Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Liolio @ 2015 05 11, 20:54)
Na kad ta uzuolaidine medziaga irgi limpa  verysad.gif Ar gal cia nuo ventiliacijos patalpoj priklauso, nezinau


JAV viešbutyje užmačiau įdomų variantą - užuolaidos apačioj priklijuoti ar įsiūti magnetukai, kai vonia metalinė, tvarkingai prilimpa prie sienelių. Tiesa, kadangi viešbutinis variantas, tai buvo dvi užuolaidos, iš viršaus medžiaginė iš vidinės pusės ceratinė, magnetukai buvo prie tos ceratos.
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 05 11, 12:17)
yra fainų užuolaidų dabar, ne ceratinių, manau, kad jos nelimpa mirksiukas.gif

atrodo, kaip kokia užuolaidinė medžiaga, o iš tikro yra impregnuota ir neperšlampa

paskaitykit
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 05 12, 10:59)


oho blink.gif , aš turėjau omeny-va tokias:

Linų pluošto dušo užuolaidos taip pat yra labai patvarios ir nekenkia aplinkai. Medvilninės užuolaidos gaminamos iš tankaus drobinio pynimo audeklo – dako. Jos yra gana sunkios, lengvai valomos, patvarios ir nekenkia aplinkai. Įdomu tai, kad kai kurie gamintojai ekologišką dušo užuolaidų medžiagą padengia bičių vašku, kad jis apsaugotų medžiagą nuo drėgmės ir vandens pratekėjimo. Paprastai vašku dengiamos plonesnio audinio užuolaidos, pavyzdžiui, lino. Kai kas vietoj dušų užuolaidų siūlo naudoti senas paklodes, išteptas bičių vašku.

ačiū už straipsnį 4u.gif jei negausiu ekologiškų, tada pati vašku trinsiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 12 gegužės 2015 - 10:17
QUOTE(dives @ 2015 05 12, 11:16)
jei negausiu ekologiškų, tada pati vašku trinsiu ax.gif


bet tada tokia uzuolaida bus galima skalbti?
Atsakyti
nežinau, man atrodo, kad nelabai
Atsakyti
Mergaites, kaip jums sie sviestuvai?Verti demesio? ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Deiva**: 13 gegužės 2015 - 19:48
QUOTE(**Deiva** @ 2015 05 13, 19:46)
Mergaites, kaip jums sie sviestuvai?Verti demesio?  ax.gif

Man pirmasis patinka
Atsakyti
QUOTE(LaumeLaima @ 2015 05 12, 10:33)
bet tada tokia uzuolaida bus galima skalbti?


tai galima gal nupurksti impregnantu nuo dregmes apsauganciu ir tikrai tiks bet kokia medziaga tuomet, nes paprasciausiai neigers dregmes ir skalbti galima tokia nupurksta medziaga. as kazkada toki impregnanta esu lietuvoj maciusi, bet jus visos tikrai siunciates daiktus ir is uzsienio, tai ebay ir amazonas prekiauja ivairiausiai hidrofobiniais purskalais 4u.gif as bandziau ant lauko baldu pagalveliu purksti, tai tikrai gerai, buvo, nes tiesiog neimirkdavo net ir per lietu, tiesiog viskas nutekedavo smile.gif dar esu skaiciusi, kad galima paprasciausiu vasku itrinti medziaga ir ji irgi bus atspari dregmei, be to vaskas kaip ir ekologiskaiu nei hidrofobinis purskalas smile.gif tik kad darbo itariu be galo daug, kol itrini sitoki dideli pavirsiu doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Ar dėjote duris iš tambūro į holą? Pas mus palikta didžiulė niša, aš norėčiau, kad ji ir liktų, bet vyras šaukia,kad būtinai reikia durų, nes žiemą eis šaltis, juolab, kad iš holo eina toliau bendra erdvė su svetaine ir virtuve.
Taigi durų kaip ir reik g.gif, bet tai kokias jas dėt g.gif Houzz gal nemoku užsiklaust, bet nieko gero man neišmeta g.gif durų norėtųsi kažkokių puošnesnių lyg ir toj vietoj g.gif
Kokias dėjote, arba planuojat dėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2015 05 18, 21:39)
Sveikos merginos,
Ar dėjote duris iš tambūro į holą? Pas mus palikta didžiulė niša, aš norėčiau, kad ji ir liktų, bet vyras šaukia,kad būtinai reikia durų, nes žiemą eis šaltis, juolab, kad iš holo eina toliau bendra erdvė su svetaine ir virtuve.
Taigi durų kaip ir reik  g.gif, bet tai kokias jas dėt  g.gif Houzz gal nemoku užsiklaust, bet nieko gero man neišmeta  g.gif durų norėtųsi kažkokių puošnesnių lyg ir toj vietoj  g.gif
Kokias dėjote, arba planuojat dėt  g.gif

pas mus nėra jokio tamburo, iš lauko įėjimas tiesiai į holą - nešąlam. Jei grindinis šildymas, tai labai greit tuos šilumos nuotekius kompensuoja. Jei radiatoriai - tada gal ir reikia durų. Gal net ne durų - pertvaros.

Gal tokie pavyzdžiai padės - ne visai durys, bet principas aiškus, turint fantaziją, galima koreguot wink.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2015 05 18, 20:39)
Sveikos merginos,
Ar dėjote duris iš tambūro į holą? Pas mus palikta didžiulė niša, aš norėčiau, kad ji ir liktų, bet vyras šaukia,kad būtinai reikia durų, nes žiemą eis šaltis, juolab, kad iš holo eina toliau bendra erdvė su svetaine ir virtuve.
Taigi durų kaip ir reik  g.gif, bet tai kokias jas dėt  g.gif Houzz gal nemoku užsiklaust, bet nieko gero man neišmeta  g.gif durų norėtųsi kažkokių puošnesnių lyg ir toj vietoj  g.gif
Kokias dėjote, arba planuojat dėt  g.gif

Aš už tambūrą su durimis iš asmenins patirties. Neįsivaizduoju kitaip gyvenant su vaikais lakstančiais žiemą į lauką pirmyn-atgal, tai pasiimt kažką, tai pirštinės sušlapo, o šalčio tikrai prieina ir nemažai būtent varstant duris.
Atsakyti
Pas mane irgi yra paprasto durys kaip ir kambariuose iš tambūro, nes ten būna tikrai kokiais 3laipsniais vėsiau žiemą. Irgi norėjau nedėti, bet labai džiaugiuosi paklausiusi vyro smile.gif
Atsakyti