Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Profai, tikrai labai labai thumbup.gif o laiptai irgi labai tinka, grazu pas jus
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2015 06 03, 07:45)
Graziai kuriates, pirma karta savo gartrauki matau realybeje, ne man vienai jis grazus thumbup.gif  kojos siuvimo sauniai pritaikytos.

O koks čia gartraukis, gal Gorenje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2015 06 03, 12:55)
O koks čia gartraukis, gal Gorenje? g.gif

Elica
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 06 03, 10:34)
darbu eigoje is karto uz gegnes pritvirtinkit led juostele apsvietimui - Kaledoms turesit fantastiskai apsviesta pastoge  wub.gif .

Ačiū vida777 už tokią įdėją. Vis mąstėm su vyru kaip pasilengvinti papuošimą šventėms o apie led juostelę net nepagalvojom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(profas @ 2015 06 02, 20:23)
Pasirodau ir as. smile.gif
Irgi svarstem del technikos spalvos...nugalejo balta ir nesigailiu.......nesipjauna tie atspalviai
user posted image


Labai panasus isplanavimas ir patys baldai, mes pasirinkom standartini buitines technikos varianta.


user posted image

P.s. plyteles daklijuosim blush2.gif nepataikem su eiliu kiekiu. blush2.gif

Beje, noriu patarymo. Ar kabinti lentynas prie gartraukio, ar vis tik bus tik dulkiu kaupykla? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iriska: 03 birželio 2015 - 19:43
QUOTE(Iriska @ 2015 06 03, 20:38)

Beje, noriu patarymo. Ar kabinti lentynas prie gartraukio, ar vis tik bus tik dulkiu kaupykla?  g.gif

Cia jau kaip patogiau gaspadinei smile.gifsmile.gifsmile.gif
man ,kai gaminu , viskas turi buti po ranka ... stalvirsio apkrauti nesinori, negrazu man..... tuomet belieka tik lentynos.

Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2015 06 03, 20:38)
Labai panasus isplanavimas ir patys baldai, mes pasirinkom standartini buitines technikos varianta.


P.s. plyteles daklijuosim  blush2.gif  nepataikem su eiliu kiekiu.  blush2.gif

Beje, noriu patarymo. Ar kabinti lentynas prie gartraukio, ar vis tik bus tik dulkiu kaupykla?  g.gif


Gražu. wink.gif
Bet kodėl rinkotes tokias rankeneles? g.gif

Aš kabinčiau lentynas ne prie gartraukio, o kampe kaip pas profą. ax.gif
Atsakyti
Iriska, as irgi uz lentynas, mano nuomone ju labai truksta, bus daug jaukiau ir pasideti labai praktiska thumbup.gif o dulkiu visur kaupiasi gi nespejam siubti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 06 04, 07:35)
Iriska, as irgi uz lentynas, mano nuomone ju labai truksta, bus daug jaukiau ir pasideti labai praktiska thumbup.gif o dulkiu visur kaupiasi gi nespejam siubti  smile.gif

o man atrodo tokiam idealiam vaizdui kaip pas profą, reikia įdėti gerokai daugiau pastangų, nei laikant produktus uždarose spintelėse - stalčiuose.
Turi būti ir lentynos neapdulkėję, ir stiklainiai/dėžutės švarios, nenučiupinėtos.
Aš pvz. žinau pagal save, kepu kažką, imu miltus, dar cukraus, maišau, vėl miltai (rankos miltuotos), reiktų labai kontroliuoti, kad tų stiklų nenupeckiot. kitaip po proceso ne tik stalviršius, bet ir visas lentynas tvarkyt reiktų.
jau nekalbant apie tai, kad tuos produktus pastoviai reikia perpylinėt iš maišiukų, pakuočių į gražiąsias talpas - o pvz. kokių kruopų maišiukas man dviem kartam, tai tikrai bereikalingas užsiėmimas jas pilstyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 04 birželio 2015 - 08:07
QUOTE(femme @ 2015 06 04, 09:05)
o man atrodo tokiam idealiam vaizdui kaip pas profą, reikia įdėti gerokai daugiau pastangų, nei laikant produktus uždarose spintelėse - stalčiuose.
Turi būti ir lentynos neapdulkėję, ir stiklainiai/dėžutės švarios, nenučiupinėtos.
Aš pvz. žinau pagal save, kepu kažką, imu miltus, dar cukraus, maišau, vėl miltai (rankos miltuotos), reiktų labai kontroliuoti, kad tų stiklų nenupeckiot. kitaip po proceso ne tik stalviršius, bet ir visas lentynas tvarkyt reiktų.
jau nekalbant apie tai, kad tuos produktus pastoviai reikia perpylinėt iš maišiukų, pakuočių į gražiąsias talpas - o pvz. kokių kruopų maišiukas man dviem kartam, tai tikrai bereikalingas užsiėmimas jas pilstyt.

Su jusu argumentais sutinku drinks_cheers.gif bet man lentynos grazu buvo ir bus wub.gif bet susipilt kruopas , issivalyt talpas man nesunku, man svarbiau vaizdas smile.gif
Atsakyti
as turiu lentynas ties gartraukiu, kitaip ten kazkaip nei siaip, nei taip butu atrode. Ir laikau kai kuriuos daiktus- druska, pipirus, arbatos deze, acta, koki vincenso buteli pradeta (kitur man jie del aukscio netelpa), dar viena kita dekoratyvu inda i kuriuos pagal poreiki dedu tai vaisius, tai kokius sausainius. Zodziu, tie daiktai man nuolat juda, sukasi ir buna valomi, kaip ir kiti indai. Na, tai tik lentynas nuvalau, bet kazkodel ta darau reciau negu kitur. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
femme, gal lentynas jau esat turėję anksčiau?....aš tai kaip turėjus-dabar rinkaus aklinai, bet ko gero sekančiai virtuvei vėl rinkčiausi lentynų, ypač, jei namas rąstinis-man tai pas profą tobulai tinka, aklinai, net neįsivaiduoju
Atsakyti