Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(paslaptukai @ 2015 06 05, 13:48)
Profai  thumbup.gif
Pimoje nuotraukoje kam dangtis stalviršyje skirtas? smile.gif

Tai organiniu atlieku siuksliadeze....
Mes turime kompostavimo deze su kalifornijos sliekais, man gi serti juos reikia smile.gif, todel maisto atliekos renkamos smile.gif
O siaip .....as irgi sios temos ilgamete skaitytoja.....tik dabar, kai yra ka parodyti, pasirodziau pati......atiduodu skola smile.gif uz visas idejas kurias cia pagavau.
Dekui visom !!!!
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2015 06 03, 19:38)
user posted image

P.s. plyteles daklijuosim  blush2.gif  nepataikem su eiliu kiekiu.  blush2.gif

Beje, noriu patarymo. Ar kabinti lentynas prie gartraukio, ar vis tik bus tik dulkiu kaupykla?  g.gif

Dėl plytelių - suprantu, kad dar dvi eiles priklijuosit papildomai? Man atrodo, kad nesižiūrės taip aukštai plytelės g.gif

O dėl lentynų - aš specialiai dariausi atviras lentynas prie gartruakio, jei gartraukis neįmontuotas, man asmeniškai negražu uždaros lentynos šalia ax.gif
O dėl atvirų lentynų tai jau skonio reikalas - aš norėjau būtinai, nes mėgstu pasidėlioti man patinkančius daiktus, puodukus, kruopas ir pan. Anksčiau mąsčiau priešingai - norėjau viską slėpti, kad tik būtų kuo mažiau daiktų ir kuo mažiau dulkių kauptų, su amžiumi požiūris kaitaliojasi biggrin.gif Dėl dulkių valymo - nuvalau tas lentynas gal tik kartą per mėnesį smile.gif jos pas mane baltos spalvos.
Papildyta:
QUOTE(profas @ 2015 06 05, 12:58)
O siaip .....as irgi sios temos ilgamete skaitytoja.....tik dabar, kai yra ka parodyti, pasirodziau pati......atiduodu skola smile.gif uz visas idejas kurias cia pagavau.
Dekui visom !!!!

Gražūs jūsų namai, kiek parodėte, kad ir sukritikavau baltą kaitlentę ir orkaitę ax.gif Dar ne mano skonio laiptų turėklai (nemėgstu tokių priraitytų biggrin.gif), bet visuma graži, išbaigta, namai atrodo jaukūs, rąstiniam namui interjeras labai atitaikytas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2015 06 05, 13:28)
Sveikos. Profo namai labai gražūs! O aš su klausimu-kaip reikalai lt su B15 lemputėmis? Prisipirkau uk šviestuvų ir visi su tokiomis ir dabar galvoju, kad kažin ar esu mačiusi parduotuvėse  g.gif

Cokolio adapteriai būna iš B15 į E14 ar E27. Jei LT nebūtų, tai atsisiųst ne taip problematiška kaip lemputes.

profas, labai mieli ir šilti namai, ačiū, kad dalinatės vaizdais ir idėjom.

Dėl tų pastatomų dujinių tai irgi Vektronoj seilę varvinau, bet virtuvė per maža. Dar gerom kainom mačiau Vilniuj Vilkpėdės g. bazėse, 2-se vietose berods.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2015 06 05, 12:31)
Cokolio adapteriai būna iš B15 į E14 ar E27. Jei LT nebūtų, tai atsisiųst ne taip problematiška kaip lemputes.



Tai va aš ir galvoju, kad reik man dar tuos adapterius susipirkt, nei kad keist visus "vidurius" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2015 06 05, 13:48)
Profai  thumbup.gif
Pimoje nuotraukoje kam dangtis stalviršyje skirtas? smile.gif


man irgi tas klausimas iškilo

QUOTE(profas @ 2015 06 05, 13:58)
Tai organiniu atlieku siuksliadeze....
Mes turime kompostavimo deze su kalifornijos sliekais, man gi  serti juos reikia smile.gif, todel maisto atliekos renkamos smile.gif


bet ten ju nedaug telpa, arne? gylis jos toks kaip stalviršis tik? koks ten principas? kaip vadinas tas daiktas, noriu pagooglint ax.gif
Atsakyti
dives, ne I tema- bet baisiai rupi, kaip ten Jusu siuntiniai is amerikes ar atkeliavo? nes jau tiek visko prisiziurejau ko man reiktu (tik tas doleris, rupuze, taip subrango verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 06 05, 16:33)
man irgi tas klausimas iškilo
bet ten ju nedaug telpa, arne? gylis jos toks kaip stalviršis tik? koks ten principas? kaip vadinas tas daiktas, noriu pagooglint ax.gif

Telpa 5 ltr
Vaizdine medziaga ;
http://s020.radikal....2d46a7581e9.jpg
http://s017.radikal....c7aa611be55.jpg
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2015 06 05, 18:50)
dives, ne I tema- bet baisiai rupi, kaip ten Jusu siuntiniai is amerikes ar  atkeliavo? nes jau tiek visko prisiziurejau ko man reiktu (tik tas doleris, rupuze, taip subrango  verysad.gif )


keliauja nuolat lotuliukas.gif čia Jus klausiat apie tą nauja tarpininke, superine thumbup.gif

tik lempų vis neišsirenku, tiksliau vis bijau, kad nesigaus perdaryt ar dar kas-ten gi 110V, nors viena karta MACYJE buvo nerealios kainos, poto daugiau tokiu neuzmaciau..
Papildyta:
QUOTE(profas @ 2015 06 05, 19:21)


tai kur ten tie 5L telpa, jei po apacia tuscias..kazkokie koperfildo triukai g.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 06 05, 19:51)

Papildyta:
tai kur ten tie 5L telpa, jei po apacia tuscias..kazkokie koperfildo triukai g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinot.
Taigi tas krepsys uzdengia kibira.
Cia pvz kaip galima patiems pasidaryti
http://www.dremeleur...
Atsakyti
QUOTE(profas @ 2015 06 05, 19:21)

Man tai naujiena bigsmile.gif praktiska smile.gif
Atsakyti
Profas, o kur tie sliekai su atliekom, tame paciame puode, ar nesat kazkur kitur i lauka? Esu dumojus ju uzdiveisti savo terasoj. Sorry, kad ne i tema. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 06 05, 14:24)
Dėl plytelių - suprantu, kad dar dvi eiles priklijuosit papildomai? Man atrodo, kad nesižiūrės taip aukštai plytelės  g.gif

O dėl lentynų - aš specialiai dariausi atviras lentynas prie gartruakio, jei gartraukis neįmontuotas, man asmeniškai negražu uždaros lentynos šalia  ax.gif
O dėl atvirų lentynų tai jau skonio reikalas - aš norėjau būtinai, nes mėgstu pasidėlioti man patinkančius daiktus, puodukus, kruopas ir pan. Anksčiau mąsčiau priešingai - norėjau viską slėpti, kad tik būtų kuo mažiau daiktų ir kuo mažiau dulkių kauptų, su amžiumi požiūris kaitaliojasi biggrin.gif Dėl dulkių valymo - nuvalau tas lentynas gal tik kartą per mėnesį smile.gif jos pas mane baltos spalvos.



Ne i virsu tik dar is kaires i ploti.

Del lentynu, ten sienu daug...plotis apie 1.5m labai lentynos ilgos gaunasi. Bet kazka glavosiu g.gif
Atsakyti