kur skirtas stiklam ir veidrodziam.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 06 11, 09:34)
Dar norėčiau padėkoti Mamagabi už langų valymo skuduriuko nuorodą Droge bigsmile.gif dabar jam dar akcija - kartu perkant langų skystį viena kaina, tai už abu 6 su trupučiu Lt. Pigiau šungrybienos tongue.gif

Garbė žodis, netikėjau, kad mano langus toks daiktas nuvalys - bet tikrai liuks, nei ruožų, nei nieko, aišku reik gerai išgręžt ir jau kokius didesnius purvus ar musių aptupėjimų tai reikia pirma normaliai nuvalyt.


Cia Aistuko nuoroda smile.gif
As taip paciai dziaugiuosi Norwex langu sluoste thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 06 11, 15:54)
Siaip tai ta Drogo skudureli as "uzrodziau" biggrin.gif
Jau sekmingai septynerius metus jais naudojuos.
Is lauko puses po ziemos visada pradzioj su kokiu prastu skurliu prasieinu, nes buna gaila ta stebuklinga sluoste i purva kisti.

As visada perku ta, kur skirtas stiklam ir veidrodziam.

tada aistukui dėkui didžiausias aciuks.gif
Atsakyti